FF Sorgu Odası-Hafta 76-Sorgudaki İsim DarkLegenD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
En sevdiğim isimlerden birisi gelmiş sorgu odasına, hoş geldin tatlım. @DarkLegenD

O zaman 3-5 bir şey de ben sorayım.

1) En sevdiğin Burger King menüsü hangisi?

2) Şu ana kadar izlediğin en iyi beş film nedir?

3) Oynamadan ölmek istemediğin üç oyun?

4) Süper-Mod olsan ve üyeleri banlayabilme yetkin olsa kimleri banlardın?

Artık aklıma geldikçe sana soru sorarım buradan.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Konuyu kimse mi okumadı, herkes o kan dondurucu soruyu sormuş... Adam o soruya cevap vermeyeceğim diye not düşmüş halbuki @Çiğdem- vasıtasıyla. :A Şimdiye kadar hiç sormadım zaten o kan dondurucu soruyu. Neyse gelelim ciddili sorumuza.

'Düşünmek' ne demek? Gerçek anlamda insanın düşünce yapısı ve beynin bunu nasıl kurguladığı üzerinde hiç düşündün mü? Konudan konuya değişir elbet ama daha çok derin mi düşünürsün yoksa yüzeysel mi, oranlarsan kaç olur yani? Ve sen kendini bu konuda nasıl görüyorsun? Düşününce sonuç alan mı yoksa işleri daha da karıştıran mı?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
En sevdiğim isimlerden birisi gelmiş sorgu odasına, hoş geldin tatlım. @DarkLegenD

O zaman 3-5 bir şey de ben sorayım.

1) En sevdiğin Burger King menüsü hangisi?

2) Şu ana kadar izlediğin en iyi beş film nedir?

3) Oynamadan ölmek istemediğin üç oyun?

4) Süper-Mod olsan ve üyeleri banlayabilme yetkin olsa kimleri banlardın?

Artık aklıma geldikçe sana soru sorarım buradan.
1) Ayyyyy acıktım. Ekonomiking ciddi ciddi adamdır. O menünün kölesiyim. Onun kampanya süresi bitince alternatif olarak Double Tavukburger menü devreye giriyor benim için, 10.95 TL olan.

2) Popüler filmler dışında düzgün izlediğim film sayısı 5'i geçmez. Ve şu an onları yazacağım. Sırasız. Yabancı yazacağım tabii ki de. Yeşilçam'ı sıralayamam.

• God on Trial
  • Mary and Max
  • Alpha Wolf
  • The Man From Earth
  • Equalizer 2 (İlkini daha izlemedim.)
3) Battlefield fetişimden dolayı '1.'sini oynamak isterdim galiba.

4) Göz ardı ettiğim üyeleri. Bunların %90'ı Atatürk'ü sevmeyenlerden oluşuyor. Tek tek yazabilirim istersen.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Konuyu kimse mi okumadı, herkes o kan dondurucu soruyu sormuş... Adam o soruya cevap vermeyeceğim diye not düşmüş halbuki @Çiğdem- vasıtasıyla. :A Şimdiye kadar hiç sormadım zaten o kan dondurucu soruyu. Neyse gelelim ciddili sorumuza.

'Düşünmek' ne demek? Gerçek anlamda insanın düşünce yapısı ve beynin bunu nasıl kurguladığı üzerinde hiç düşündün mü? Konudan konuya değişir elbet ama daha çok derin mi düşünürsün yoksa yüzeysel mi, oranlarsan kaç olur yani? Ve sen kendini bu konuda nasıl görüyorsun? Düşününce sonuç alan mı yoksa işleri daha da karıştıran mı?
Ne biçim soru bu? Herodot muyum ben? Süre ver bana, bir şeyler yazmaya çalışayım.

pn2YBJ.gif

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ayrıca, Gökçen hoca zor sormuyor ki. Tamamen ezber. Hatta dersleri mantık çalıştırma, tahmin yürütme şeklinde işlediği için sınavda şapa oturmuştum. Tabii ki de bu düşük almış olmamın bir bahanesi olamaz. Ama beklentimin tam tersi çıktı.
Birinci sınıf birisi ve bilmeyen birisi için zor. Sanat Tarihi'ne baktığımda karmakarışık geldiği için o dönem, kafamda bir şeyler oturmamıştı, ondan zorlandım.

"İlyada ve Odysseia" vardı, onu okumamızı söyledi. "Truva" filminin izlememizin de yeterli olacağını söyledi. Ben o dönem gidip filmi izlemeye kalktım kolayı seçerek. Arkadaşla yolda giderken kitabın nasıl bittiğine dair muhabbet geçti. Adam gitti, İlyada'nın nasıl bittiğini sordu. Arkadaşla yaptığım muhabbet olmasa yapamazdım. "Truva" filminin sonuyla, "İlyada"nın sonu farklı. Kitap, Hector'un ölümüyle bitiyordu. Hoca bildiğin ters köşe yaptı anlayacağın.

Bu da böyle bir anımdı. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Birincisi; o soruyu senden beklemezdim. İkincisi; sarhoş olmanı senden beklemezdim. Benim kafamda mülayim bir genç canlanmıştı. :A

Sarhoş sayılmam öyle eğlencesine içmiştim. Neyse mülayim bi tipim ama içki içmek gibi zevkleri yaşarım tabi :A
Soru @DarkLegenD 'e özel soru hatta @dreamy 'yede sordum. En son ne zaman mastürbasyon yaptın diye. Benim böyle sorularıma alışık forum :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Beni seviyor musun? Benim en çok hangi huyumu seviyorsun, hangi huyumu sevmiyorsun? Konularımı beğeniyor musun, mesajlarım güzel mi? Sana yakışıyor muyum, birlikte anlaşır mıyız? :A

BHND sorusu yasaksa bunlarla gel :A @DarkLegenD

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sarhoş sayılmam öyle eğlencesine içmiştim. Neyse mülayim bi tipim ama içki içmek gibi zevkleri yaşarım tabi :A
Soru @DarkLegenD 'e özel soru hatta @dreamy 'yede sordum. En son ne zaman mastürbasyon yaptın diye. Benim böyle sorularıma alışık forum :A
Sorgu odasının olduğu zaman diliminde içip içip yazıyorsun demek. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bunun planını yapmadım desem?

1.seçenek, gerçek anlamda bir inek olup akademisyenliğe yürümek
2. seçenek, geçiş yapacak olduğum tarih bölümünü bitirip onun getirdiği hava ile gerçekten yapmayı seveceğim bir işe girmek.

ABD olurdu galiba. Evet. Alternatif olarak İngiltere ve Japonya.

Bildiğiniz üzere profesyonel güreş tutkunu olduğum için bu 3 ülke önceliğim olur. Ayrıca 3'ü de gelişmiş ülke, öyle değil mi?

Bu kullanıcı adını seçme nedenim "Dark" kısmının gizem içermesi. Karanlıkta -ışık tutmadıkça- ne olduğu bilinmez falan. "Legend" zaten efsane demek.

Fantastik, macera, polisiye,aksiyon tarzı kitaplarla dolu, kenarda güncel tüm oyunları sorunsuzca çalıştırıp oynayabileceğim bir bilgisayarın bulunduğu bir mekan. Köşede de Burger King menüleri fena olmazdı galiba ahahaha.

Neden? Bugüne kadar en fazla 2 GB ramli bir bilgisaya sahip olabildim. Bu saatten sonra da sağlam bir makineye sahip olmam pek mümkün değil. Yani Popüler oyunları oynayamadım. Bunların acısını çıkarmayı çok isterim.

ABD'ye gidip yılın en büyük 4 WWE aylık şovunu en önden izlemek.

Mükemmel bir ortamdayız. Buraya velet-ergen zamanlarımda geldim maalesef. 1 yıl önceki halimle gelsem daha iyi olurdu benim için.(bunun forumla ne alakası var harbiden?) Olgunlaşmamın -olabildiğince olgunlaştığımı düşünüyorum, her ne kadar ergen sıfatı üstüme yüklenilse de- temelini atan yer burası olabilir. İnsanın düşüncelerini değiştiren bir site. Tabii ben hep ara verdiğim zamanlarda fikir değişimleri yaşadım. Ama temelini hep burada attım.

Zaten aşırı sıcak-samimi bir ortam var. Kendine çekiyor. Bulunduğum güreş forumunu çoğunlukla ezerim bu konuda. Kısıtlamalar olduğu için insanlar eğlenceli taraflarını orada gösteremiyorlar. Ama burada tabii ki öyle değil. Kaliteli bir forum olmayabiliriz, ama eğlenceliyiz. Bilim-tarih-felsefe ve benzeri dolup taşmıyor, fakat doğru veya yanlış bilgiyi alıp espriye çevirip sayfalarca makaraya vurup mutlu oluyoruz.

Para sıkıntısı çekiyormuşuz, doğal olarak, admin bey durumunda belirtmişti. Gerekirse para toplamalıyız. Ben olası bir çoluk çocuğa karışma durumumda -düşünmüyorum karışmayı- bile buraya mesaj yazmak isterim. Burası kapanırsa muazzam bir boşluk içine düşebilirim. Bu ortamı başka bir yerde -İnternet aleminde- bulabileceğimi düşünmüyorum.
Sen kendin inek olacağına al bizim köyden bir inek git Alamanyayı fet et @kerem i emrine al :A :A :A
220px-Gurbetci-saban.jpg

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne biçim soru bu? Herodot muyum ben? Süre ver bana, bir şeyler yazmaya çalışayım.

pn2YBJ.gif

Sen normal soru sorunda ne oldu ayoll onuda beğenmemiş seni kovmadığı kalmış
:A :A :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
1) Ayyyyy acıktım. Ekonomiking ciddi ciddi adamdır. O menünün kölesiyim. Onun kampanya süresi bitince alternatif olarak Double Tavukburger menü devreye giriyor benim için, 10.95 TL olan.

2) Popüler filmler dışında düzgün izlediğim film sayısı 5'i geçmez. Ve şu an onları yazacağım. Sırasız. Yabancı yazacağım tabii ki de. Yeşilçam'ı sıralayamam.

• God on Trial
  • Mary and Max
  • Alpha Wolf
  • The Man From Earth
  • Equalizer 2 (İlkini daha izlemedim.)
3) Battlefield fetişimden dolayı '1.'sini oynamak isterdim galiba.

4) Göz ardı ettiğim üyeleri. Bunların %90'ı Atatürk'ü sevmeyenlerden oluşuyor. Tek tek yazabilirim istersen.

Ekonomiking cidden muazzam menü. İkili menüler de muazzamdır ama, liseye giderken bol bol tükettim kendilerini.

Başka ne sorsam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...