TVen Forum Magazin 2.Bölüm

Forum Magazin | 2. bölüm

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
dizi kolik post: 1379316' Alıntı:
Evet az çok tahmin ediyorum ama yine de belirtebilirsin ben gitmeden. En azından özel mesaj yoluyla iletirsen sevinirim. :)
Özel mesaj yoluyla belirteyim o zaman uzun uzun. Büyük ihtimalle yarın belirtirim. :)

cookies post: 1379271' Alıntı:
:( Nolur gitme ufak tufak seylere kızıp nolur gitmeeeeee :(

Aynur Aydin Nolur gitme Sarkisi::::

m.youtube.com/watch?client=mv-google&gl=TR&hl=tr&v=A_EJcTyTQyQ

Gitmeee gitmeeeee oh my godness biz sensiz ne yapacagiz :(
. @dizi kolik ne düşünüyorsun bayağı ilginç ama forumda alışıldık bir durum :D ?

Valla süper olmuş çok beğendim Videolar harika müzik ayrı bi hava katmış videolara :kiki::kiki:böyle devam çok güzel.:) Puanım 10 tabiki.

dizi kolik post: 1379316' Alıntı:
Ben çok beğendim. Eski ort. demene üzüldüm biraz sadece. Biz senle her zaman ortiyiz icabında. :X:X

Evet az çok tahmin ediyorum ama yinede belirtebilirsin ben gitmeden. En azından özel mesaj yoluyla iletirsen sevinirim. :)

Üzülme dayanamam :T

Güzel olmuş. 10 veriyorum. :)

Danger'a verilen ceza fazla olmuş. Tabi öncesinde bir kaç şey de olmuş, bilemeyiz. :)

RüzgarGülü post: 1379295' Alıntı:
Duygusal x vs Polyanna gibi yalan mı resmen tanrıcam dedi ya oy oyyy :F :F :kiki:

off bn herkese ayni swyleri soyluyorum bu forumu forum yapan bizleriz bi kisi bile giderse forum forum olmaktan cıkar @dizi kolik sende hemen bni ezion :bağır:

dizi kolik post: 1379254' Alıntı:
Pazartesi günü son kez burdayım...
Sitede yeniyim ve çok muhabbet edemedik ama yine de en çok muhabbet ettiğim ve sempati duyduğum üyelerden birisin. Son kez buradayım falan deme ya acıklı oluyo :(
Döndüğünde bomba dizilerle geleceksin ve olmadığın günleri telafi edeceksin 😉

Bu arada atacan eline sağlık. Bu program için oldukça emek harcıyorsun :)
10