Film Gibi Bir Dolandırıcılık Hikayesi: Gılgamış Destanı

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Twitter'dan Halil İbrahim Sağlam (ibodirector) adlı kullanıcının yeniden gündeme getirdiği o hikaye son günlerin en çok konuşulanları arasında!

2004'te Beni Atoori adlı bir yapımcının 20 milyon dolar bütçeyle bir Gılgamış Destanı filmi yapmak için Türkiye'ye gelmesiyle başlayan, Kenan İmirzalıoğlu, Özgü Namal gibi birbirinden ünlü isimlerin de içine düştüğü bu dolandırıcılık tuzağının hikayesini okurken siz de hayret edeceksiniz.

İşte film gibi dolandırıcılık hikayesi:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Hepsi kısa kısa tweetler işte abartma. :A Hikaye çok heyecanlı bir başlasan kaptırırsın kendini. :A
Gece inşallah. Bu hafta çok kişiye sonra dedim ve hâlâ beklettiklerim var günlerdir :A kutlama konumdaki şarkılar bile beklemede (bir ara kutlarsın herhalde :A)

• Güldürdün
Reactions: Aserat

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Anlaşılan Kenan bu zamana kadar yaptığı film ve dizi tercihlerini zekası yapmamış, şansa tutmuş :A

Bu arada Nez yine kalitesini belli etmiş.:bhr:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Okumaya başlayınca devam ediyor. :F
Ay şu çiftlik banka ile ilgili dolandırıcılık olayına çok benziyor. Yani boş bir kişi çıkıyor ve kimse sorgulamıyor.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dün ben de rastlamıştım Twitter'da. Çok acayip gerçekten fakat bizim ünlüleri kandırmak çok zor değildir diye tahmin ediyorum. :D

Arada bir bu tarz uydurma haberler çıkıyor zaten hep. Bir ara Spielberg, Yavuz Bingöl'le film mi çekecekti neydi öyle bir haber dolaşıyordu mesela. :D Onlar da sazan avı olabilir benzer şekilde.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,170
Puanı
1,060

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Twitter'dan Halil İbrahim Sağlam (ibodirector) adlı kullanıcının yeniden gündeme getirdiği o hikaye son günlerin en çok konuşulanları arasında!

2004'te Beni Atoori adlı bir yapımcının 20 milyon dolar bütçeyle bir Gılgamış Destanı filmi yapmak için Türkiye'ye gelmesiyle başlayan, Kenan İmirzalıoğlu, Özgü Namal gibi birbirinden ünlü isimlerin de içine düştüğü bu dolandırıcılık tuzağının hikayesini okurken siz de hayret edeceksiniz.

İşte film gibi dolandırıcılık hikayesi:
Bu adam eskilerin saadet zinciri patronu Kenan Şeranoğlu'ya çok benziyor ya :A :A Film şirketleri işi yarıda bırakmasa belki Fetih 1453 gibi bir proje olabilirmiş :D