FF Sorgu Odası - Hafta 33- Sorgudaki İsim: Yakamoz- Asi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Soruları alalım @Yakamoz-Asi'ye. :D[h=4][/h]

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Klasik soruyla ve daha da önemlisi ilk sorumla, aynı zamanda ilk sorunla hemen giriş yapayım. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Hoşgeldin sorgu odasına. :) Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Öncelikle hoşgeldin Sorgu Odası'na . :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
Oncelikle hepiniz Sorgu odama hosgeldiniz. Aslinda herkes secilen kisiyi odaya aldik zanneder ama isin asil tarafi herkes sorgu odasina sorguya alinani ziyarete gelirmis :)

Sorularinizi siralayin, yarindan itibaren tek tek cevapliyacagim.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
Klasik soruyla ve daha da önemlisi ilk sorumla, aynı zamanda ilk sorunla hemen giriş yapayım. Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Sorgu Odasina hosgeldin Abdullah.
Memleketlimsin bir kere, onu es gecmeyelim :) Gayet basarili bir Moderatorsün. Sakin yapin ve objektiv bakis acini seviyorum. Genc yasina ragmen Nick'indeki "Bey" kelimesi seni sanki gözümde büyütüyor :D

Simdilik bu kadar :)

- - - Ekleme - - -

Forumda cok görüstügüm kisilerden birisin. Ayni zamanda editör olduk, gecen ay tahmin yarismasinda rakibimdin :) Bu ay maalesef bu basariyi gösteremiyorsun.
KVP'cisin. Müzikleriyle bir calisman var ve ben bircok kisi gibi sabirsizlikla bekliyorum. Acaip bir Aynura hastasisin sanirim :)

- - - Ekleme - - -

Basarili bir super mod olarak görüyorum seni. Daha pek tanismiyoruz ama hic yanlisini görmedim. Aksine dün ki actigin "konumu onaylarin mesajlari yazmayin" konusu ile ayni düsünceye sahip oldugumuzu gördüm.
Sorgu Odasi icin daha basvurali az zaman oldu hemen sorgu odasina aldin iyi ettin :)

Baska düsüncem suan icin yok. Belki kendini tanitabilirsen? :)

- - - Ekleme - - -

Hoşgeldin sorgu odasına. :) Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)

Sanirim Cem Adrian fan'isin. Bir ara öyle bir avatarin vardi gibi hatirliyorum. Galatasaray taraftarisin, bu bana ters olmasina ragmen gecen hafta islenen "Mutlu Musun %50" ile gördüm ki seninle ayni düsüncelere sahip kisileriz. Sanirim eskiden Forum'da baya aktivmissin, zira 12 bin küsür mesajin var, ama son zamanlarda o kadar degilsin gibi... Yaniliyor olabilirim :)

Kendini tanitirsan sevinirim :)

- - - Ekleme - - -

Ismim Ömer :)

- - - Ekleme - - -

Benimle birlikte ayni görevi isleyen birisin :) Tahmin Yarismasinda yer aliyorsun. Avatarin cok hos :) pek tanimiyorum diyebilirim. Tanitirsan sevinirim :)

- - - Ekleme - - -

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)

Neler düsünmüyorum ki :D
Öncelikle basarili bir moderatorsün. Yakin zamanda daha da yükselecegini düsünüyorum. SBT Anliklarinda paylasimda muazzam bir üstünlügün var herkese karsi. Hem dakik, hem istikrarlisin bu konuda. Özellikle gece 1'e kadar her gece paylasman bu konuda bir kanit'dir diye düsünüyorum.
Acaip bir Rihanna fanisin. Sakin bir yapin var. Ceza almamissin simdiye kadar Ozan'in sorgu odasina alindiginda senin hakkinda yazdiklarindan yola cikarak yaziyorum bunu :)

Kendini biraz daha tanitirsan sevinirim ;)

- - - Ekleme - - -

Öncelikle hoşgeldin Sorgu Odası'na . :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun ?

Hosbuldum. Sende hosgeldin :)
Cok fena Gülsen'cisin. Onu A'dan Z'ye takip ediyorsun. Nick'in ona adanmis.
Forumda benimle ayni görevi yapiyorsun. Son zamanlarda konu acmada pek parlak degilsin ama telafi edecegini düsünüyorum.
Bunlar yani sira Muhtesem Yüzyil izliyorsun. Mehmet Günsür Fan'i olabilirsin, bir ara onun avatari vardi :)

- - - Ekleme - - -

Ömer benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Basarili bir moderatorsün. Birkac hafta önce moderator'lüge yükselmen foruma emeginin görüldügünü gösterir. Yakin zamanda olmasada birgün daha da yükselecegini düsünüyorum.
Reyting Yarismasi ve Sinema Izlenme Oranlarini eklemen seni gözümde sayilari seven biri olarak animsatiyor. Ayni ben gibi.
Reyting Yarismasini basariyla yürütüyorsun, güzel bir etkinlik oldu.
Sakin bir yapin ve istikrarin senin diger özelliklerin olarak görüyorum.

Simdilik bu kadar :) Belki kendini biraz daha tanitabilirsin :=)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060

Hosbuldum. Sende hosgeldin :)
Cok fena Gülsen'cisin. Onu A'dan Z'ye takip ediyorsun. Nick'in ona adanmis.
Forumda benimle ayni görevi yapiyorsun. Son zamanlarda konu acmada pek parlak degilsin ama telafi edecegini düsünüyorum.
Bunlar yani sira Muhtesem Yüzyil izliyorsun. Mehmet Günsür Fan'i olabilirsin, bir ara onun avatari vardi :)

Adım Emre 9. sınıf öğrencisiyim. Bütün aydır açamadığım konuları şimdi açmaya çalışıyorum . :D Mehmet Günsur'un fanı değilim ama severim kendisini. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :D

Benim geldigim zamanlardan itibaren pek aktif olmadigini görüyorum. Ama Anasayfa'da manset eklenecekse sectigin fotograflarin süper ötesi oldugu kesindir :D (Bknz: Ceyda Ates :D )
Yakin zaman icinde eskiden oldugun gibi aktif olacagini düsünüyorum :)
Real Madrid Fan'i olabilirsin, yada sadece Cristiano Ronaldo'da olabilir :D

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
Beklediğim ismin odaya gelmesi üzerine sorulara başlıyorum. :)

İlk olarak benim hakkımda ne düşünüyorsun ? Belki az anıyosundur ama görüşüm, fikirlerim, yapacaklarım hakkında az çok bilgi sahibi olmuşsunur :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
hoşgeldin aga görmemişim sorgu odasında olduğunu insan bi söyler :D
benimle ilgili düşüncelerin nelerdir
en sevdiğin yemek

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
Beklediğim ismin odaya gelmesi üzerine sorulara başlıyorum. :)

İlk olarak benim hakkımda ne düşünüyorsun ? Belki az anıyosundur ama görüşüm, fikirlerim, yapacaklarım hakkında az çok bilgi sahibi olmuşsunur :)

Seni hic tanimiyorum :D yada yeni nick degistirdin :D warlords nick mi degistirdin :D

Hatay'da yasamanin sendeki bana olan sicak tarafin. Sebebini önceden söylemistim. En sevdigim dizi olan Asi Hatay bölgesinde cekildi.
Siyasi görüs hakkinda gecenlerde biraz da olsa bilgi edindim. Sanirim ayni düsüncelere sahibiz.

Daha fazla birsey bilmiyorum hakkinda :) Kendini tanitirmisin biraz? :)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561

Seni hic tanimiyorum :D yada yeni nick degistirdin :D warlords nick mi degistirdin :D

Hatay'da yasamanin sendeki bana olan sicak tarafin. Sebebini önceden söylemistim. En sevdigim dizi olan Asi Hatay bölgesinde cekildi.
Siyasi görüs hakkinda gecenlerde biraz da olsa bilgi edindim. Sanirim ayni düsüncelere sahibiz.

Daha fazla birsey bilmiyorum hakkinda :) Kendini tanitirmisin biraz? :)
Evet ben eski warlords nickli üyeyim.
Ben yuvarlak olan hiçbir şeyi sevmeyen, eskiden forumda mod olan, ve banı yeni kalkmış kişiyim . Ha şunuda not edeyim forumda ilk kez alttan aldım dün birisini :) Forumdaki amacım insanları birbirine kaynaştırmak. Geyik yapanlardanım, geyiği değil ama dikkat :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...