Forumu Dark Mode Nasıl Yaparız?

Fav10 Gece Modunu Beğendiniz Mi?

• Kullanılan toplam oy
    13

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 86123

"Super Dark Mode" var, bu çok daha iyi. Bunu tavsiye ederim. Diğer sitelerde bozulmuyor. "Cevap Yaz" kısmı da düzgün görünüyor. İnline spoiler kısmı canlı ve beyaz görünüyor. Buradan indirebilirsiniz.

@bazinga, @Tolstoyevski, @MasacRE, @Sherlock, @MEnes, @Maskeli Fedai, @Çiğdem, @Dosi, @Forumdash, @DarkLegenD, @xemrexxx, @Çiğdem, @mrt-06, @Yiğitt, @Bully, @sokak sanati, @serhatt, @kerem, @Ahmed, @S.G.A.T., @xBUGRAx, @eskici, @Turkuazz, @dreamy, @alperuz, @denizz19, @Angelica, @hayret bi şey, @The_Erinch, @Hachiko, @emreemreu, @Emre Ozansoy, @tolgab, @xdragxx, @DR, @HeisenBerg, @Harunnn60, @gözlemci ve etikette olmayan herkes.
Bunu ben kullanmiştim zamanında ve aşiri yoruyor tarayıcıyı :X Şimdilik fark etmeyebilirsin ama benim gibi çoklu sekme acarsan bazi sayfaları acamayacak ale gelirsin. bazı sitelerde de düzensiz çalişiyor:X

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: xdragxx and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@bazinga, foruma gece modu eklentisi varsa ekleyebilir misin? En iyisi, foruma özel gece modu olur. Gece modu eklentileri biraz fazla boğuk bir tarafı var. Twitter'ın gece modu güzel örneğin, o tarz olması gerekir gece modunun, göz yormayan. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bunu ben kullanmiştim zamanında ve aşiri yoruyor tarayıcıyı :X Şimdilik fark etmeyebilirsin ama benim gibi çoklu sekme acarsan bazi sayfaları acamayacak ale gelirsin. bazı sitelerde de düzensiz çalişiyor:X
Büyük ihtimalle öyledir, bir öncekine göre çok daha iyi görünüyor, orası iyi. Diğer türlü boğuk bir havası da var. Muhtemelen de zaten dediğin gibi çoklu sekme açtığında kasacaktır. Gerçi çoklu sekme de açıktı, o kadar da detaylı incelemedim. Görünüşüne yorum yaptım sadece. :D

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Büyük ihtimalle öyledir, bir öncekine göre çok daha iyi görünüyor, orası iyi. Diğer türlü boğuk bir havası da var. Muhtemelen de zaten dediğin gibi çoklu sekme açtığında kasacaktır. Gerçi çoklu sekme de açıktı, o kadar da detaylı incelemedim. Görünüşüne yorum yaptım sadece. :D
Evet renk atamalari güzel duruyor :X Dediğin gibi güncellemelerle iyileştirilmiştir bilemem ama ben de hep internetim mi yavaş diyordum kendi kendime :F

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1592075639730.png

Bu da son tanıtım olsun.

"Dark Mode - classic night Chrome" eklentisi, şık duran bir diğer eklenti. Bu eklentinin özelliği ise, facebook ve youtube için özel sekmesinin olması, bu iki siteye sitenin özel olarak gece moduna girmesi. Chrome kısmına bastığınızda ise, birçok sitede gece moduna giriyor. Forumda da eklenti şık duruyor. Bu eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi eklentilerin daha fazlasını google üzerinden bulabilirsiniz.

@bazinga, @Tolstoyevski, @MasacRE, @Sherlock, @MEnes, @Maskeli Fedai, @Çiğdem, @Dosi, @Forumdash, @DarkLegenD, @xemrexxx, @Çiğdem, @mrt-06, @Yiğitt, @Bully, @sokak sanati, @serhatt, @kerem, @Ahmed, @S.G.A.T., @xBUGRAx, @eskici, @Turkuazz, @dreamy, @alperuz, @denizz19, @Angelica, @hayret bi şey, @The_Erinch, @Hachiko, @emreemreu, @Emre Ozansoy, @tolgab, @xdragxx, @DR, @HeisenBerg, @Harunnn60, @gözlemci ve etikette olmayan herkes.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 86123

"Super Dark Mode" var, bu çok daha iyi. Bunu tavsiye ederim. Diğer sitelerde bozulmuyor. "Cevap Yaz" kısmı da düzgün görünüyor. İnline spoiler kısmı canlı ve beyaz görünüyor. Buradan indirebilirsiniz.

Ay ben bunu kurayım twiiterle sıkıntı yaşıyorum nerden kuruluyor bu

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
"Buradan" kısmına tıklayıp kuruyorsun. Twitter'ın kendine has gece modu var gerçi, onu aktif etsen daha iyi olur. Twitter'ın gece modu daha kaliteli.

Önceki kurduğum gece modu sıkıntılı olmuştu twiiterde senin dediğin süper mod u kurdum onunla iyi oldu önerdiğin için çok teşekkürler ya :D

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aynen ya millet depresifliği seviyor. :A

@Araf konuya katkılarından dolayı teşekkürler. :A
Rica ederim. :D

Şık duruyor aslında da, her yere uymuyor. Gece modları, foruma da tam anlamıyla uymuyor. Siyahtan uzak, lacivert tonunda olsa depresif olmaz. Twitter'daki gibi olacak gece modu. :D