2021 Final | Ayça Ayşin Turan ⚡⚔️🔥 ⚔️⚡ Alina Boz | Foto + GIF (Bakınız)

Hangi güzel 'En Favori Güzel 2021' olsun?

• Kullanılan toplam oy
    46
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ayça Ayşin Turan

• Harika
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Mesajlarda belliki Alina önde.
Ben de bundan dolayı Ayça dedim, her nekadar benim için farketmesede. Rekabet olsun :bhr:
Neyse diss atmaya cesaret edemedim ama her neyse.. :A 😏

Ben de Ayça’cıyım, Ayça team olarak rahat kazanacağız umarım :Z :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ben o yorumu oy atmadan attım. Sen Alina'ya oy vermişsin zaten. Etkinlik boyunca -Pınar > Alina > Afra dedin. Girme bu toplara :A
Yok Ayça her türlü kazanır ben gizli Ayça’cıyım ama fair play centilmenlik ruhu adına Alina’ya oy verdim :A Aşk olsun ben öyle bir insan mıyım sanki o toplara girme demeler filan :bilmem: :bhr: :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,894
Puanı
1,060
Yok Ayça her türlü kazanır ben gizli Ayça’cıyım ama fair play centilmenlik ruhu adına Alina’ya oy verdim :A Aşk olsun ben öyle bir insan mıyım sanki o toplara girme demeler filan :bilmem: :bhr: :A
Kısmet artık. Benim için farketmez. Dizi izleme desen Ayça'yı sadece Arıza dizisinde izledim ama Alina'yı Paramparça, Elimi bırakma ve Maraşlı :A ikisinede bazı turlar oy vermemişliğim oldu. Yorumlardan yola çıkarak tercih yaptım. Rekabet olur umarım.
Alina her türlü kazanabilir. Bakacağız. Kısmet

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kısmet artık. Benim için farketmez. Dizi izleme desen Ayça'yı sadece Arıza dizisinde izledim ama Alina'yı Paramparça, Elimi bırakma ve Maraşlı :A ikisinede bazı turlar oy vermemişliğim oldu. Yorumlardan yola çıkarak tercih yaptım. Rekabet olur umarım.
Yorumlardan oy kullanman sinirimi bozdu ama? :bilmem: :A

Neyse tamam anladık senin için ikisi de eşit, bu yüzden yorumlara göre fikrin netleşti ve hayırlısı artık kim kazanırsa güzel bir etkinlik oldu ve özellikle son 4’e kalanlar iyi isimlerdi, Aslı biraz soru işareti tabii :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,894
Puanı
1,060
Yorumlardan oy kullanmana sinirimi bozdu ama? :bilmem: :A

Neyse tamam anladık senin için ikisi de eşit, bu yüzden yorumlara göre fikrin netleşti ve hayırlısı artık kim kazanırsa güzel bir etkinlik oldu ve özellikle son 4’e kalanlar iyi isimlerdi, Aslı biraz soru işareti tabii :A
Tam olarak değil aslında :A yine Ayça derdim ama 1 gün daha beklerdim. Sadece erken oldu. Ben tıpkı erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da siyah saçlıları sarışınlardan daha iyi buluyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Sonuca etkili olacağını düşünmesemde oyunu kullandım.:)

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ben pek dizilerini seyretmedim fazla iki isminde o yüzden bu defa güzelliğe göre oy verdim ama iki isimde hak ediyor bence bu konuda finali

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,894
Puanı
1,060

@Gerekli24 Tols'a boşuna beğeni attın, blöf yapıyor o.

Bu arada yine birisi farkı açmış. Yüksek ihtimmale bu şekilde biter. Tabi şuan 23 oy geldi ve bir o kadar oy gelme olasılığı var.
------

Ben pek dizilerini seyretmedim fazla iki isminde o yüzden bu defa güzelliğe göre oy verdim ama iki isimde hak ediyor bence bu konuda finali
Ben yukarda yazmıştım, Alina'nın tüm TV dizilerini izledim. Ayça ise sadece bir tane ama Ayça bir tık ağır bastı ve ona oy verdim.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Bu arada yine birisi farkı açmış. Yüksek ihtimmale bu şekilde biter. Tabi şuan 23 oy geldi ve bir o kadar oy gelme olasılığı var.
Mikasa hanım... 😡 :bhr: :bilmem: (şu emojiyi son günlerde sık kullanmaya başladım :A )

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060

Ben o yorumu oy atmadan attım. Sen Alina'ya oy vermişsin zaten. Etkinlik boyunca -Pınar > Alina > Afra dedin. Girme bu toplara :A

Yoldaşım, kaşınıyor. :A Konuştukça batıyorsun.Bu konuda tek kelime dahi etme.:A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

------

Ben yukarda yazmıştım, Alina'nın tüm TV dizilerini izledim. Ayça ise sadece bir tane ama Ayça bir tık ağır bastı ve ona oy verdim.
Fark diye spo vermeyelim bence final turunda ki ortada çok büyük bir fark yok zaten....

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,894
Puanı
1,060
  • Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...