Feyyaz Şerifoğlu da 'Camdaki Kız' Dizisinde! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,062
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images (15).jpeg

'Camdaki Kız' dizisine yani bir isim daha!

OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturacağı, kadrosunda Burcu Biricik, Hande Ataizi, Devrim Yakut, Tamer Levent, Nur Sürer ile Enis Arıkan gibi isimlerin yer aldığı diziye son olarak' Kırmızı Oda' dizisinde izlediğimiz Feyyaz Şerifoğlu dahil oldu.

Okuma provaları gerçekleştirilen ve sete çıkmaya hazırlanan dizide Nihal Menzil de yer alıyor.

'Camdaki Kız' yakında Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Olmamış
Reactions: xBUGRAx

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Enis Arıkan mı? :oops::rolleyes:
Sosyal medyada kendini çok komedi ve influencer tarzında akıllara yerleştirdi, bakalım rolü ne olacak ve güzel oynayabilecek mi? (tiyatro kökenli olduğunu biliyorum evet)

İnşallah Ezgi Mola'nın başardığını başarabilir ve sosyal medyadaki algısını yok edebilir.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Şaşırmadım çünkü bu diziyi kabul etmemek akılsızlık olurdu. :A Başrol karakter olacağını sanmıyorum zira onu taşıyabilecek yeteneği yok şimdilik. OGM böyle bir riski de almaz bence.

Edit: Diyecektim ama Sedat karakterini oynayacakmış ve sanırım o da baş karakterlerden biri. Tamam Boncuk-Can uyumu güzeldi ama Kırmızı Oda’da kaldı bu çocuğu başrole getirecek kadar abartmaya gerek yoktu.

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Hayri bu sezon yok yazmış Birsen. Karakterin çıkarılması mümkün olmayacağına göre Nalan-Hayri ilişkisi 2. sezonda başlayacak demek istemiş herhalde. Yine de iyi bir oyuncu bulsalar iyi olur çünkü Feyyaz'la tek başına yürümez.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Hayri bu sezon yok yazmış Birsen. Karakterin çıkarılması mümkün olmayacağına göre Nalan-Hayri ilişkisi 2. sezonda başlayacak demek istemiş herhalde. Yine de iyi bir oyuncu bulsalar iyi olur çünkü Feyyaz'la tek başına yürümez.
Hayri asıl oğlan mı? İnşallah öyledir. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Hepsi ayrı ayrı iyi gibi duruyor ama bir arada bana pek iyi bir enerji yansıtmadı :A
İzlemeyi düşünmüyorum. İlk bölüme belki bakarım. Sonra duruma göre ama pek sanmıyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Madem bu sezon olmayacaksa ne bu acele? Eylül'e ertelesinler diziyi. :A
Onu da yapımcı düşünsün ben ne bileyim. :A

Hepsi ayrı ayrı iyi gibi duruyor ama bir arada bana pek iyi bir enerji yansıtmadı :A
İzlemeyi düşünmüyorum. İlk bölüme belki bakarım. Sonra duruma göre ama pek sanmıyorum.
Akıncı bile izlediysen bunun ilk bölümüne garanti bakman lazım uzatmayalım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi