FF Online Futbol Ligi / TAKIMLAR BELLİ OLDU

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Adminim ilk maçlar bu gece oynanacak dimi?

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Maçlar bu gece ama saat kaçta olduğu önemli değil. Bizim kontrolümüzde değil çünkü, sistem oynayacak.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Buca ilk maçını bir kaybetsin var ya,kan çıkarırım.Resmen eksi puandan başlıyorum :(

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Buca'nın kadrosu fena değil, kazanabilir :) Ama reytingölçer bugün siteye dönecekti. Bugün bırakabilir.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Haklısın da,Buca bazı şerefsizler yüzünden çok underrated.Ülkenin en kaliteli altyapılarından biri var,aynı kadroyu büyük ölçüde koruyarak 2.Lig'den Süper Lig'e sadece 2 senede çıkmış,U15'te Avrupa şampiyonlukları bile bulunan bir takım.Gençlerinin hemen hemen hepsi milli takımda.Bazı elemanlar tüm bu imajımızı silip attı.Yoksa FIFA 11'de en az 3 yıldızlı bir takımdık biz.Bu oyunda da hedefi 12. sıra değil en az 7. sıra olabilecek bir takımdık.Bizim küme düşmeme ihtimalimiz tavan yapmışken başbakan "İzmir'in Süper Lig'de takımı yok" dedi lan.Buca Iğdır ilçesi mi diye sorarlar adama.Bir de bütün ülkenin başbakanısın

İşte bu yüzden güvenemiyorum.Yoksa rahat kazanır...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,753
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Haklısın da,Buca bazı şerefsizler yüzünden çok underrated.Ülkenin en kaliteli altyapılarından biri var,aynı kadroyu büyük ölçüde koruyarak 2.Lig'den Süper Lig'e sadece 2 senede çıkmış,U15'te Avrupa şampiyonlukları bile bulunan bir takım.Gençlerinin hemen hemen hepsi milli takımda.Bazı elemanlar tüm bu imajımızı silip attı.Yoksa FIFA 11'de en az 3 yıldızlı bir takımdık biz.Bu oyunda da hedefi 12. sıra değil en az 7. sıra olabilecek bir takımdık.Bizim küme düşmeme ihtimalimiz tavan yapmışken başbakan "İzmir'in Süper Lig'de takımı yok" dedi lan.Buca Iğdır ilçesi mi diye sorarlar adama.Bir de bütün ülkenin başbakanısın

İşte bu yüzden güvenemiyorum.Yoksa rahat kazanır...

Karabükspor kadar underrated olamaz. Emenike'nin gücünü bile 70 yapmışlar.

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Evet. Emenike'yi 6 Milyon €'ya aldık. Gerçeğe göre 6 Milyon € bile az. Ama oyunda Emenike vasat bir oyuncu gibi.

Frank Woods

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
20
Puanı
259
Henüz çıkmamış çünkü girmemiş ne foruma ne de OFM'ye...Bugün tatilden dönecekti, en geç yarın çıkar. Bugün de çıkma ihtimali fazla ama.

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Reyting ölçer yeter artık bırak Takımı:DSenin görevin Bucaspor'u çalıştırmak değil.O takım Doğan'ın:D

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Hala bırakılmamış...Bugün içinde bırakmazsa ben başka lige gidiyorum.Elimde Bucaspor'u çalıştırabileceğim çok daha gerçekçi oyunlar var.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,302
Puanı
1,060
Hala bırakılmamış...Bugün içinde bırakmazsa ben başka lige gidiyorum.Elimde Bucaspor'u çalıştırabileceğim çok daha gerçekçi oyunlar var.

Bu akşam saat 9'da alırsın Doğan abi. :):) Lige zaten çok iyi olmasa da iyi başlangıç yapmış Buca. 0-0 berabere kalmış. :)