FF Sorgu Odası - Hafta 32- Sorgudaki İsim: hayret bi şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Bhnd:confused:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060

Emre , forumda en çok anlaştığım isimlerden birisin. Bir çok ortak noktamız var (Gülşen , Hadise , Nur Fettahğlu , meslek lisesinde okumamız vb . ). Öncelikle editörlükte zaman ayırsan çok başarılı olacaksın ama pek zaman ayıramıyor gibisin. Gülşen'i çok seviyorsun. Eminim nickinde şarkısından geliyordur. Umarım okulda istediğin alanı seçebilirsin :)
Zaman ayıramamak değil de konu açma kurallarını biliyorsun sen de o yüzden alışmam gerekiyor. :D

Forumun sana kazandırdığı en büyük şey ne oldu ? :)

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
Başka forumlarda üyeliğin bulunuyor mu?
En Sevdiğin Yemek?
Beğenmediğin yemekler?
En sevdiğin içecek?
Sevmediğin içecek?
Hangi dizilere bakıyorsun?
İzlediğin diziler arasında en sevdiğin 3 dizi?
Sevgilin var mı?
İsmin ne?
Pes mi fifa mı?
Futbol mu basketbol mu?
Hangi takımlısın?
Fenerbahçe lazioyu eleyip y.finale yükselebilir mi?
Galatasaray Real Madridi eleyip y.finale yükselebilir mi?
Şampiyonlar ligi şampiyonu kim olur?
Avrupa ligi şampiyonu kim olur?
Zararlı alışkanlıkların var mı?

Ciddi bir Kurtlar Vadisi Pusu fanatiğisin. En çok @takas ile anlaşıyorsun. Üzenli olarak konu açsan en büyük editör adaylarından birisi olursun. İyi bir tahmincisin :)

Başka bir foruma üyeliğim yok.

Hamur dolmasına bayılırım :)

Bamya , kereviz ,pırasa ve patlıcanı sevmem.

Su :) :)

Rakı ( kokusuna dahi dayanamıyorum )

Şuan Dila Hanım , 20 Dakika ve 1 Erkek 1 Kadın'ı kaçırmadan izliyorum. Ama boş zamanlarımda diğerlerine de göz atarım.

En sevdiğim üçlü üstte .

Sevgilim yok.

Oyunlarla aram yok.

İkisini de oynayamam ama futbol.

Galatasaraylıyım.

Her iki takımda yenebilir. Bazen böyle süprizler olabiliyor :)

Şampiyonlar ligi Real Madrid olur . Avrupa Ligindeki takımları bilmiyorum :)

Yok Allah'a şükür :)

- - - Ekleme - - -

hoşgelmişsin hayret bişey :D
benimle ilgili düşüncelerin nelerdir?
en sevdiğin yemek

Öncelikle hoş bulduk.Sana kızgınım çünkü bu ay tahmin yarışmasına önem vermedin ve elendin. Düşüncelerime gelecek olursak sıkı bir Kurtlar Vadisi Pusu takipçisisin. İyi bir tahminciydin. Yönetici bir kişiliğin var. Hamur dolmasını çok severim :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
3 gün banlanınca tahmin yapamadım ve geride kaldım sonra bıraktım yüzdem iyice düşmüştü gelecek ay başlarım yine

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

İyi bir editörsün. Açtığın konular noktalamalar dışında süper :) İlerleyen zamanlarda üst rütbelere yakışan bir isim olabilirsin. Huzur Sokağı dizisini seviyorsun.Bana biraz kendin tanıtır mısın?

- - - Ekleme - - -

Zaman ayıramamak değil de konu açma kurallarını biliyorsun sen de o yüzden alışmam gerekiyor. :D

Forumun sana kazandırdığı en büyük şey ne oldu ? :)

Forumun bana kazandırdığı şey ; aslında ben çok içine kapanık birisiyim ve sorumluluk almayı hiç sevmem. Editörlük teklifi geldiğinde ilk başlarda bu huyum yüzünden reddettim. Ama sonra kendimi denemek için kabul ettim ve şimdi moderatörüm. Yani forum bana biraz sorumluluk almayı öğretti diyebilirim :)

- - - Ekleme - - -

3 gün banlanınca tahmin yapamadım ve geride kaldım sonra bıraktım yüzdem iyice düşmüştü gelecek ay başlarım yine

Söz mü? :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060

Forumun bana kazandırdığı şey ; aslında ben çok içine kapanık birisiyim ve sorumluluk almayı hiç sevmem. Editörlük teklifi geldiğinde ilk başlarda bu huyum yüzünden reddettim. Ama sonra kendimi denemek için kabul ettim ve şimdi moderatörüm. Yani forum bana biraz sorumluluk almayı öğretti diyebilirim :)

Söz mü? :)

Aa ben de aynı şekilde editör olmak istemiştim pek de kötü gitmiyor gibiyim . :D

Forumu misafir olarak ne kadar takip ettin ?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
söz veremem belli olmaz bi iş gelir başıma bişey olur söz demim ama yapacam işte :D

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

Aa ben de aynı şekilde editör olmak istemiştim pek de kötü gitmiyor gibiyim . :D

Forumu misafir olarak ne kadar takip ettin ?

1 yıl.

Aslında foruma üye olma durumum şöyle başladı.

Lise 1'deyken ben çok gazete okurdum. Bir gün Haber Türk gazetesinde haftalık reytingleri gördüm. O gün reyting merakım başladı. Ardından mobilden reyting sonuçlarına bakmaya başladım. Bu forum o zamanlar çok tıklandığı için aramalatda çıkan ilk sitelerden birisiydi , @OzaN adminin yorumlarının yanında @Fks14 , @emreemreu ve @darksaal 'ın açtığı konular beni çok heveslendirdi. Ardından üye oldum :)

Son düzenleme:

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Benim hakkımda ne düşünüyorsun Hayrettin ?

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Benim hakkımda ne düşünüyorsun Hayrettin ?

Furkan senin hakkında çok şey düşünüyorum ama özetleyeyim.

Öncelikle şuan olduğun rütbenin üstünde olmayı çok hak ediyorsun. Sabırlı birisin. Hep nazik ve kibarsın. Yaşına rağmen büyük işler peşinde koşuyorsun. Umarım gelecekte iyi bir yönetmen , yapımcı ve senarist olursun :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809

Furkan senin hakkında çok şey düşünüyorum ama özetleyeyim.

Öncelikle şuan olduğun rütbenin üstünde olmayı çok hak ediyorsun. Sabırlı birisin. Hep nazik ve kibarsın. Yaşına rağmen büyük işler peşinde koşuyorsun. Umarım gelecekte iyi bir yönetmen , yapımcı ve senarist olursun :)

Çok teşekkür ederim Hayrettin. Senin gibi arkadaşım olduğundan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059

1 yıl.

Aslında foruma üye olma durumum şöyle başladı.

Lise 1'deyken ben çok gazete okurdum. Bir gün Haber Türk gazetesinde haftalık reytingleri gördüm. O gün reyting merakım başladı. Ardından mobilden reyting sonuçlarına bakmaya başladım. Bu forum o zamanlar çok tıklandığı için aramalatda çıkan ilk sitelerden birisiydi , @ozan adminihttp://www.yazete.com/video-galeri-yeni/kurtlar-vadisi-pusu-185-bolum-tamami-7345/4.sayfa.htmln yorumlarının yanında @Fks14 , @emreemreu ve @darksaal 'ın açtığı konular beni çok heveslendirdi. Ardından üye oldum :)

@ozan admin bu admin değil @OzaN :D bu :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Hayata dair bir parolan varmı Hayrettin?

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Bir kişiyi sevmediğini nasıl belli edersin, veya belli etmemeye özen gösterirmisin?

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Asla dinlemem dediğin bir şarkıcı ve asla izlemem dediğin bir dizi , film var mı ?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
İyi bir editörsün.Açtığın konular noktalamalar dışında süper :) İlerleyen zamanlarda üst rütbelere yakışan bir isim olabilirsin. Huzur Sokağı dizisini seviyorsun.Bana biraz kendin tanıtır mısın?

Teşekkürler.Noktalama işaretlerine dikkat etmeye çalişirim.Açtiğim haberlerde eğer öyle birşey görürsen kesinlikle ve kesinlikle üstüm olarak düzeltmeni rica edeiyorum.Yorumlarımda hiç takmam noktalama hatalarina ama haberlerde düzeltme yetkin varsa düzelt lütfen.İnş.sorgu odasında:)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Hayatta adaletin varolduğunu düşünüyormusun Hayrettin, veya insanların neden adaletsiz davrandığı hakkında gözlemlerin neler?

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Asla dinlemem dediğin bir şarkıcı ve asla izlemem dediğin bir dizi , film var mı ?

Şu civcivleri ezen şarkıcıları dinlemem , dizi filmler dine ve kişilere saygısızlık yapmıyorsa hepsini izlerim :)

- - - Ekleme - - -

Hayatta adaletin varolduğunu düşünüyormusun Hayrettin, veya insanların neden adaletsiz davrandığı hakkında gözlemlerin neler?

Adalet diye bir şey yok bence. Herkes kendisini düşünüyor. Eğer adalet olsaydı kimse aç ve sokakta kalmazdı. Yada herkes hak ettiğini yaşardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
170,515
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin