FF Favori.Forumum.Net Yeni Dizisi Acımasız Oyun 2.Bölümü

Acımasız Oyuna Kaç Puan Verdiniz ?

• 1

Oy: 1 11.1%
  • 2

Oy: 0 0.0%
  • 3

Oy: 5 55.6%
  • 4

Oy: 2 22.2%
  • 5

Oy: 1 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    9

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Oyun başlıyor...
Bu Dizideki Kişi Kurumları Tamamı Hayeldir
Birbirlerini hiç tanımıyan Hasibe ile Ahmet minübüste ayakta karşılasırlar.Ahmet Hasibenin güzelliğinden etkilenmiştir Hasibe ise Ahmeti ilk defa gördüğü için hiç bakmadan yola bakarken Ahmet Hasibeye ;
Ahmet:Hanfendi burası boş oturabilirsiniz
Hasibe:Teşekkür ederim
Ahmet:Rica ederim ve Hasibenin ineceği durağı gelmiştir minübüs Hasibe iner hemen ardından Ahmet inmiştir Ahmet Hasibeyi Gideceğe yere kadar takip etmiştir ve büyük süpriz ile karşılasır Hasibe Ahmetin babasının şirketinde çalışmaktadır.
Ahmetin annesi makbüle ecemi alıp Ahmetin yanına götürecektir Ahmete Telofon eder ama Ahmet telofonu açmaz.Makbüle hanım eşine telofon eder oğlum geldi mi bugün şirkete diye ama gelmediği cevabı alınca Ecemi de alır doğru şirkete gider Ahmet şirkete gelmiştir şirkette odasına geçer odasına girmeden önce annesini görünce hemen annesine der anne Ecemi niye getirdin
Makbüle:1 ay sonra düğün var kızı ne bir yere götüyorsun nede ilgileniyorsun kıza günah
Ahmet:Of anne of tamam sen eve git ben ecemle birlikte işlerimiz bitince yemeği götürüm oldu mu
Makbüle:He şimdi oldu bak
Makbüle giderken Ahmet annesine birşey vermeyi unutmuştur tam annesinin peşine giderken annesi arabaya binecekken yoldan geçen araba hızla vurur Ahmet Olduğu yerde kalır Hasibe şirketin camlarını temizlerken olayı görür ve Hasibeye hiç de yabancı gelmez Makbüle hanıma vuran araç

-2.Bölüm Sonu-

Makbüle Hanım Öldü mü Makbüle hanımı vuran Araç Hasibeye nereden tanıdık geldi bu soruların cevabı yarın yeni bölümde 18:00 FF Favori.Forumumda

sampd5a941f100ab2610.jpg

Hadi bakalim.. 1.bölümden daha daha iyi ve daha daha iyi olabilir.

Puanim: 4

sahsi fikrindir o senin benim fikrim sadece yazarsan daha iyi olur herkesin kendi fikri bana göre o kadar da kötü değil senin dizinden iyi olduğunu düşünüyorum ama tuzak ve gerçeğin peşinde de daha kötü olduğunu düşünüyorum buda benim kendi fikrim :)

sahsi fikrindir o senin benim fikrim sadece yazarsan daha iyi olur herkesin kendi fikri bana göre o kadar da kötü değil senin dizinden iyi olduğunu düşünüyorum ama tuzak ve gerçeğin peşinde de daha kötü olduğunu düşünüyorum buda benim kendi fikrim :)

Fos bir dizi diyorum :D

İlk bölüme göre çok daha iyi olmuş. Ama yine de bir şeyler eksik gibi dizide. Akıcılığı fazla yok... Bence yazı tipini değiştirmelisin. Çok küçük bu yazı tipi :)

Gelişmeden dolayı 3 verdim...

bu bölümde yüksek bekliyordum hikayeyide güzel yazdım ama yine beklenen olmadı yinede artış gösterdi onada şükür :)