Fks14'ten Yeni Bir Dizi Daha: Büyük Bir Hata

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Büyük Bir Hata

Dizinin konusu:

Nejat Türker 47 yaslarinda zengin bir adamin ikinci oglu. Önce abisini sonra babasini kaybetti. Babasini kaybettikten sonra kendisine Beylerbeyi’nde bir yali alir. Nejat, Nergis’le evlenir ve bu evlilikten 3 tane çocuklari olur, Cankut, Aleyna ve Melisa. Nergis amansiz bir hastaligi yakalanir ve hayatini kaybeder. Nergis hastayken, çocuklarina Dilrüba hanim bakardi. Nergis öldükten 1 yil sonra Nejat yeni bir kadinla evlenmeye karar verir. Cankut bu evlilige karsi çikar. Nejat 29 yasindaki Hanzade’yle evlenir. Dilrüba hanim çok eskiden Nejat bey’e asik olmustur. Ama bu askindan vazgeçmistir. Hanzade Nejat’la zengin diye evlenmistir. Hanzade, Nejat’in oglu Cankut’u sevmektedir. Cankut 30 yasinda. Cankut’ta Hanzade’ye karsi biseyler hissetmektedir. Cankut’la Hanzade arasindaki ask gittikçe büyümektedir. Ailenin diger çocuklari Aleyna ve Melisa’da ayni erkege asiklardir. Iki kardes bir erkek için savasiyorlar. Hanzade, Cankut’tan hamile kalir. Cankut daha fazla dayanamayip bütün gerçekleri Nejat’a söyler …

Karakterler:

Nejat: 47 yasindaki varlikli bir adam. Nergis’le evlenmistir ama Nergis öldükten sonra Hanzade’yle evlilik kurmus.
Hanzade: 25 yasindaki bir kadin. Nejat’la evlenir ama sonradan Cankut’a asik olur.
Cankut: 23 yasindaki bir adam. Nejat beyin en büyük çocugu. Babasinin yaptigi ikinci evlilige karsi çikar. Cankut, Hanzade’yi sever ve bundan büyük pismanlik duyar.
Dilrüba: 44 yasindaki bir kadin. 21 yasindan belli Nejat beyin çocuklarina bakmaktadir. Ayni anda Nejat beyi gizli bir askla sevmektedir.
Aleyna: 20 yasinda bir kiz. Nejat beyin kizi. Kiz kardesi Melisa gibi Halil’i sevmektedir.
Melisa: 19 yasinda bir kiz. Nejat beyin en küçük kizi. Halil’i sever.
Lerzan: 58 yasinda bir kadin. Hanzade’nin annesi olmaktadir.
Duygu: 29 yasinda bir kadin. Hanzade’nin ablasi ve Lerzan’in kizi olmaktadir.
Ercüment: Nejat beyin yalisinda çalismaktadir.
Perran: Ercüment’in karisi olmaktadir. Nejat beyin yalisinda çalismaktadir.
Zehra: Nejat beyin yalisinda çalisan bir kadin.
Halil: Ercüment ve Perran’in oguludur.
Levent: Beste’nin kocasidir.
Ilona: Lerzan’in yardimcisi.
Onur: Hanzade’nin ölen babasi.

Büyük Bir Hata 1.Bölümüyle 13 Temmuz Çarsamba Saat 15:00'de sizlerle.

Yayinlanacak günler:

Sali: 15:00
Persembe: 15:00
Pazar: 15:00

Son düzenleme:
iki diziyi bir arada götürmen zor olabilir ama yine de başarılı olması temennisiyle

Biliyorum ama tek bir diziyle kalmak istemedim. :)

Ben de yeni dizim Kumarbaz'ın konusunu açtım. Yorumlarınızı bekliyorum. Bu dizi umarım senin için hayırlı olur. Yeni reyting sisteminde " adaletli " rekabetlerde bulunmak dileğiyle :)

NOT: Aşk-ı Memnu'dan izler görüyorum dizide...

Tamam yaparim, ayrica dizi Ask-i Memnu'ya benziyor, ama tam olarak degil. :)

Hadi bakalım hayırlısı diyorum. :) Arkasında Fks14 gibi büyük bir yapımcı şirket var. Tutması temmenisi ile ilk bölümü okuyacağım. :)