FF Senaryo Reytingleri Yeniden Geliyor!

bence herkes okusun yorum yapsın bütün dizilere bende zaten sevgili manyak günlük okunmadığı için bitiriyorum kanal STR'ye devam edeceğim 20 bölüm sürecek beğenilirse daha devam edicek
ve belli bir günü saati olsun böylece herkesin dizisi okunur

bende ilerleyen günlerde süper bi dizi yazmayı planlıyorum reyting rekorları kırsın vadi gibi

perşembe günü yayın yapmayın fatmagül var
) yayınlarsanızda izlemem

Yarin baslasak mi bu anketlere vesaire?

başlanacağı zamana karar versek ona gööre haftalık-günlük yazıcam

Bence yarin yayinlanacak olan diziler de anket olsun. Simdi ben bir yayin akisi hazirlamak istiyorum. Ve her dizinin yayinlayacagi günü belli olur. Yayin akisi az sonra sizinle.. Tabi siz de onaylarsaniz yayin akisi gerçeklesecektir.

Dizilerin tek gün yayınlanması çok saçma bence her gün reyting olsun eskisi gibi.

Bence yarin yayinlanacak olan diziler de anket olsun. Simdi ben bir yayin akisi hazirlamak istiyorum. Ve her dizinin yayinlayacagi günü belli olur. Yayin akisi az sonra sizinle.. Tabi siz de onaylarsaniz yayin akisi gerçeklesecektir.
benim diziyi unutma kurtlar sofrası

Fks14 benim dizi her gün 00.30... 18 Mayıs'tan sonra her gün 05.10'da.

benim 3 dizi arka arkaya günler olsun saati farketmez

benim dizinin gününü ben seçecem ona göre daha senaryoyu tamamlamadım.

Herkes dizisinin hangi gün yayinlanmasini seçsin.
Ona göre listeyi hazirlayacagim.