Zey TV FF Var Mısın Yok Musun- 4. Hafta - Bayram Özel Haftası 🍒

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bugün kazanacağınız paranın %10 kısmını bana veriyormuşsunuz @serhatt ve @cehennet . :A Gerek yoktu ama o kadar ısrar ettiniz madem tamam, kabul ediyorum. :D
@serhatt 'ın katılımı kesin değil gibi :( @cehennet 'e yeni bir partner bulmaya çalışırız
------

Ben birazdan çıkacağım ama eve çok erken gelirim erken çıkıyorum diye. Ben yokken çözülmezse birşeyler ayarlarım @xdragxx . Kutuları, kutu açanları hepsini önden ayarladım.

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
@serhatt 'ın katılımı kesin değil gibi :( @cehennet 'e yeni bir partner bulmaya çalışırız
------

Ben birazdan çıkacağım ama eve çok erken gelirim erken çıkıyorum diye. Ben yokken çözülmezse birşeyler ayarlarım @xdragxx . Kutuları, kutu açanları hepsini önden ayarladım.

Ven tek yarışayım yaa. Bos ver partneri. Parayı paylaşmak istemiyorum.:A

Bugün kazanacağınız paranın %10 kısmını bana veriyormuşsunuz @serhatt ve @cehennet . :A Gerek yoktu ama o kadar ısrar ettiniz madem tamam, kabul ediyorum. :D

Sen herkese mavi açtın. Bu akşam mavi acmazsan Gelirim Kayseriye. Yakarım oraları:F

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Bu ikilide düşük para kriter değil :A
Benimde aklıma o geldi ama bakalım. serhat'tan cevap bekliyorum. Geldiğimde görürüm anca cevap :A
İyi reyting getirirdi @serhatt ve @cehennet in atışmaları. :A
Ven tek yarışayım yaa. Bos ver partneri. Parayı paylaşmak istemiyorum.:A

Sen herkese mavi açtın. Bu akşam mavi acmazsan Gelirim Kayseriye. Yakarım oraları:F
Sana kırmızı çok yakışır, o yüzden kırmızı açacağım :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Ben katılacak gibi durmuyorum. :(
------

Şaşırdım @serhatt 'ın bu fırsatı kaçırmasına. :A @EmreCan olabilir aslında, o da düşük bir miktar ile ayrılmıştı.
Bizde bayramlar yoğun geçiyor, yoksa yeniden yarışma fırsatını asla kaçırmazdım. :A

• Güldürdün
Reactions: Cervantes