Flash TV Melike Güner'e Tazminat Ödeyecek!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Doktorlar dizisinde canlandırdığı 'Zenan' karakteriyle geniş kitlelerce tanınan ünlü oyuncu Melike Güner, açtığı davayı kazandı.

17 Şubat 2010 tarihinde Flash TV'de yayınlanan Yalçın Çakır'ın sunduğu 'Yüzleşme' programında, ekranda görüntüsü verilerek lezbiyen ilişki yaşadığı iddia edilmesi üzerine Melike Güner, kişilik haklarına saldırıldığı, imajının bilerek ve kasten zedelenmeye çalışıldığı gerekçesiyle Flash TV'ye ve Yalçın Çakır'a 50 Bin TL manevi tazminat davası açmıştı.

Dava geçtiğimiz günlerde sonlandı, Flash TV ve Yalçın Çakır, Melike Güner'e 15 Bin TL tazminat ödeyecek.

mcU7J06gRfZeJ8a8HU2Pn1o8.jpg

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Yaklaşık 3.5 yıl sonra bir dava sonuçlanıyor enteresan. :)

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Bence çok az, hemde 3.5 yıl sonra. Flash Tv'nin yaptığı saçmalıkların haddi hesabı yok malesef.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben hala Melike'nin lesbiyen olduguna inanıyorum.Tek dişi oynadiği rol İncir Reçeli'ydi.Bir tek orada hetero/dişi roldeydi.Diğer oynadiği roller (iffet'teki rolü dahi) hep bana lesbiyen karakterleri gibi geliyor.Zaten bu haberleri çürütmek ve mahkemeden kendi lehine sonuç alabilmek için (günahı onun boynuna ben de dişardaki gözüm) yaşlı adamla evlendi.Herkes parası için yorumlasada bende lesbiyenliğini gizleyebilmek için yaptiğini düşünenlerdenim:)