FF 2014 Dünya Kupası Tahmin Yarışması Puan Durumu

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
İlk beşteyim iyi sayılır sonradan düşüş yaşadık 5'e geriledik diğer arkadaşlara tebrikler

38AhmetKK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
645
Puanı
216
6. Olmusum ama siralamada bir hata var. Arjantin Almanya macini 2-1 arjantin yener demistim ben fakat bana 2 puan yazildi, puan almamaliydim :)

Ilk 3 sirayi alan arkadaslari tebrik ve bu tahmin yarismasini düzenleyen arkadaslarada tesekkür ediyorum cok güzel zaman gecirdik bu bölümde :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@BesaleT @halukerogluFOX tebrikler :)
@Çiğdem- sanada tebrikler kız başına 15. olmuşsun :)
teşekkür ederim @cookies :bhr::bhr::bhr: 45 puan alabilmen benim için harika birşey 1 oyuncu bile tanımıyordum çünkü çoğu takımda :kiki::kiki::kiki: futboldan anlamayan birisi özellikle bir kadın olarak çoğu futboldan anlayan erkekleri geçmem bana yetti vlla 16 17 erkek geçmişim:Z:Z

@BesaleT tebrik ederim :bhr::bhr::bhr:
@halukerogluFOX çok sevindim 2.olmana futboldan anlamayanlar olarak seni destekliyordum ;);)

@OzaN babam geçen dünya kupasında çok çekmişti dilimden rahat izlettirmiyordum bu dünya kupasında sayende braz rahat izledi maçları bende tahmin yüzünden takip ettiğim için :kiki::kiki: bu arada bizim türkiye maçları içinde tahmin yarışması olabilir bence beşiktaşımın olduğu ligin maçları yanı :-):-)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Aynı sırada oluyor da sonrasındakilerin sıralaması farklı oluyor. :)

Tamamdir, düzelttim. :)

6. Olmusum ama siralamada bir hata var. Arjantin Almanya macini 2-1 arjantin yener demistim ben fakat bana 2 puan yazildi, puan almamaliydim :)

Ilk 3 sirayi alan arkadaslari tebrik ve bu tahmin yarismasini düzenleyen arkadaslarada tesekkür ediyorum cok güzel zaman gecirdik bu bölümde :)

Atlamisim, düzelttim. Yeni sira 7. :)

İlk 7'ye girmişiz, bu da bir başarıdır. :D

Düzeltmelerden sonra 6. siraya yükseldin. :) :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Güzel bir dünya kupası etkinliği oldu. Gösterilen ilgiye teşekkürler. :)

Şahsen üçüncü olduğum için mutluyum son maçlardaki formsuzluğa rağmen. :)

Başta @BesaleT olmak üzere ilk 10'a giren herkese tebrikler. :):)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Tebrik eden bütün arkadaşlara teşekkürler. :) Dünya Kupası başladığından beri ilk 3'teydim ve sonunda Şampiyonluk geldi. :) Bu tür organizasyon arttırılabilir, eğlenceli de oluyor. :)

Ayrıca turnuvanın başından beri desteklediğim Almanya'nın da şampiyon olması ayrı bi sevindirdi. :) :Z