FF Favori.Forumum.Net Yeni Dizisi Acımasız Oyun 1.Bölümü

Bu Bölüme Kaç Puan Verdiniz

• 1

Oy: 3 25.0%
  • 2

Oy: 5 41.7%
  • 3

Oy: 2 16.7%
  • 4

Oy: 1 8.3%
  • 5

Oy: 1 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    12

Since2011

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Bu Dizideki Kişi Kurumları Tamamen Hayel Ürünüdür

Ahmet Tuna magazin dergilerinden tanınan her hafta başka bir kadınla gündemden düşmüyen yakışıklı bir gençtir tabi maddi gücüne soyadına borçludur.Ancak babası Mahmut Tuna oğlunun dağınık hayatından hiç memnun değildir annesi Makbule gelin adayını kendi çevrelerinden ecemi düşünmüştür Ahmet ile Eceme söz kesmiştir.Hasibe ise mahellerin birinde yaşıyan işci emeklisi hamza ve eşi Ayşenin iki çocuğundan biridir.Daha doğrusu iki çocuğun hayırlısı olandır.Abisi Zafer hiçbir işte dikiş tutamayan,olmuyacak hayellerde koşan ama yılmıyan ailenin başındaki beladır.Hasibe ailesi fakir olduğundan onlara bakmak için erken yaşta çalısmaya mecbur kalmıştır gece gündüz demeden çalışmaya giden hasibe yine bir gün işe gitmek için minübüse biner be Ahmet ile Hasibe tuhaf şekilde karşılaşmıştır.Olaylar bundan sonra gelişmeye başlar hepsi ve daha fazlası 14 Temmuz 2011 Perşembe 19:55 2.bölümüyle FF Favori.Forumumda

- 1.Bölüm Sonu-

sampdc0375c06c64ddc1.jpg

Son düzenleme:
Pek bir şey anlamadım ve bu bölümde herhangi bir duygu yoktu.Yani sen ne heyecanlandırdın ne güldürdün bir dizi yarım yazı yazmışsın bir dahaki bölümü daha uzun tut! 2 verdim

reyting ölçer 1 hikeye tam okumadan puan vermişin 2 flood yapmışın ve 3 minüse zengin adam binemez diye birşey yok

Admin Ve Tüm Üyeler Reyting Sisteminden Çıkacağım Ben :) Adamlara 1 oy Veren Olmuş Onlarda Herkese 1 oy vermiş gerginliğe gerek yok ben çıkacam öteki bölümlerde :)

5 bölümlük bir dizidi ama ilk bölümden bekliyordum zaten kötü reyting 2 bölümü ile düzelecek olaylar gelişince ama 5.bölümde bitecek başlamadan önce öle planladım :)

senin dizi dizi değil ki la la başka bir şey yok yok tuvaletim geldi saçma bana göre tabi kişiden kişiye değişir

biz ona günlük konuşma diyelim alemto
behzat ç nin aynısını yazmış buna günlük konuşma denir ama insan hep aynı şeyi okumak sıkılır :) ben dizime çok iyi demiyorum dizide gelişme olmadı hikayenin başlangıcı daha 1.bölümler bu dizi zaten 5 bölüm sürecek öle karar vermiştim zaten senaryosu hazır ondan sonraki bölümler iyi olacak kısa ve öz :)

behzat ç nin aynısını yazmış buna günlük konuşma denir ama insan hep aynı şeyi okumak sıkılır :) ben dizime çok iyi demiyorum dizide gelişme olmadı hikayenin başlangıcı daha 1.bölümler bu dizi zaten 5 bölüm sürecek öle karar vermiştim zaten senaryosu hazır ondan sonraki bölümler iyi olacak kısa ve öz :)

O zaman bir dahaki bölümde Kayseri şivesi yaparız.Hem amacım Behzat Ç. nin komedisini yapmaktı bende bunu başardım

gülen varsa güldüm desin tüm kalpden bende birşey demem bundan sonra hiç komik gelmedi bana diğerlerini bilmem

reytinglere bakarak gülünüp gülünmediğini öğrenebilirsin
tabi yardırmadı güzel ama bir geniş aile ve ya leyla ile mecnun değil

Emeğine sağlık. Ne yazık ki diğer dizine göre çok vasat buldum bunu. Bu bölüm için puanım üzülerek de olsa 1. Umarım gelecek bölümlerde daha iyi olur her şey :)