Fincan Hala Ölüyor... | Bizim Evin Halleri - 162. Bölüm (2007)

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060
Ekranların en uzun soluklu fenomen dizilerinden Bizim Evin Halleri'nin hafızalardan silinmeyen bölümü.

Focus Film'in yapımcılığını üstlendiği dizinin Kanal 1'deki 162. bölümünde Emel Göksu'nun canlandırdığı 'Fincan Hala' karakteri ölerek diziye veda etmişti.

İşte o anlar:

Part 1:

Part 2:

Part 3:

Yaprak Dökümü izleyince aklıma geldi bu bölüm.. Çocukluk travmalarımdandı. :(

O kadar gerçek bir diziydi ki.. Ailenin toplanması, Fincan Hala'nın son konuşması...

Beyhan Saran, Emel Göksu o kadar değerlisiniz ki. 🙏

Kanal 1 zamanı annem izliyordu bende mecbur bakıyordum ama cidden heyecanlıydı. :D Cantuğ o sezon oynadığı karakterin yaşadığı olayların aynısı Deniz Yıldızının 3.sezonunda da yaşadı. :A Ah Focus film ah. :A

Kanal 1 zamanı annem izliyordu bende mecbur bakıyordum ama cidden heyecanlıydı. :D Cantuğ o sezon oynadığı karakterin yaşadığı olayların aynısı Deniz Yıldızının 3.sezonunda da yaşadı. :A Ah Focus film ah. :A

Şeyda vardı karısı terk edince camdan atlayıp felç olmuştu, sonra psikopata bağlamıştı. :A Atladığı bölüm yok internette bulamıyorum :( Focus Film baştan yüklemeli. :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60
eskı bir konu ama olsun.bizim evın halleri 1.bölümden başladı youtubede @Dosi umarım ceza almam

• Güldürdün
Reactions: Dosi
eskı bir konu ama olsun.bizim evın halleri 1.bölümden başladı youtubede @Dosi umarım ceza almam
Yok sorun yok. Dizinin yorum konusu yoksa
Buradan yorumlarsın:

• Güldürdün
Reactions: Doğan
Yok sorun yok. Dizinin yorum konusu yoksa
Buradan yorumlarsın:
tm saol yazdım orayada .uzun zamandan beri bişey yazmıyom iş yoğunluğundan

• Beğendim
Reactions: Dosi