FF Sorgu Odası-Hafta 75-Sorgudaki İsim mesmeso61

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Benim hakkında ne düşünüyorsun? :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? Uzun yorum olsun. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Bir Fav10 sorgu odasına katılan üyelere sorulan soruda şu geçiyordu;

"Benim hakkımda ne düşünüyorsun?"

Film zevkine bayılıyorum. Ayrıca resmindeki adam yüzünden sana kanım ısınıyor.

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D

Seninle de çok fazla muhabbete girmedik sanırım. Ama gördüğüm kadarıyla sen de benim gibi fazla yazmayan birisin.

Aaa teşekkürler güzel düşüncelerin için :bhr:

En sevdiğin yiyecek ve içecekler , Yurt dışında hangi ülkede yaşamak istersin :A

Pilav, mantı, mercimek çorbası, yarmalı sarma, soslu makarna ve karnıyarık için ölürüm. Çayı dememe gerek yok bir de ekşi ayrana asla hayır demem. İskandinav ülkelerini çok fazla görmek istiyorum. Bir de Barcelona'yı.

Odaya hoşgeldin @mesmeso61
Çok aktif değilsin ve seni görünce aklıma sinevizyon ve birde benim yarışmamda özel jüri oluşun geliyor:A . Açtığın konular güzel ve kaliteliydi. Devamı gelir umarım.

Benim sorum yok, arada vakit bulunca cevaplarına bakarım biraz daha tanımak için :D

Teşekkür ederim yorumların için. Umarım sizi memnun etmeye devam ederim.

Ne düşünüyorsun hakkımda? :A

Çene konusunda @Çiğdem- ile kıyasıya yarışırsınız. :A Ayrıca bir diziye deli gibi sahip çıkmana hayran oldum.

Benle ilgili düşüncelerini paylaş

Yarışmalardaki başarını takdir ediyorum. Umarım bol bol rakip olmaya devam ederiz.

Benim hakkında ne düşünüyorsun? :A

Seninle aynı anda rütbe aldık ama sen benden daha aktifsin. :A Sanırım dizi zevklerimizde ortak. Daha fazla sohbet etmek istediğim isimlerden birisin.

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? Uzun yorum olsun. :A

Forumun demirbaşlarından birisisin. Yorumlarını okumaktan zevk alıyorum.

Sevdiğim üyelerden birisin. Bu zamana kadar birisiyle tartıştığına şahit olmadım. Umarım bize sıkıntı çıkartmamaya devam edersin. :A :A

Hemşerim ne diyorsa katılıyorum. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
En sevdiğin oyuncağın neydi çocukkan :A Sokakta en çok oynadığın oyun neydi bilgisayar oyunları değil :A @mesmeso61

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@mesmeso61 öncelikle hoşgeldin sorgu odasına, seni foruma ve üyelere karşı biraz soğuk ve mesafeli buluyorum, yoksa çok iyi birisin. :D Sana mesaj atmıştım bi kez zamanında, belki de gerçek ismini en önce ben öğrenmişimdir. :A Belki de genel olarak yapın böyledir bilemiyorum ama sorgu odasına girmen çok iyi oldu, seni daha yakından tanıyabileceğiz böylelikle :D Böylelikle daha çok kaynaşıp samimi olabilirsin bizlerle :D

Klasik soruyla başlayayım ben de, benim hakkımda ne düşünüyorsun bakalım :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Film zevkine bayılıyorum. Ayrıca resmindeki adam yüzünden sana kanım ısınıyor.

Seninle de çok fazla muhabbete girmedik sanırım. Ama gördüğüm kadarıyla sen de benim gibi fazla yazmayan birisin.

Pilav, mantı, mercimek çorbası, yarmalı sarma, soslu makarna ve karnıyarık için ölürüm. Çayı dememe gerek yok bir de ekşi ayrana asla hayır demem. İskandinav ülkelerini çok fazla görmek istiyorum. Bir de Barcelona'yı.

Teşekkür ederim yorumların için. Umarım sizi memnun etmeye devam ederim.

Çene konusunda @Çiğdem- ile kıyasıya yarışırsınız. :A Ayrıca bir diziye deli gibi sahip çıkmana hayran oldum.

Yarışmalardaki başarını takdir ediyorum. Umarım bol bol rakip olmaya devam ederiz.

Seninle aynı anda rütbe aldık ama sen benden daha aktifsin. :A Sanırım dizi zevklerimizde ortak. Daha fazla sohbet etmek istediğim isimlerden birisin.

Forumun demirbaşlarından birisisin. Yorumlarını okumaktan zevk alıyorum.

Sevdiğim üyelerden birisin. Bu zamana kadar birisiyle tartıştığına şahit olmadım. Umarım bize sıkıntı çıkartmamaya devam edersin. :A :A

Hemşerim ne diyorsa katılıyorum. :A
Film zevki mi, dizi zevki mi? Film izlediğime pek denk gelmemişsindir çünkü. :A

Leyla ile Mecnun'cusun öyle mi sen de? :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
En sevdiğin oyuncağın neydi çocukkan :A Sokakta en çok oynadığın oyun neydi bilgisayar oyunları değil :A @mesmeso61

Bir tane tüp arabama vardı sabah akşam onunla oynardım. Herkese ben tüpçü olacam derdim. Oyun ise Trabzonlu olduğum için sabahtan akşama kadar futbol oynardık. :A Arada sitenin kızları ile de yakartop oynardım. Yazları akşamdanda saklambaç oynamayı severdim.

@mesmeso61 öncelikle hoşgeldin sorgu odasına, seni foruma ve üyelere karşı biraz soğuk ve mesafeli buluyorum, yoksa çok iyi birisin. :D Sana mesaj atmıştım bi kez zamanında, belki de gerçek ismini en önce ben öğrenmişimdir. :A Belki de genel olarak yapın böyledir bilemiyorum ama sorgu odasına girmen çok iyi oldu, seni daha yakından tanıyabileceğiz böylelikle :D Böylelikle daha çok kaynaşıp samimi olabilirsin bizlerle :D

Klasik soruyla başlayayım ben de, benim hakkımda ne düşünüyorsun bakalım :A

Ya normalde aşırı konuşkan biriyim ama böyle ortamlarda derdimi anlatacak kadar takılmayı tercih ediyorum. :A Bu foruma epey emek vermiş birisisin. Herkesle güzelce anlaştığını gördüm. Editörlüğüm ilk zamanlarında sana epey sıkıntı vermiştim. :A

Film zevki mi, dizi zevki mi? Film izlediğime pek denk gelmemişsindir çünkü. :A

Leyla ile Mecnun'cusun öyle mi sen de? :D

Hem de aşırı duygusalından. Artık izlemek istemiyorum diziyi. İzleyince içimden bir parça kopup gidiyor. Artık daha çok ekibin yaptığı işlere bakmaya çalışıyorum.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bir tane tüp arabama vardı sabah akşam onunla oynardım. Herkese ben tüpçü olacam derdim. Oyun ise Trabzonlu olduğum için sabahtan akşama kadar futbol oynardık. :A Arada sitenin kızları ile de yakartop oynardım. Yazları akşamdanda saklambaç oynamayı severdim.

Ya normalde aşırı konuşkan biriyim ama böyle ortamlarda derdimi anlatacak kadar takılmayı tercih ediyorum. :A Bu foruma epey emek vermiş birisisin. Herkesle güzelce anlaştığını gördüm. Editörlüğüm ilk zamanlarında sana epey sıkıntı vermiştim. :A

Hem de aşırı duygusalından. Artık izlemek istemiyorum diziyi. İzleyince içimden bir parça kopup gidiyor. Artık daha çok ekibin yaptığı işlere bakmaya çalışıyorum.
Hangisinin işi daha iyi? Hepsi parça parça dağıldı. Senaristinden tut, yönetmene ve oyuncuların şimdiki yaptıkları işler hakkında ne düşünüyorsun? Hangisi daha olumlu iş yapıyor sence?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Hangisinin işi daha iyi? Hepsi parça parça dağıldı. Senaristinden tut, yönetmene ve oyuncuların şimdiki yaptıkları işler hakkında ne düşünüyorsun? Hangisi daha olumlu iş yapıyor sence?
Ekip ilk dağıldığında Cengiz Bozkurt aşırı sivrilmişti ancak hep aynı tip filmlerde yer alınca o havası biraz dağıldı.
Ahmet Mümtaz zaten çizgisi olan bir isimdi diziden sonra hepten kalınlaştı o çizgi. Zaten ondan sonra işlerinin çoğu tutmuştu.
Serkan Keskin'de tek tük işler yaparak kendini ayakta tutmayı başardı. Zaten adam tiyatrocu.
Onur Ünlü zaten ne yaptığı belli değil. :A
Burak Aksak, Bana Masal Anlatma ile çok güzel bir rüzgar almıştı arkasına ama Kara Bela'dan sonra o da hız kesti.
Bana sorarsan ekibin şu andaki en ünlüsü Osman Sonant. Adamın kariyeri bir anda parladı. L&M'den sonra biraz suskunluk dönemi yaşamıştı ancak Fi ile birlikte yeniden uçuşa geçti.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ekip ilk dağıldığında Cengiz Bozkurt aşırı sivrilmişti ancak hep aynı tip filmlerde yer alınca o havası biraz dağıldı.
Ahmet Mümtaz zaten çizgisi olan bir isimdi diziden sonra hepten kalınlaştı o çizgi. Zaten ondan sonra işlerinin çoğu tutmuştu.
Serkan Keskin'de tek tük işler yaparak kendini ayakta tutmayı başardı. Zaten adam tiyatrocu.
Onur Ünlü zaten ne yaptığı belli değil. :A
Burak Aksak, Bana Masal Anlatma ile çok güzel bir rüzgar almıştı arkasına ama Kara Bela'dan sonra o da hız kesti.
Bana sorarsan ekibin şu andaki en ünlüsü Osman Sonant. Adamın kariyeri bir anda parladı. L&M'den sonra biraz suskunluk dönemi yaşamıştı ancak Fi ile birlikte yeniden uçuşa geçti.
Bir tek Ali Atay'ı es geçtin farkında mısın? :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Bir tek Ali Atay'ı es geçtin farkında mısın? :A
Aklımdaydı yazmayı unuttum onu. :A Diziden sonra pek bir iş yapmadı be. Ama az yaptı muhteşem yaptı. Limonata'yı fazla sevmemiştim ama Ölümlü Dünya'ya bayıldım. Umarım daha aktif olur.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
En sevdiğin türk ve yabancı diziler genel tarihli olabilir :A Ve yabancı filmler :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
En sevdiğin türk ve yabancı diziler genel tarihli olabilir :A Ve yabancı filmler :A
  • Leyla ile Mecnun, İşler Güçler, Kardeş Payı, Behzat Ç., Ezel, Sakarya Fırat, Aşk Yeniden, Doktorlar.
  • HIMYM, Brooklyn 9-9, Silicon Valley, Blue Mountain State, American Gods, Spartacus, Agents of SHIELD, Entourage, Prison Break, Constantine, Daredevil, The Man in the High Castle.
  • Inception, The Dark Knight Trilogy, Iron Man Trilogy, Captain America Trilogy, LotR Trilogy, Star Wars Trilogy, Sully, Dunkirk, Dangal, 3 Idiot, PK, Talaash, Dhoom 3, Ghajini, Cars, Incredibles, Blood Diamond, Ted, Avatar, Lucy, Barfi!, Million Dollar Baby, A Beautiful Mind, Braveheart, Spotlight, Allied, Southpaw.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Hoşgeldin :D
Bhnd?
Ne okuyorsun veya okudun?
Ne olmayı planlıyorsun çalışma hayatında?
Sence aşk mı para mı?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Leyla ile Mecnun, İşler Güçler, Kardeş Payı, Behzat Ç., Ezel, Sakarya Fırat, Aşk Yeniden, Doktorlar.
  • HIMYM, Brooklyn 9-9, Silicon Valley, Blue Mountain State, American Gods, Spartacus, Agents of SHIELD, Entourage, Prison Break, Constantine, Daredevil, The Man in the High Castle.
  • Inception, The Dark Knight Trilogy, Iron Man Trilogy, Captain America Trilogy, LotR Trilogy, Star Wars Trilogy, Sully, Dunkirk, Dangal, 3 Idiot, PK, Talaash, Dhoom 3, Ghajini, Cars, Incredibles, Blood Diamond, Ted, Avatar, Lucy, Barfi!, Million Dollar Baby, A Beautiful Mind, Braveheart, Spotlight, Allied, Southpaw.
Sen var ya, adamsın! Leyla ile Mecnun, İşler Güçler, Kardeş Payı ve Behzat Ç. ha! Ezel'le Sakarya Fırat'ı da izlemişliğim var tabii! Aynı şeyleri izlemişiz. Zevkli olduğun için seni kutluyorum.

Bu diziler arasında sıralama yapsan, sıralama nasıl olurdu?

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Türkiyenin ekonomisi ne kadar sürede düzelir sence ? ya da düzelir mi :A :A :A @mesmeso61

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Hoşgeldin :D
Bhnd?
Ne okuyorsun veya okudun?
Ne olmayı planlıyorsun çalışma hayatında?
Sence aşk mı para mı?

Hoşbuldum. :A
Yorumlarını sevdiğim birisisin. Yarışmalarda seninle karşılaşmak güzel oluyor.
Bu sene İngiliz Dili ve Edebiyatını kazandım.
Daha başında olduğum için karar veremedim.
Normalde aşk derim ama şu anda deli gibi para lazım. :A

Sen var ya, adamsın! Leyla ile Mecnun, İşler Güçler, Kardeş Payı ve Behzat Ç. ha! Ezel'le Sakarya Fırat'ı da izlemişliğim var tabii! Aynı şeyleri izlemişiz. Zevkli olduğun için seni kutluyorum.

Bu diziler arasında sıralama yapsan, sıralama nasıl olurdu?

Zaten sıralama şeklinde yazdım. :A

Türkiyenin ekonomisi ne kadar sürede düzelir sence ? ya da düzelir mi :A :A :A @mesmeso61

2023'te bor rezervlerinin işlemeye başlayınca süper güç olacağız.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
En sevdiğin hayvan :A En sevdiğin renkler neler :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...