FF "Montaj" Yarışması - 2.Tur вєdвαнт vs türk_genç

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
2.tura gelindi, ben yine resim verecegim ve o resimi en güzel sekilde montajlayacaksiniz.

Anket yarin saat 22:00'de açilacak..

images

Basarilar,

Reaksiyon puanı
0
Puanı
157
Web Sitesi
www.favoriforumum.com
gotik.jpg

Öncelikle yarışmayı düzenlediği için Fks14'e teşekkür ederim, gayet başarılı bi projeydi. :) Benim yarışmaya katılma amacım sadece katılımcı olsun ve uzun zamandır kullanmadığım photoshop'u tekrar hatırlamaktı. İkisini de başardım, bu fotoğraf iyi olmuş kötü olmuş pekte önemli değil. Seversenizde ala güzel. Daha iyisini yapabilir miyim? Yaparım, ama maksat katılmak... :) Live For Speed'e sardım şu sıralar, arabada oyunda ki arabam. Resmi görünce aklıma direk böyle bişey geldi. Bende keserek biçerek bizim gotikisa'yı pilot yaptım. :) Umarım beğenirsiniz, teşekkürler. İyi forumlar.

Ekli dosyalar

• gotik.jpg
    gotik.jpg
    87.2 KB · Hit: 489

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
651-ff-montaj-yarismasi-2-tur-d-vs-turk_genc-gotik.jpg

Öncelikle yarışmayı düzenlediği için Fks14'e teşekkür ederim, gayet başarılı bi projeydi. :) Benim yarışmaya katılma amacım sadece katılımcı olsun ve uzun zamandır kullanmadığım photoshop'u tekrar hatırlamaktı. İkisini de başardım, bu fotoğraf iyi olmuş kötü olmuş pekte önemli değil. Seversenizde ala güzel. Daha iyisini yapabilir miyim? Yaparım, ama maksat katılmak... :) Live For Speed'e sardım şu sıralar, arabada oyunda ki arabam. Resmi görünce aklıma direk böyle bişey geldi. Bende keserek biçerek bizim gotikisa'yı pilot yaptım. :) Umarım beğenirsiniz, teşekkürler. İyi forumlar.

Ben zaten böyle bir projeyi uzun zamandir düsünüyorum ama birtürlü gerçeklesmedi ama bu sefer oldu..

Ben yarismama katildiginiz için çok tesekkür ederim.. Böyle özel insanlarin benim yarismama katilmaklari beni çok mutlu etti. Iyi bir is yaptigimi gösterdi. Umarim böyle yarismalar yaparim gelecekte.. çünkü sevildigini farkindayim..

Resminizi çok begendim ve çok siradisi olmak. Ve bu da önemli ve bu da sizin iyi bir finalist olabileceginizi gösteriyor.