FF Senaryo Reytingleri

Bende yeni bir dizi başlamayı düşünüyorum ve bu dizi videolu sistemde işleyecek. İlk bölüm Ağustos'ta gelecek.
Aklıma bir kaç tane güzel fikirler gelmeye başladı.
Yayın akışı fikri de gayet güzel. Kesinlikle olmalı. Bir düzene oturmuş olur bu sayede. Dün akşam hangisini okuyacağımı şaşırdım valla.
Daha iyi rekabet oluyor hepsi bir gecede ortaya çıktığı zaman. Ama senaryoları karıştırıyorum. Tutkunu olduğum diziler ise, Gerçeğin Peşinde Koşmak ve Tuzak.
Ozan Admin Kaçırıldı ise bir önceki sezon izliyordum. Dün akşam yeni başlayan dizilerden dolayı onu izleyemedim. Tekrarını izleyeceğim artık. Yeni sezonda da eskisi gibi iyi ise izlemeye(okumaya) devam ederim.

Sonra da Ozan Admin Kaçırıldı neden final yapsın, diyorlar al işte SaMeT de okumayı bırakmış...

Bence bu aksam basla.. Çünkü bu aksam çok az diziler var..

Evet başla bu akşam
Yarın 3 dizinin reyting sonucunu görürüz böylece

Dizi hazır dayanamdım yazdım bir şeyler.Dizimin adı Ulvi Ç. bir İncesu Komedisi

1.olmusum!!
Süper

Diger dizilerde iyi reytingler almislar

2.olmuşum.İnşallah bu bölümde daha iyi olurum...En büyük takipçinim Furkan dikkatli ol

3. olmuşum... Ama rakiplerim hakikaten çok güçlü... Aşırı bir fark yok aramızda... Karatay ise 4 reytingi sınırdan geçerek bana göre o kadar kötü puanlara rağmen başarılı
Diğer dizileri de tebrik ediyorum
Bakalım çarşamba günü ne olacak sonuçlarda...

NOT: Daha fazla dizi olsa çok daha güzel olur. En azından 2-3 tane daha... Yayın akışı da olabilir. Zamanla sistem oturur bence...

hedef ilk 3 tü ama
ilerliki bölümde daha düzenli olacağına eminim

Fks14 tebrikler...Bu arada emreemreu'nun dizisi sıralamada niye yok?

Tsk ederim, emreemreu'in dizisi bugün yayinlandi ve o yarin reytingleri alacak.