FF Sorgu Odası - Hafta 32- Sorgudaki İsim: hayret bi şey

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xdragxx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaman ayıramamak değil de konu açma kurallarını biliyorsun sen de o yüzden alışmam gerekiyor.

Forumun sana kazandırdığı en büyük şey ne oldu ?

Ciddi bir Kurtlar Vadisi Pusu fanatiğisin. En çok @takas ile anlaşıyorsun. Üzenli olarak konu açsan en büyük editör adaylarından birisi olursun. İyi bir tahmincisin

Başka bir foruma üyeliğim yok.

Hamur dolmasına bayılırım

Bamya , kereviz ,pırasa ve patlıcanı sevmem.

Su

Rakı ( kokusuna dahi dayanamıyorum )

Şuan Dila Hanım , 20 Dakika ve 1 Erkek 1 Kadın'ı kaçırmadan izliyorum. Ama boş zamanlarımda diğerlerine de göz atarım.

En sevdiğim üçlü üstte .

Sevgilim yok.

Oyunlarla aram yok.

İkisini de oynayamam ama futbol.

Galatasaraylıyım.

Her iki takımda yenebilir. Bazen böyle süprizler olabiliyor

Şampiyonlar ligi Real Madrid olur . Avrupa Ligindeki takımları bilmiyorum

Yok Allah'a şükür

- - - Ekleme - - -

hoşgelmişsin hayret bişey

benimle ilgili düşüncelerin nelerdir?
en sevdiğin yemek

Öncelikle hoş bulduk.Sana kızgınım çünkü bu ay tahmin yarışmasına önem vermedin ve elendin. Düşüncelerime gelecek olursak sıkı bir Kurtlar Vadisi Pusu takipçisisin. İyi bir tahminciydin. Yönetici bir kişiliğin var. Hamur dolmasını çok severim

3 gün banlanınca tahmin yapamadım ve geride kaldım sonra bıraktım yüzdem iyice düşmüştü gelecek ay başlarım yine

İyi bir editörsün. Açtığın konular noktalamalar dışında süper
İlerleyen zamanlarda üst rütbelere yakışan bir isim olabilirsin. Huzur Sokağı dizisini seviyorsun.Bana biraz kendin tanıtır mısın?

- - - Ekleme - - -

Zaman ayıramamak değil de konu açma kurallarını biliyorsun sen de o yüzden alışmam gerekiyor.

Forumun sana kazandırdığı en büyük şey ne oldu ?

Forumun bana kazandırdığı şey ; aslında ben çok içine kapanık birisiyim ve sorumluluk almayı hiç sevmem. Editörlük teklifi geldiğinde ilk başlarda bu huyum yüzünden reddettim. Ama sonra kendimi denemek için kabul ettim ve şimdi moderatörüm. Yani forum bana biraz sorumluluk almayı öğretti diyebilirim

- - - Ekleme - - -

3 gün banlanınca tahmin yapamadım ve geride kaldım sonra bıraktım yüzdem iyice düşmüştü gelecek ay başlarım yine

Söz mü?

Aa ben de aynı şekilde editör olmak istemiştim pek de kötü gitmiyor gibiyim .

Forumu misafir olarak ne kadar takip ettin ?

söz veremem belli olmaz bi iş gelir başıma bişey olur söz demim ama yapacam işte

Aa ben de aynı şekilde editör olmak istemiştim pek de kötü gitmiyor gibiyim .

Forumu misafir olarak ne kadar takip ettin ?

1 yıl.

Aslında foruma üye olma durumum şöyle başladı.

Lise 1'deyken ben çok gazete okurdum. Bir gün Haber Türk gazetesinde haftalık reytingleri gördüm. O gün reyting merakım başladı. Ardından mobilden reyting sonuçlarına bakmaya başladım. Bu forum o zamanlar çok tıklandığı için aramalatda çıkan ilk sitelerden birisiydi , @OzaN adminin yorumlarının yanında @Fks14 , @emreemreu ve @darksaal 'ın açtığı konular beni çok heveslendirdi. Ardından üye oldum

Son düzenleme:
Benim hakkımda ne düşünüyorsun Hayrettin ?

Benim hakkımda ne düşünüyorsun Hayrettin ?

Furkan senin hakkında çok şey düşünüyorum ama özetleyeyim.

Öncelikle şuan olduğun rütbenin üstünde olmayı çok hak ediyorsun. Sabırlı birisin. Hep nazik ve kibarsın. Yaşına rağmen büyük işler peşinde koşuyorsun. Umarım gelecekte iyi bir yönetmen , yapımcı ve senarist olursun

Çok teşekkür ederim Hayrettin. Senin gibi arkadaşım olduğundan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum.

@ozan admin bu admin değil @OzaN
bu

Hayata dair bir parolan varmı Hayrettin?

Bir kişiyi sevmediğini nasıl belli edersin, veya belli etmemeye özen gösterirmisin?

Asla dinlemem dediğin bir şarkıcı ve asla izlemem dediğin bir dizi , film var mı ?

Teşekkürler.Noktalama işaretlerine dikkat etmeye çalişirim.Açtiğim haberlerde eğer öyle birşey görürsen kesinlikle ve kesinlikle üstüm olarak düzeltmeni rica edeiyorum.Yorumlarımda hiç takmam noktalama hatalarina ama haberlerde düzeltme yetkin varsa düzelt lütfen.İnş.sorgu odasında

Hayatta adaletin varolduğunu düşünüyormusun Hayrettin, veya insanların neden adaletsiz davrandığı hakkında gözlemlerin neler?

Asla dinlemem dediğin bir şarkıcı ve asla izlemem dediğin bir dizi , film var mı ?

Şu civcivleri ezen şarkıcıları dinlemem , dizi filmler dine ve kişilere saygısızlık yapmıyorsa hepsini izlerim

- - - Ekleme - - -

Hayatta adaletin varolduğunu düşünüyormusun Hayrettin, veya insanların neden adaletsiz davrandığı hakkında gözlemlerin neler?

Adalet diye bir şey yok bence. Herkes kendisini düşünüyor. Eğer adalet olsaydı kimse aç ve sokakta kalmazdı. Yada herkes hak ettiğini yaşardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...