FF En İyi Oyuncu Yarışması -- 4 Kasım

O 5lide yoktu diye vermemiştim ama sen vermişsin vereyim bende geri dönüp mesaja :)

@dosimosi oylarımı değiştirdim çok düşüktü öncesi :)

Diziye bir daha bakamayabilirim ama tutar dizi :)
10 puan vermeyi dusundugun kisi listede yoktu diye vermemezlik yaptin?
bak @xemrexxx cuneyt mete 10 puanlar aliyor. sen bu isi beceremiyon birak bence :A

10 puan vermeyi dusundugun kisi listede yoktu diye vermemezlik yaptin?
bak @xemrexxx cuneyt mete 10 puanlar aliyor. sen bu isi beceremiyon birak bence :A
ne var bunda kiralık aşkta onur büyüktopçu; aşk laftan anlamazda demet gül de 10 puanları alıyor illa başroller illa listedekiler 10 puan alacak diye bir kural yok :A

resmen baskıyla oy değiştidir şike resmen 😱
hangi yazimda baski hissediyorsun?
suna buna dusuk verdin dedimmi? sadece dizinin yildizi olan kisinin listede olmamasini yadirgadigim icin onu hatirlattim 😉 ustellik o cok iyi onu unutma demedim. cuneyt metede var dedim

ne var bunda kiralık aşkta onur büyüktopçu; aşk laftan anlamazda demet gül de 10 puanları alıyor illa başroller illa listedekiler 10 puan alacak diye bir kural yok :A
ben tek bu 10 puan aliyormu diyorum. senin listeye koymadigin birini söyluyorum ki bu kisi anahtar kisi dizide. hem kötu karakter hemde komik :A
kabul et bu isi beceremiyon

hangi yazimda baski hissediyorsun?
suna buna dusuk verdin dedimmi? sadece dizinin yildizi olan kisinin listede olmamasini yadirgadigim icin onu hatirlattim 😉 ustellik o cok iyi onu unutma demedim. cuneyt metede var dedim
espriydi.ss

ben tek bu 10 puan aliyormu diyorum. senin listeye koymadigin birini söyluyorum ki bu kisi anahtar kisi dizide. hem kötu karakter hemde komik :A
kabul et bu isi beceremiyon
kırgın çiçeklerde de kemal komik ve kötü bugüne kadar bu dediğini diyen olmadı :D

yani?
Celal yani cuneyt icin dizilerdeki tek kötu ve komik kisimi dedim sanki
oy kullanırsan dikkate akıp değiştiririm :A

neyse ben crown izlemeye gidiyorum köseme kadar dönem dizisi entrikaları izleyip daha sağlıklı eleştirieyim kösemi sonra @faruk @Forumdash gibi son izlediği aksiyon dizisi prison break olup içerde yi öven biri olmayayım :D iyi geceler:D

oy kullanırsan dikkate akıp değiştiririm :A

neyse ben crown izlemeye gidiyorum köseme kadar dönem dizisi entrikaları izleyip daha sağlıklı eleştirieyim kösemi sonra @faruk @Forumdash gibi son izlediği aksiyon dizisi prison break olup içerde yi öven biri olmayayım :D iyi geceler:D
PB'in nesi aksiyondu acaba:F bu arada maşallaha Crown ile Kösemi nasıl bağlandın birbirine pes :F

bu hafta ergen kızımız olan kerem fırtına sayesinde müjde uzman 1 puanımdan kurtuldu :A :A :A

KİRALIK AŞK

10 Barış Arduç ( Hayatının en büyük oyunculuğunu oynadı bu bölüm :love1:

9 Onur Büyüktopçu

8 Nergis Kumbasar
8 Salih Bademci

7 Elçin Sangu

6 İsmail Karagöz
6 Ayberk Atilla

3 Seçkin Özdemir

2 Müjde Uzman

1 Kerem Fırtına

bu hafta ergen kızımız olan kerem fırtına sayesinde müjde uzman 1 puanımdan kurtuldu :A :A :A

KİRALIK AŞK

10 Barış Arduç ( Hayatının en büyük oyunculuğunu oynadı bu bölüm :love1:

9 Onur Büyüktopçu

8 Nergis Kumbasar
8 Salih Bademci

7 Elçin Sangu

6 İsmail Karagöz
6 Ayberk Atilla

3 Seçkin Özdemir

2 Müjde Uzman

1 Kerem Fırtına
müjde uzmanı görünce tipin böyle oluyormuş sinirden ormana ağaç kesmeye gidiyormuş @eskici öyle dedi ben onun yalancısıyım:A
dgfdgfdgdfgdf.png

hahah aa sus beee :F

normalde keremi listeye almıcaktım ama bu bölüm 1 vermezsem çatlarım ama diğer haftalar müjde 1 seçkin 2 puana dönücekelr tekrar :A :A :A
yani acik acik haftalik performansa degilde zevkine göre verdigini itiraf ediyorsun :)