FF Futbu Ligi 12.Sezon | Transfer Merkezi

EnveR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Ben alsam ne olacak ki zaten, kondisyon çalıştırmamışım, takım batıyor, küme düşeceğim yakında. @OzaN söylemese hatamı, şu anda istifamı basmıştım. :D
Ben de 7 maçtır yeniliyorum.Bari antreman falan yapıp son maçları almak istiyorum :X

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Rica etsem Toni Kroos'u almasanız hiç biriniz olur mu? :X

@Felon Queens Park Rangers
@OzaN Aston Villa
@adımutlulukk Everton
@GunesinOglu Liverpool
@berkann Arsenal
@sokak sanati Manchester City
@legolas9900 Chelsea
@Amoureux Manchester United
@Tolstoyevski Swansea
@batuhankaralar Southampton
@Billy Kane Tottenham
@crazymurat31 West Ham
@cevaa Newcastle United
@Polat Şaşmaz Stoke City
@EnveR Hull City
@Arslan Bey Sunderland
@xdragxx West Bromwich
@AlemTo Crystal Palace
İstersen ben alıyım, paran birikince aynı fiyata veririm sana, kimse almamış olur :D

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,145
Puanı
560
Genç Yıldız QPR'de

cenk-tosun-hedefimiz-9da-9-yapmak.jpg

Gonzalo Higuain'in verimsizliğinden dolayı satılmıştı başkan ali hemen duruma el koydu türk asıllı olduğu için hemen türkiye ligine yöneldi ve burak yılmaz ve cenk tosunla görüşmeye oturdu burak 10m isteyince transferden vazgeçildi ve saat 11.05 sularında istanbuldan manchester'a gelen uçakla gelen cenk tosun hemen imzayı attı ve o resmen bir qpr'li
Başkan Ali den transfer açıklaması : Camiamıza hayırlı ve uğurlu olsun umarım bu gol atar :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,682
Puanı
1,061
Genç Yıldız QPR'de

cenk-tosun-hedefimiz-9da-9-yapmak.jpg

Gonzalo Higuain'in verimsizliğinden dolayı satılmıştı başkan ali hemen duruma el koydu türk asıllı olduğu için hemen türkiye ligine yöneldi ve burak yılmaz ve cenk tosunla görüşmeye oturdu burak 10m isteyince transferden vazgeçildi ve saat 11.05 sularında istanbuldan manchester'a gelen uçakla gelen cenk tosun hemen imzayı attı ve o resmen bir qpr'li
Başkan Ali den transfer açıklaması : Camiamıza hayırlı ve uğurlu olsun umarım bu gol atar :)
Higuain'den iyi kâr ettin bizim de kara para aklamamız lazım :D Neyse 1-2 haftaya adam ederim ben onu :D

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,145
Puanı
560
19 yaşında genç bir defansı 15M 'e kadromuza koyduk 3 hafta sonraki bedeli 32M Bilginize mevkisi DL :)