FF-Sorgu Odası-Hafta 41-Sorgudaki İsim: XanTier

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Berkin Elvan hakkında ne düşünüyorsun? Ve bu olaya verilen tepkiye ne diyorsun?

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Berkin Elvan hakkında ne düşünüyorsun? Ve bu olaya verilen tepkiye ne diyorsun?
Ölen bir insanın arkasından rahmet okunur. Allah rahmet eylesin. Keşke hiç katılmasaydı eylemlere...
Klasik sol, hemen toplanıp yürüyüş yaparlar. Twitter'da hashtag yaparak biz tepkimizi ortaya koyabiliyorsak ve etkili oluyorsa onlarınki de Twitter'da etkili olabilir. Her haltta sokağa dökülmek ülkeye zarar. En çok bu gibi konularda milliyetçi olmak gerekir.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ölen bir insanın arkasından rahmet okunur. Allah rahmet eylesin. Keşke hiç katılmasaydı eylemlere...
Klasik sol, hemen toplanıp yürüyüş yaparlar. Twitter'da hashtag yaparak biz tepkimizi ortaya koyabiliyorsak ve etkili oluyorsa onlarınki de Twitter'da etkili olabilir. Her haltta sokağa dökülmek ülkeye zarar. En çok bu gibi konularda milliyetçi olmak gerekir.
Böyle eylemler yerine dualar edilse, destek olunsa daha doğru olur..

Valla sinir oldum sabah her yere spreyle küfür yazmışlar, yahu bir çocuk öldü böyle mi yas tutuluyor? :(

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Böyle eylemler yerine dualar edilse, destek olunsa daha doğru olur..

Valla sinir oldum sabah her yere spreyle küfür yazmışlar, yahu bir çocuk öldü böyle mi yas tutuluyor? :(
Yahu böyle yapınca tek olan şey bizim üzülememiz oluyor. Böyle yaptıkları için zamanla insan olması gerektiği kadar üzülemiyor bile. Bir insan ölmüş, ve ardında olan olaylar ister istemez o çocuğa bile cephe aldırıyor insanı maalesef :(

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Yahu böyle yapınca tek olan şey bizim üzülememiz oluyor. Böyle yaptıkları için zamanla insan olması gerektiği kadar üzülemiyor bile. Bir insan ölmüş, ve ardında olan olaylar ister istemez o çocuğa bile cephe aldırıyor insanı maalesef :(
aynen aga öyle şeyler yapıyolar ki inan hiç üzülemiyor insan

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Hayatının hiçbir döneminde Tanrı'nın varlığını sorguladın mı? Sorguladıysan neden, sorgulmadıysan neden?

Kitaplarla aran nasıl? Ne tür seversin? Ne sıklıkla okursun? Okumaktan zevk aldığın yazar var mı?

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
5 Kavanoz bal 100 TL nasıl oluyor bir de polen hediyeli?

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Hayatının hiçbir döneminde Tanrı'nın varlığını sorguladın mı? Sorguladıysan neden, sorgulmadıysan neden?

Kitaplarla aran nasıl? Ne tür seversin? Ne sıklıkla okursun? Okumaktan zevk aldığın yazar var mı?
Ara ara küçük çaplı düşünceler geliyor aklıma, ama küçüklükten gelen iman üstün geliyor çok şükür.
Pek kitap okumam. Hatta hiç. En son 4 yıl önce okumuştum bir kitap :D

Sah Mat devam edecek mi?
Pek sanmıyorum...

5 Kavanoz bal 100 TL nasıl oluyor bir de polen hediyeli?
Balı satınca ellerinde polen kaldığı için, 6 kilo yerine 5+polen satıyordur.

Son düzenleme:

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
İlgilendiğin bir spor dalı var mı?
İzlemekten zevk aldığın bir spor dalı var mı?
Boy, kilo ve fiziksel olarak kendini tanıtır mısın?
Göbek adın var mı?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
fanatik bir vadi fanısın bildiğim kadarıyla bende bir karadenizli olarak benide senide kapsayan bir soru sorucam :-):-) vadide şu ana kadar oynamış olan karadenizli karakterler hakkında ne düşünüyorsun
süleyman çakır,laz ziya,yalçın bulut, pusat çakır dizide karadenizli olarak gösterilen ve çok sevdiğim bu 4 dizi karakteri hakkında tek tek düşüncelerini rica ediyorum :Z:Z

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
İlgilendiğin bir spor dalı var mı?
İzlemekten zevk aldığın bir spor dalı var mı?
Boy, kilo ve fiziksel olarak kendini tanıtır mısın?
Göbek adın var mı?
Formula 1
Sadece Formula 1 zevk veriyor bana.
O konuya girmesek olmaz mı? :D Resmimi yeter Tipim Nasıl'daki :D
Eyüp

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
2013'te dinlediğin şarkıların içinden en iyisi hangisiydi ?

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Formula 1
Sadece Formula 1 zevk veriyor bana.
O konuya girmesek olmaz mı? :D Resmimi yeter Tipim Nasıl'daki :D
Eyüp

İlgilendiğin derken yaptığın hangi spor vardır diye dormuştum. :D
Söyle ya, kilon fazlaysa bile normal gözüküyordun fotoğrafta. :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
fanatik bir vadi fanısın bildiğim kadarıyla bende bir karadenizli olarak benide senide kapsayan bir soru sorucam :-):-) vadide şu ana kadar oynamış olan karadenizli karakterler hakkında ne düşünüyorsun
süleyman çakır,laz ziya,yalçın bulut, pusat çakır dizide karadenizli olarak gösterilen ve çok sevdiğim bu 4 dizi karakteri hakkında tek tek düşüncelerini rica ediyorum :Z:Z
Süleyman Çakır; sevmeyen ölsün zaten. Çok çok severim. İlk bölümlerden sonra karakteri iyice oturunca çok daha güzel oldu. O burun çekişi 10 numara zaten :D
Laz Ziya; hayatımda ilk kez izlediğimde komik gelmişti konuşma tarzı, ama o konuşmasına şimdi ölürüm :D Konsey'deki en sevdiğim kişiydi. Ölümü keşke daha iyi olsaydı diyorum bazen.
Bulut; Memati'yle ortak muhabbetleri süperdi. İlk başlarda sevmiyodum onu, ama Memati ile liman işine girdikten sonra zaten benim de sevgimi kazandı. Pusu'ya en yakışan isimlerdendi bence.
Pusat Çakır; rolünü müthiş yapıyor. Oyunculuk zaten iyi. Son bölümlerde de herkesin gözüne girdi, bnöyle devam etsin. Onun konusunda herkesle aynı düşünüyorum genel olarak.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
Begendigin, ama acilamadigin bir hanim oldu mu cok pisman oldugun acilmadigin icin?

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
2013'te dinlediğin şarkıların içinden en iyisi hangisiydi ?
Pek şarkılarla aram yoktur. Yokluğunda deyim en iyisi 2013 adına.

İlgilendiğin derken yaptığın hangi spor vardır diye dormuştum. :D
Söyle ya, kilon fazlaysa bile normal gözüküyordun fotoğrafta. :)
Yok o tür bir spor :D
191 boyum, 100 kilo :D

Begendigin, ama acilamadigin bir hanim oldu mu cok pisman oldugun acilmadigin icin?
Galiba yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...