FF 2014 Dünya Kupası Tahmin Yarışması Puan Durumu

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
Zirvedekilere tebrikler)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tebrik eden bütün arkadaşlara teşekkürler. :) Dünya Kupası başladığından beri ilk 3'teydim ve sonunda Şampiyonluk geldi. :) Bu tür organizasyon arttırılabilir, eğlenceli de oluyor. :)

Ayrıca turnuvanın başından beri desteklediğim Almanya'nın da şampiyon olması ayrı bi sevindirdi. :) :Z
türkiye maçlarınada olsa ne iyi olurdu türkiye ligine yanıı :kiki::kiki:

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
türkiye maçlarınada olsa ne iyi olurdu türkiye ligine yanıı :kiki::kiki:
O tür bi yarışma vardı Türkiye Ligi için ama bu formatta zor gibi sanki çünkü burada günde 2 maç oluyordu bir de 1 aylık bi şey ama Lig'de hem 9 maçlık periyotta hemde 1 sene sürüyor neredeyse. :)

Belki Şampiyonlar Ligi için yapılabilir. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O tür bi yarışma vardı Türkiye Ligi için ama bu formatta zor gibi sanki çünkü burada günde 2 maç oluyordu bir de 1 aylık bi şey ama Lig'de hem 9 maçlık periyotta hemde 1 sene sürüyor neredeyse. :)

Belki Şampiyonlar Ligi için yapılabilir. :)
ben fazla anlamıyorum nekadar sürüyor falan ama bir kısıtlama getirebilir bence 1 sene beklemeye gerek olmaya bilir yarışmayı sadece 5 haftada sınırlı tutabilirsin 5 hafta sonra biticek şekilde sonra isterseniz yine aynı şekilde 5 hafa olucak şekilde yine yeniden başlanabilir 5 haftada biticek şekilde olursa bence sorun olmaz uzunluğu :-):-)