Forumdan Resimler

Asıl sen ve gönderme ve o kadar zaman sonra bana tabi ki... :A Bunun olabilitesi fazlasıyla yüksek, haklısın da diyecek bir şeyim yok... :A
Yok yok benden korkma. Bak M harfli üyeler birer birer geldiler bu günlerde ama bir tek sana hoş geldin dedim :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Yok yok benden korkma. Bak M harfli üyeler birer birer geldiler bu günlerde ama bir tek sana hoş geldin dedim :A
Sen eskiden bana kıymazdın... Ama o kadar zaman sonra bilemiyorum artık... :A Yine de bu cümleyi en azından ilk aşamada olumlu bir anektod olarak not ettim... :A
------

Ben ve kütük dostumun hoş geldiniz denmesine ihtiyacı yok.. :A @MasacRE @MEnes
Siz yoldaşlarımı 5 dakikada hainliğimle satabilirim biliyorsun... :A @MasacRE

Sen eskiden bana kıymazdın... Ama o kadar zaman sonra bilemiyorum artık... :A Yine de bu cümleyi en azından ilk aşamada olumlu bir anektod olarak not ettim... :A
------

İyi biliyoruz :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes
Ay kıyamam alınmış :A @MasacRE beyin bir sözü vardı tutmadı ona dememem normal. Senlede var bir sebep diyelim :A
------

Zaman gösterecek :A
Neyse beni çekmeyin sohbetlere. Vaktimi sanata harcayacağım. Haydi içi dolu sohbetler :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes
Ay kıyamam alınmış :A @MasacRE beyin bir sözü vardı tutmadı ona dememem normal. Senlede var bir sebep diyelim :A

Neyse beni çekmeyin sohbetlere. Vaktimi sanata harcayacağım. Haydi içi dolu sohbetler :A
Doğru tabi zaman güzel bir şeydir... Bir çok şeyi aydınlatır.. :A

Sanatla dolu geçen zaman ne güzel zamandır... Keşke ben de dönebilsem... :A Bir süredir fazlasıyla uzağız kendisiyle... :A Teşekkürler bu boş dolu sohbetimize bu cümlenle çok güzel bir anlam kattın... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Yeni gelmedik geri geldik canım yoldaşım gerisi boş :A

Bu diğer M harfiyle başlayan hain herifler yüzünden sana verdiğim sözü tutamadım Dosi hanım suçlu ben değilim beni burada terk edip giden o vatandaşlar :A

Forum İstatistikleri

Konular
171,055
Kullanıcılar
8,440
Son Üye
Tuncay