FIFA 19 Resmi Olarak Tanıtıldı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geçen 10 yılın ardından Şampiyonlar Ligi lisansı sona eren Konami, bu lisansı en sonunda FIFA'ya kaptırdı. Bu yıldan itibaren UEFA ile ilgili her şey FİFA'da olacak.

Bunun dışında hikaye modu The Journey (Yolculuk) hakkında da ilk bilgiler geldi. Alex Hunter‘ın hikayesi 3. ve son sezonuna hazırlanıyor. Bu kez Alex’in kardeşi Kim Hunter da oynanabilir karakterler arasında yer alacak.
Oyum için duyurulan yeni mod ise Kick Off oldu. Aslında klasik bir mod olan Kick Off tamamen yenileniyor. Rank sistemi getirilen bu modda arkadaşlarınıza karşı meydan okumalar gerçekleştirebileceksiniz.

5b1cf63d5d1c2d0e8cb62b55.jpg

Yeni FIFA’da ayrıca Real Player Motion özelliği detaylandırılacak. Oyuncu hareketleri tamamen simule edilerek oyuna aktarılmış durumda.
Önümüzdeki haftalarda FIFA hakkında çok daha fazla bilgi verileceğini belirtelim. FIFA 19 çıkış tarihi ise 28 Eylül olarak duyuruldu.

Hemen hemen tüm lisansları eline alan EA Sports, bu sene sunacağı Şampiyonlar Ligi için ayrıca bir paket sunuyor. Bu paket, oyunun normal sürümünden farklı olarak satılıyor. PlayStation Store'da yayınlanan ön sipariş fiyatına göre FIFA 19'un standart sürümü 359 TL olacakken, Şampiyonlar Ligi'nin yer alacağı Şampiyonlar sürümü 449,99 TL'den satışa sunulacak.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
EA'dan nefret ediyorum, adamlar tam bir faşist. Rekabet yerine rakipleri yok etme metodu izliyorlar. Eğer Konami tamamen iflas ederse artık Fifa sıfır rakipsiz olacağı için kendini geliştirmeyecek, o yüzden kalite için rekabet şart. Bu saatten sonra Pes'in işi çok zor, ŞL'yi kaybettikleri için beni de kaybettiler yine de deneme sürümüne göz atacağım.

EA'yı sevmiyorum ama Konami de adam akıllı oturaklı oyun yapmadığı için el mecbur oluyor. Konami ŞL için ekstra para istemezken bunlar istemiş, üstelik 450 lira! 2019 baharından önce almam mümkün değil gibi 50-70 lira civarına düşmeden. Kara cumada en fazla 250 liraya düşer, o da pahalı.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
449 TL nedir yok artık...

Fifa 18’i severek oynuyorum ama bence oynanabilirlik anlamında bazı sorunları var. Paslar gereksiz zor, savunma mekanizması kötü vs. 19 bu yönlerden daha iyi olur umarım.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
EA'dan nefret ediyorum, adamlar tam bir faşist. Rekabet yerine rakipleri yok etme metodu izliyorlar. Eğer Konami tamamen iflas ederse artık Fifa sıfır rakipsiz olacağı için kendini geliştirmeyecek, o yüzden kalite için rekabet şart. Bu saatten sonra Pes'in işi çok zor, ŞL'yi kaybettikleri için beni de kaybettiler yine de deneme sürümüne göz atacağım.

EA'yı sevmiyorum ama Konami de adam akıllı oturaklı oyun yapmadığı için el mecbur oluyor. Konami ŞL için ekstra para istemezken bunlar istemiş, üstelik 450 lira! 2019 baharından önce almam mümkün değil gibi 50-70 lira civarına düşmeden. Kara cumada en fazla 250 liraya düşer, o da pahalı.
Aslında Konami’nin hatası bence. ŞL için onlar görüştü önce ve yenilemediler kontratı sonra doğal olarak Fifa’ya kaldı.

Sen yıllardır iki numaralı oyun şirketisin ve çok iyi dönemlerin oldu. Buna karşın hala lisans sorunu yaşıyorsun ve takımların adını bile doğru yazamıyorsun...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Aslında Konami’nin hatası bence. ŞL için onlar görüştü önce ve yenilemediler kontratı sonra doğal olarak Fifa’ya kaldı.

Sen yıllardır iki numaralı oyun şirketisin ve çok iyi dönemlerin oldu. Buna karşın hala lisans sorunu yaşıyorsun ve takımların adını bile doğru yazamıyorsun...

Lisans yine en son dert edilecek şey, onu editörle yamayla vb bir şekilde halledersin ama oyun içi gerçekcilik, oturaklı futbol düzenini niye geliştirmezler onu anlamıyorum. Buna rağmen Pes'deki kontrol hissi ve şut gibi konular daha iyi ancak tek başına yeterli değiller.

Fifa daha kaliteli ama kabul edelim EA faşist bir şirket.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Pes şl lisansını kaptırmakla çok yanlış yaptı bu durumda fifa bir adım önde..pes bu yüzden pes19 da birçok özellik yapacağını söylüyor..Ayrıca pes ağustos sonu fifa eylül sonu çıkacakmış.

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Ohaa SL li sürüme ekstra istemeleri cok kötü... Bunlarda yavas yavas Apple moduna girmeye basladi

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
449 TL nedir yok artık...

Fifa 18’i severek oynuyorum ama bence oynanabilirlik anlamında bazı sorunları var. Paslar gereksiz zor, savunma mekanizması kötü vs. 19 bu yönlerden daha iyi olur umarım.
Dolar sağolsun ne yapsın adamlar onların da yapacağı bir şey kalmıyor. 69 dolara çıkıyor orada da sanırım. 1 dolar 1 tl olsa bizde 69'a alırız ama işte. :D

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Alex Hunter bitmese daha iyi olacaktı hikaye modu güzeldi. Fifa 18 olduktan sonra 19'a gerek var mı bilemedim üstüne world cup modu da var 18'de. Her sene -hikaye olmadıktan sonra- futbol oyunu almak mantıklı değil gibi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Alex Hunter bitmese daha iyi olacaktı hikaye modu güzeldi. Fifa 18 olduktan sonra 19'a gerek var mı bilemedim üstüne world cup modu da var 18'de. Her sene -hikaye olmadıktan sonra- futbol oyunu almak mantıklı değil gibi.
Alex Hunter bitince yeni karakter gelecektir. Hikaye modunun biteceğini hiç sanmam. Her sene futbol oyunu almak mantıklı değil ama işte online mod için mecbur. Hem eski kadrolarla oynamak tat vermiyor hem de online oyuncu sayısı çok azalıyor bir süre sonra.

Dolar sağolsun ne yapsın adamlar onların da yapacağı bir şey kalmıyor. 69 dolara çıkıyor orada da sanırım. 1 dolar 1 tl olsa bizde 69'a alırız ama işte. :D
Yerel fiyatlandırmayla çekidüzen versinler yani o kadar para bir oyuna şaka gibi. Asgari ücretle yarışacak neredeyse. :(

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Yerel fiyatlandırmayla çekidüzen versinler yani o kadar para bir oyuna şaka gibi. Asgari ücretle yarışacak neredeyse. :(
Yerel fiyat yapamıyorlar ki yabancı bir şirket sonuçta. Gerçi bazen müsama gösteriyorlar yerel fiyat yapmasalar psn fiyatları çok daha yukarıda olması gerekiyordu. Tabi bizde isteriz 50-100 liraya hemen ilk çıktığında oyunu almak ama doların düşmesini beklemekten başka bir şey gelmez elden. :(

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yerel fiyat yapamıyorlar ki yabancı bir şirket sonuçta. Gerçi bazen müsama gösteriyorlar yerel fiyat yapmasalar psn fiyatları çok daha yukarıda olması gerekiyordu. Tabi bizde isteriz 50-100 liraya hemen ilk çıktığında oyunu almak ama doların düşmesini beklemekten başka bir şey gelmez elden. :(
Bence düşer biraz. sazan.avi yapıyorlardır şu an. :A

200 civarından fazla vermem ben herhalde ama büyük de konuşmayalım. :D