FF Üyeleri Aynı Evde " 6. Bölüm "

Bu bölüme kaç puan verirdiniz ?

• 1

Oy: 0 0.0%
  • 2

• 3

• 4

• 5

• 6

Oy: 1 7.7%
  • 7

• 8

• 9

Oy: 7 53.8%
  • 10

Oy: 5 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    13

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,303
Puanı
1,060
Not : Gülücükler parantez içindedir. Gülücükleri istemeyenler için iyi bir şey oldu. :)

AlemTo’nun bu seferki gece planı beyaz çarşaf giyip, ruh olup OzaN’a gizli bir sır verip onu korkutmaktır. Salonda ayrı, ayrı yatan üyelere ses duyurmadan hemen dolaptan beyaz bir çarşaf alır. Ve aradan biraz zaman geçmesini bekler. Aradan biraz zaman geçtikten sonra, çarşafı üstüne doğru dolar. Sonra OzaN’ın yanına gider.

AlemTo : Ey ruh, ben geldim. Sakın korkma!

OzaN uyanır. Karşısında ruh görünce şöyle der :

Ozan : Sen rüyamda gördüğüm aksakallı ninesin. ( :D )
AlemTo : Aksakallı nine mi olur. ( :D )Ben rüyanda gördüğün aksakallı dedeyim. ( :D )
Sana bir sır vermeye geldim. Yakında zengin olacaksın. Şu elimdeki kağıt, bir haritadır. Bu haritadaki yere gidip orayı kazarsan bir sandık dolusu altın bulacaksın.

O sırada OzaN uykuya dalar ve AlemTo o sırada OzaN’ın yastığının yanına haritayı bırakır. Sonra AlemTo aldığı çarşafı dolaba koyup tekrar yatağına gider ve uyur.

Saat 09.55’tir. Herkes yavaş, yavaş uyanmaya başlar. Fks14 biraz erken kalkmıştır ve sofrayı kurmuş, herkesin kalkmasını bekler. OzaN’da yavaş, yavaş kalkmaya başlar. Yanındaki harita kağıdını görünce şaşırır. Sonra aksakallı dedenin bıraktığı aklına gelir. Sonra evdeki tüm üyeleri yanına çağırır.

OzaN : Harita.
cevaa : Ne haritası la. ( :D )
OzaN : Define haritası. Galiba zengin oluyoruz. Yemeğimizi yiyelim. Hemen haritada X işaretinin bulunduğu yere gidelim.

Hemen hazır olan sofraya otururlar.

cevaa : Burada pis bir şey kokuyor. ( :D ) Gaz mı çıkardı biriniz. ( :D )
Fks14 : Kimsenin gaz felan çıkarttığı yok. ( :D ) Sadece köyden getirttiğim köy peyniri kokuyor. ( :D )
cevaa : Gazı çıkartan peynirmiş demek ki. ( :D )

Herkes kahvaltısını bitirir ve kazma kürek yola koyulur. En sonunda X işaretinin bulunduğu yere varırlar. Başlarlar kazmaya. En sonunda bir sandık bulurlar. Sandığı açarlar ve şok olurlar.

OzaN : Lan aksakallı dede. Daha gözüme gözükme döveceğim seni. ( :D ) İçine koya koya don, külot mu koydun ? ( :D )
cevaa : Don kişot mu ? ( :D ) Hani ben niye göremiyorum don kişotu. ( :D )
Fks14 : Sen gerçekten çok malsın cevaa. ( :D ) O don külot dedi, sağır. ( :D ) Kişotla, külodu büzüştüren cevaa. ( :D )

AlemTo o sırada içinden kikir, kikir gülmektedir.

Sonra eve doğru yola çıkarlar. Akşam tatilden gelecek olan diğer üyelere sürprizler yapmak isterler. Hemen eve varırlar.

OzaN : Fks14 bu akşam güzel, güzel yemekler yap. xdragxx sende güzel bir çiğ köfte yap. Parmaklarımızı yiyelim şöyle. ( :D )

Fks14 hemen yemekleri yapmaya başlar. xdragxxde elleriyle çiğ köfteyi yuğurmaya başlar.

Saat 15.00 olmuştur. 3-4 saat sonra üyeler tatilden dönecektir. Ancak uçak rötar yapınca geceye kalırlar. Gece 00.00’da eve geleceklerdir.

OzaN : Diğer üyeler gece gelecekmiş. Yaptığımız hazırlıklar boşuna gitti.
Fks14 : Boşuna gitmedi, biz yeriz. Bizim ağzımız armut mu topluyor. ( :D )

Saat 19.00 olur. Herkes yemeğe oturur ve yemeğini yemeğe başlar.

Yemekte kuru fasulye vardır.

cevaa : Bu kuru fasulye sulu olmuş. ( :D ) Adı üstünde kuru fasulye. ( :D )
Fks14 : Bu yemek böyle yapılıyor. Adı beni ilgilendirmez. ( :D )

Herkes yemeğini yedikten sonra Fks14 elini yıkamaya gider. Lavaboda kertenkele görünce bağırmaya başlar. Kertenkele Fks14’ün bağırmasıyla evin içerisine girer.

FF Üyeleri kertenkeleyi evden çıkarabilecek mi ? AlemTo yaptığı plan sonrası yakalanacak mı ? Eve yeni gelecek olan FF Üyeleri kimler olacak ?

Hepsi ve daha fazlası 7. bölümde ! 7. bölüm Cumartesi sizlerle !

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,303
Puanı
1,060
Konu güncel. :)

Oy kullanmayan arkadaşlarım, oylarını kullanırlarsa sevinirim. :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Evet bende de az katilim oldu bugün, AlemTo'nun dizisinde'de.. Nedense artik çok kisi oy kullanmiyor..

AnaKin

Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Puan vermeden yorum yapayım.Öncelikle smile kullanımını azalt ve daha fazla üye katarak olaylara renk kattığın gibi eklediğin üyelerin de katılımını sağlayarak okunma ve yorum sayında artışı da sağlarsın.

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,303
Puanı
1,060
Dizide şuan olmayan üyeler, diziye sonradan mutlaka katılacaklardır. ( 1 bölümlüğüne de olsa. )

Smileleri azaltacağım mutlaka. Eleştirileriniz için teşekkürler. :):)