Football Manager 2017 Nihayet Çıktı!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Menajerlik oyunlarının efsanesi, bir çoğumuzun sabahlara kadar oynadığı Football Manager 2017 çıktı.

Football Manager'in 13. versiyonunda öne çıkan yenilikler şu şekilde; gelişmiş yapay zeka ve alçak kamera açısı. Alçak kamera açısı ile beraber oyuncu ve teknik direktör kadrosu daha da gelişti.

Oyun Windows, MAC ve Linux işletim sistemleri ile de uyumlu.

Oyunu Steam'den, diğer çeşitli internet mağazalarından ve Teknosa gibi teknoloji marketlerinden edinebilirsiniz.

RQdMy1.jpg

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Zamanında az sabahlamadık FM oynarken ama artık tamamen ilgim dışı kaldı seri. Aslında biraz da bağlanmaktan korkmamla alakalı. Mobil ve tablet versiyonunu geliştirseler süper olur ama. :)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Zamanında az sabahlamadık FM oynarken ama artık tamamen ilgim dışı kaldı seri. Aslında biraz da bağlanmaktan korkmamla alakalı. Mobil ve tablet versiyonunu geliştirseler süper olur ama. :)

Mobil ve tablet versiyonu yayınlanıyor aslında ama bilgisayarda yaşadığımız oyun zevkini ve deneyimini kesinlikle veremiyor. Çok daha basit kalıyor alıştığımız FM oyununun yanında. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Mobil ve tablet versiyonu yayınlanıyor aslında ama bilgisayarda yaşadığımız oyun zevkini ve deneyimini kesinlikle veremiyor. Çok daha basit kalıyor alıştığımız FM oyununun yanında. :)
Biliyorum onu da işte Türkiye Ligi bile yokmuş herhalde. Geliştirirlerse aynı seviyeye gayet yaklaşabilir aslında. :(

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Biliyorum onu da işte Türkiye Ligi bile yokmuş herhalde. Geliştirirlerse aynı seviyeye gayet yaklaşabilir aslında. :(

Evet Türkiye Ligi yok maalesef. Dediğin gibi geliştirmek için üstüne düşseler çok başarılı bir mobil menajerlik oyunu ortaya çıkarabilirler. Ama hiç o yönde bir uğraşları yok. :(

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Eskiden ben de oynardım FM ama artık vakit ayıramıyorum. Bu oyunun müptelalarından öğrendiğim ve gördüğüm kadarıyla, duş almak dışında bütün insanî ihtiyaçlarını bilgisayar başında gidermene yol açacak bir bağımlılık potansiyeli var ve bu beni ürkütüyor :A