Film Sohbetleri ve Önerileri

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
3621651.jpg

15 Nisan

1344913.jpg

6 Mayıs

2258712.jpg

6 Mayıs

4936243.jpg

27 Mayıs

Önümüzdeki günler fena gençlerrr...

@Forumdash @Sherlock @mesmeso @bazinga @Yakamoz-Asi @dosimosi @serhatt @MasacRE @Araf
Fantastik canavarların 2. filminden sonra soğudum o seriden. İnternete bırakırım filmi muhtemelen. Doctor Strange ile Thor sinemada iyi gider. Top Gun'ı da izlemedim ilk filmini :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Beğendim
Reactions: The_Erinch

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şöyle bir vizyon takvimi çıkardım kendime. Tabii eklenenler, tırt çıkıp elenenler olacaktır ama genel olarak çok sağlam program gibi gözüküyor. :Z

Tek sorun en çok merak ettiğim 3 filmden biri olan Poor Things'in gelecek seneye düşünülmesi. :( Filmekimi'nde yakalayabilirim inşallah... (Merak eden varsa diğer ikisi Kuru Otlar Üstüne ve Killers of the Flower Moon)

Alexander Payne amcamın The Holdovers filmini de büyük merakla bekliyorum. O da Filmekimi'nde denk gelse ne güzel olur...

1694334120659.jpeg

• Harika
  • Beğendim
Reactions: baron and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şöyle bir vizyon takvimi çıkardım kendime. Tabii eklenenler, tırt çıkıp elenenler olacaktır ama genel olarak çok sağlam program gibi gözüküyor. :Z

Tek sorun en çok merak ettiğim 3 filmden biri olan Poor Things'in gelecek seneye düşünülmesi. :( Filmekimi'nde yakalayabilirim inşallah... (Merak eden varsa diğer ikisi Kuru Otlar Üstüne ve Killers of the Flower Moon)

Alexander Payne amcamın The Holdovers filmini de büyük merakla bekliyorum. O da Filmekimi'nde denk gelse ne güzel olur...

Ekli dosyayı görüntüle 123043
Vizyon nefis ya, mecburen salonlarda yerimizi alacağız önümüzdeki aylarda. :Z

• Harika
Reactions: bazinga

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409

Ekli dosyayı görüntüle 123043
Phoenix ve Scott ikilisinin Gladiator'dan sonra tekrar ortak bir projede buluşmalarını bunu da sinemada izlemek zevkli olacak özellikle tarih filmlerini seven insanlar için bu proje Barbenheimer etkinliği gibi olabilir.
En son The Batman filmini bu kadar heyecanlı beklemiştim.

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Filmekimi yine sistemsel sıkıntılarla çıldırttı. Zaten filmleri sadece 5-10 kişi izleyebilsin diye 3-5 seans koyuyorlar, onu da satamıyorlar. Pandemideki online film festivallerini özlüyorum. :(

Son düzenleme: