ff gençlik 2.bölüm yeni bölüm 1 mart 2012 perşembe

Onur_35

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
karakterler:
Fks14: 23 yaşındadır işletme okumaktadır en sevdikleri futbol , bilgisayar gibi şeylerdir çalışkandır

Orcun_22: Fks14ile özellikleri nerdeyse aynıdır ruh ikizidir fks14'le 22 yaşındadır ve çok iyi dosttur bunlar aynı bölümde aynı sınıfta okumaktadırlar ama tembeldir yakışıklıdır
Ulvi Ç.: sosyoloji bölümünde okuyan Orcun_22'ye ilk görüşte aşık olan Ocun_22'inde aşık olduğu zengin ama ailesinin vermek istemediği 20 yaşındaki şirin bir kız
.com.tr.: ingiliz dili ve edebiyatı okumaktadır Fks14'den hoşlanmıyordur ama Fks14 sırılsıklam aşıktır .com.tr.'e
Danger UA !: başka bir öğrenci 26 yaşındadır ama bir türlü üniversiteyi bitirememiştir arkeolog okumaktadır son sınıftadır OzaN ile düşmandır tabi dizi icabı öyle yoksa hepimiz kardeşimiz gibi severiz ozan admini :biggrin:
OzaN: başka bir öğrenci 24 yaşındadır son sınıftadır allahın izniyle meteoroloji uzmanı olacaktır arkeolog okumaktadır çok çalışkandır
cevaa: kızlar hep onun peşindedir o kadar yakışıklıdır ki kızlar onun yanından ayrılamıyordur bile bütün kızlar aşıktır çok cesur delikanlı gençtir 19 yaşındadır işletme ilk sınıftadır
Arslan Bey: Ulvi ç.'ün erkek kardeşidir Orcun_22 ile evlenmesini çok istemektedir başını bu yüzden hep belaya sokmaktadır hatta kardeşini şanslı görmektedir böyle bir çocukla beraber olduğu için
Duygusuz: holdingte başkan Ulvi Ç.'ün babası
Cenation: Ulvi Ç.'ün annesi
destere: Ulvi Ç.'ün annesinin komşusu
2.bölüm
öğleden sonra
okul bitmiştir Orcun_22 ve fks14 ve cevaa dışında herkes evine gelir

OzaN: nerde bunlar gençler bir eve gelmek bilmediler
DangerUA: gençlermi ? abi burda 2 kişiyiz ben senden uzaklaşayım uzaklaşmadan rahat edemeyeceğim
OzaN: aman git git tembel tavuk benim başarımı kıskanıyor işte o yüzden düşmanız bunla telefonda konuştuk ama
5 dakika önce:
cevaa'nın telefonu çalar
cevaa: telefon çalıyor ozan saygıdeğer adminimiz arıyor
telefonu açar
cevaa: hee adminim ben geliyorum birazdan maşallah okul bize mersedes kiralamış onla gittik ama sağ sol yaptık kendimizi izmitte bulduk şimdi tamircideyiz
fks14 gülmeye başlar
fks14: yok arkadaş ömrümde böyle uydurma görmedim
Orcun_22: olum napıyon sen ?
cevaa: neden çünkü tekerlek patladı ama şimdi dereye indik taş bulamadık araba kaza yaptı şoktayız şu an hemen 900'lü hatları ara 911 ara 911
fks14 elinden alır
Orcun_22: olum bak adminle alay etme valla üstünü çizer
fks14 eve yeni biri geleceğini söler
OzaN: yapma yaa durum o kadar ciddi yahu ben namuslu bir yöneticiyim izin aldınız iyikide benden izin almadan olmaz gelsin bizim aramıza katılsın bizim aileye girsin
şimdi:
zil çalar Orcun22 , cevaa ve fks14 gelmiştir ozan açmaya kalkar ama DangerUA! açar ozan gelir
DangerUA: hoşgeldiniz
cevaa'yı görür
DangerUA!: admin kim bu ? hayırdır misafirimizmi ?
OzaN: gelin içeriye içeride anlatırım düşmanım
içeriye girerler
OzaN: şimdi bu ailemizin yeni üyesi
hepsini teker teker anlatır
OzaN: sen bana şaka yaptın demi ? sende ff üyesisin cevaa galiba
cevaa:evet bildin ben şakacı birisiyimdir senle hiç dalga geçermiyim ben ?
DangerUA: ben şuna takıldım doğrumu gerçekten
cevaa: doğru malesef
DangerUA!: yapma yaa geçmiş olsun kardeş
akşam olur
fks14 ve Orcun_22 dışarıda konuşmaktadır
fks14: ben aşık oldum
Orcun_22: aha bende ! oda bana ilk görüşte gönlünü kaptırdı bende
fks14: ama o benden hoşlanmıyor
2.bölüm sonu
3.bölüm özeti: Orcun22'yi kıza istemeye giderler
fks 14 ne yapacak ? babası Orcun22'ye kızını verecekmi ? bu soruların hepsinin cevapları pazar günü ff'de ! ff gençlik 3.bölümüyle pazar ff'de !

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Süper olmus kiymetli onur.. Kendimi bu dizide görmekten büyük mutluluk duyuyorum.