Zey TV FF Var Mısın Yok Musun Geri Dönüyor

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
img_20210627_191400-jpg.104450

2013 yılında bir dönem yürüttüğüm ve forum tarafından da oldukça beğenilen FF Var Mısın Yok Musun bu yaz dönüyor. Oldukça eğleneceğimiz etkinlikte siz üyelerin de katılımını bekliyoruz. Yarışmaya katılmak isteyen üyeler bu konu altından yazabilir.
Yarışma formatına gelecek olursak bildiğimiz Var Mısın Yok Musun formatında olacak. Yarışmaya katılmak isteyen üyelerin her birinin kendi kutusu olacak ve bu kutuları açacağız. Teklifi forumun Hamdi Bey'i verecek.
Örneğin ilk yarışmacı xdragxx olduğu vakit önce kutusunu seçecek ve sonrasında da sırayla arkadaşların ismini verecek. Örneğin dosi diyip onun kutusuna gidecek ve bu şekilde yarışma devam edecek. Haftada kaç yarışmacı olduğunu ve buna benzer konuları yarışmanın gidişatına göre belirleyeceğiz. Yarışmaya katılım da kura yöntemiyle olacak yani konuya ilk yazanlar ilk yarışmacı olacak diye düşünmeyelim :A

Katılanlar
1-Dosi
2-serhatt
3-cervantes
4-emreemreu
5-Tolstoyevski
6-Angelica
7-781Ens
8-bazinga
9-Turkuazz
10-mrt-06
11-slhtnmtl
12-12.adam
13-Doğan
14-mesmeso
15-Burak97
16-seyfullXh
17-Veteran
18-MEnes
19-Aserat
20-Gerekli24
21-Emre Ozansoy
22-Mircan Saye
23-MayısKralı
24-cevaaa
25-EmreCan
26-phoebebuffay
27-BARON
28-AteşBöceği
29-HeisenBerg
30-cehennet

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Etikete bile gerek yoktu görüp katılmak isteyen katılırdı zaten :A
Detaylık bir şey yok ya ilk yarışmadan sonra herkes anlar zaten :A
Kanal sahibi olarak konunun nezaman açılacağını önden bilmem gerekirdi :A fikir alışverişi, vs vs. Neyse bundan sonra hemen pat diye başlatma. Gününü planlamasını önden yapalım :A

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kanal sahibi olarak konunun nezaman açılacağını önden bilmem gerekirdi :A fikir alışverişi, vs vs. Neyse bundan sonra hemen pat diye başlatma. Gününü planlamasını önden yapalım :A
Ben diğer çalışanlara benzemem mosi :A Sadece fikrimi senin kanalında uyguluyorum öyle belirli bir gün falan da yok zaten spontane bir şekilde yaparız yarışmayı :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Etiket listesinde yer almayanların katılımı kabul görüyorsa bende katılırım. :D @xdragxx
Sanki özellikle silmişim imasında bulunmuşsun ama ben @Tolstoyevski 'nin okey konusundan aldım ve o da büyük ihtimmale güzeller etkinliğinden rahatsız olup göz ardı ettiğini belirttiğin için orda yer almıyordun. Ondan kaynaklı yokmuşsun demek ki. Hazır etiket bu.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Etiket listesini dosi atmış @Dosi niye serhatt yok o listede :A
Tabii ki listeye ekledim.

Sanki özellikle silmişim imasında bulunmuşsun ama ben @Tolstoyevski 'nin okey konusundan aldım ve o da büyük ihtimmale güzeller etkinliğinden rahatsız olup göz ardı ettiğini belirttiğin için orda yer almıyordun. Ondan kaynaklı yokmuşsun demek ki. Hazır etiket bu.
Açıklaması burda. Güzeller etkinliğinden alınmış. Ben Okey konusundan almıştım

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,060
Bir yarışmaya katılmayınca diğerlerinden de men ediliyormuş gibi oluyor, bence her yeni etkinlikte etiket listenizi güncellemelisiniz.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
Etikete bile gerek yoktu görüp katılmak isteyen katılırdı zaten :A
Detaylık bir şey yok ya ilk yarışmadan sonra herkes anlar zaten :A

Aykut hocamm :A @Dosi zeynoyu hala tanıyamadın en ince detayına kadar konuşmadan konuyu nasıl açarsın sen :A:A kız altı üstü yarışma ne detayı olacak zeyno :A bu arada bende katılmak istiyorum:A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and Dosi