Forumu bırakıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mesut yar fatoş yazınca tartışma çıkmıyor bu yazıya kimse alınmıyor benim yazımdan büyük kavga çıkıyor ilginç. mesut yardan daha etkiliyim yani
)))))))))) iişte sitedeki ceza mantıgında ki bir çarpıklık

Senin anana bacına nerede küfür ettim söyle.Kanıtın varsa göster forumdan giderim.Ama bana kanıt göster.

admin bile gördü bana o lafları ancak buralardan söylerler gerçek hayatta olamaz zaten ben o lafları yemem westxcoast tan adres istemiştin benden istiyon mu adres

kim takar mesutu ama forumda bir arkadaşımızın söylemesi bizi rencide ediyor tabiki
))))))

benden adres istiyon mu danger ua onu söyle

Vermediğim cezalar için bile ben yaptım sanıp suçlayan oldu Forum Yönetimi olayı geldikten sonra. Siz yaptıklarınıza karşı suçlamak için birisini arıyorsunuz. Solcu olduğum için dini düşünmeyen birisi değilim veya teröristlere sempati duymuyorum ben o gün online bile değildim doğru düzgün ama solcu denilerek bana kaldı ceza. Sonrasında özel mesajla şikayetler tehditler falan birçok kişiden geldi.. fatoşta 5 harf fatmada. Bu diretme neden çözemedim. Fadimegül yazanıda var onuda es geçmiyorum tabi. Siz fatmagül yazsanız ceza mı alırsınız? Hayır. Ozanın dediği gibi fatoş yazan fatmada yazar. Sübyancı mematiyi sırf vadiciler kavga çıkartıp ceza alsın diye bile bilede yazmaz.

neyse gerçekten ne değinin ne yazdıgının farkında değilsin. yazının nasıl analaşılacagı açık. diyorsunki senin yazının özeti sana ceza veriyorum çünkü takas kızıyor iki katını yapıyor. böyle ceza mı olur ne yani ben kimseyi şikayet etmedim diye şuçlu oluyorum bu çok adeletsiz bir durum..

ya bu sitede bir arkadaş uyuyacaktı sütünü içte yat dediğim diye ceza aldım.
)))) ki ben sitede uzun uzun ayran ve süt en sevdiğim içeçek diye yazmışım. ki bunu espirili bir şekilde yazdım. adam içikini iç yat desem ceza verilmeyecek biri faydalı uykunu almanı saglar diğeri tam tersi. birine iyi bişey yap dediğim için ceza alıyorum

Prncss onu bunu bırak sen gel eski nickini söyle

bana sütünü iç falan dedin bende sana bişey derim olmaz şimdi

bana sütünü iç falan dedin bende sana bişey derim olmaz şimdi

süt içmek kötümü. süt çok faydalı özelikle uyku öncesi içildiğinde uykuya çabuk dalmayı daha kaliteli uyku almanı saglar

Anlamadığım olan takas benim babamın oğlu mu? Neden o kızsın diye hayatımda görmediğim bir insana ceza veriyim ben? Bende vadiyi izliyor olsam birisi sübyancı memati dese kızarım. Açıklama yapmışlar zaten o kızla neden evlendi diye. Sen dizinin tamamını izliyor musun sanki? Izlesen demezsin bunu. Bende izlemiyorum ama izleyenlere saygısızlık edip sevdikleri karakterlere böyle yakistirmalar yapmıyorum.

Tartıştığınız şeylere bakın ya. Alt üstü bir dizi. Bu zamana kadar izledik de elimize bir şey mi geçti ?
beyaysoy ceza sistemi nedeniyle gitmeni hiç istemem

Biri diğerinin izlediği dizide karaktere lakap takması kızılacak bir durum değildir bence bu olay büyütüldüğü için bu hale geldi. Bunda herhanhi bir sorun yok birçok cezadan önce uyarılabilir mesela

süt içmek kötümü. süt çok faydalı özelikle uyku öncesi içildiğinde uykuya çabuk dalmayı daha kaliteli uyku almanı saglar

Sen orada anlam kayması yapıyorsun
senin yorumun bende sen git yat çocuk gibi sütünü iç hadi yat yatağa çocuk gibi anlam çıkıyor ortaya .Ben öyle anlarım o kelimeyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...