FF Üyeleri Aynı Evde " 2. Bölüm "

Bu bölüme kaç puan verirdiniz ?

• 1

Oy: 0 0.0%
  • 2

Oy: 1 9.1%
  • 3

Oy: 1 9.1%
  • 4

Oy: 4 36.4%
  • 5

Oy: 5 45.5%

• Kullanılan toplam oy
    11

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,490
Puanı
1,060
Kapıyı çalan kişi postacıdır. Postacı bir mektup vermiştir. Mektuba güzel kokan bir parfüm sıkılmıştır. Mektubu açan OzaN şok olur. Mektupta şöyle yazmaktadır:

2 sonra eve tekrar döneceğiz [ FF Üyeleri ]

Bu sırada herkes mektubu okur herkes hemen toplantı masasına geçer. Karar vermekte zorlanan FF üyeleri en sonunda usta çağırtarak badanayı bitirmeye karar verirler. Yarın bu işe başlarız deyip Fks14’e sofrayı kurmasını söylerler. Sofrayı kuran Fks14 evdeki tüm üyeleri yemeğe çağırır. Yemekte tavşan içi vardır. Ozan tavşan içini çok beğenir ve haftada 1 yapmasını söyler.

Sonra herkes yemeğini yer ve bir aktivitenin başına geçer. Kimisi kitap okumaya gider, kimisi bilgisayarın başına geçer. Ancak Ozan yapacak bir aktivite bulamaz ve bilgisayarda Pes 2010 oynayan cevaanın yanına gider ve bir teklifte bulunur. İkili olarak senle 5 maç oynayacağız. Bu 5 maçta en fazla sen galip gelirsen seni süper modluğa yükselteceğim der.

cevaa : Ben Barcelona’yı alacağım, sen ?
Ozan : Bende R. Madrid’i alacağım.

Ve aralarında ki 5 maçı oynarlar sonra Ozan bütün maçları kazanır.

Ozan : Seni yenmekten bıktım, öğren de gel. :D
cevaa : Bende yenilmekten bıktım. :D Ben bu işi halledeceğim, merak etme. Başka zaman da yeneceğim seni.
Ozan : Bu zamana kadar halledeceğim dediğin işleri saymaya kalkışsak sayamayız. :D

Ozan buradan ayrılır ve sonra TV izlemekte olan Fks14’ün yanına gider.

Ozan : Hangi diziyi izliyorsun Furkan ?
Fks14 : Görmüyor musun ? Ayrıca ben dizi değil, program izliyorum. Diziyle programı ayırt edemeyen Ozan. :D
Ozan : Seni 5 dakikadan beri takip ediyorum. 2 dakika dizi 2 dakika da bir program izliyorsun. Ben sorduğumda dizi izliyordun ? Ben sorandan 1 saniye sonra sen kanalı değiştirdin. Maşallah elinden kumandanın düştüğü yok. :D
Fks14 : Düşüp de kırılsın mı ? :D
Ozan : O anlamda demedim ama sen o anlamda dediysen sorun yok. :D Aç da haberleri izleyelim. Bakalım şike soruşturması ne olmuş ?
Fks14 : Bu saatte haber yok. Yarın internetten girip bakarsın. Zaten olsa bile yine açamam. Ben dizikoliğim çünkü. :D
Ozan : İyi sen bilirsin. Fks14 sana bir şey soracağım. Senin yaşın yaşın kaçtı ?
Fks14 : Kim kaçtı ? :D
Ozan : Sen :D Yaşın kaç diye soruyorum. :D
Fks14 : He, valla yaşım her yıl değişiyor. :D

Aradan 2 saat geçmiştir ve saat gece 12’yi 27 dakika 20 saniye geçmiştir. Herkes biraz sonra yatmaya gidecektir.

Xxdragxx: Sütünü içen var mı ?
Ozan : Ben içmedim.
Fks14 : Bende içmedim.
cevaa: Bende içmedim
Alemto : Bende içmedim.
xxdragxx : Sadece ben mi içmişim ya :( Ben bir bardak süt içtim. Peki daha öğlen aldığım sütün yarısını kim içti kimse içmediğine göre. :D Kedi dolaba girip mi içti acaba. :D
Ozan : Olabilir. :D

Aradan 10 dakika geçer.

Alemto : Herkese iyi geceler, tatlı rüyalar :D
Ozan : Sanada
xxdragxx : Sanada
Fks14 : Sanada
cevaa : Sanada iyi geceler ama tatlısız rüyalar. :D

Ve herkes yatağına girer uyumaya başlar ancak Alemto’yu uyku tutmaz ve aklına gece gece sinsi bir plan gelir.

Alemto’nun sinsi planı nedir ?

Bu sorunun cevabı 3. bölümde olacak. 3. Bölüm Perşembe günü sizlerle olacak. :)

çoK güzel olmuş 5 puna verdim ama bidahaki bölüme beni de eklermisin :D

Diğer üyeler de gelsin. Eğer diğer üyelerde boşluk olursa eklerim olmazsa gelecek sezona. :):)

Niye bu kadar erken bir saatte yayınladığını anlamadım ama fark etmez. Bir önceki bölüme göre gelişme var, diyebiliriz ama bence hala yetersiz. Puanım:4

Gelişme olsa da aşırı bayat espriler oluyor.Bir türlü eski dizilerdeki tadı alamıyorum.Bununla birlikte heves de kırmak istemiyorum; amatör oyuncu ve yönetmen olarak normalde çok ince eleyip sık dokumam lazım ama puanları çok bol tutuyorum.O yüzden 4 ya da 5 vereceğim.Ortalaması 4.5 olduğuna göre 4.5'tan 5.Gelişme sürer umarım.