Ferzan Özpetek, Disney+'a Dizi Yapıyor!

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
images

Ünlü yönetmen Ferzan Özpetek, Disney+'a dizi yapıyor!

Disney, dün Fransa, Almanya, İtalya ve Hollanda yapımı 10 projeye onay vermişti. Bu projelerden biri de ünlü Türk yönetmen Ferzan Özpetek'in "The Ignorant Angels" dizisi oldu.

Özpetek'in 2001 yılında yayımlanan Le Fate Ignoranti (Cahil Periler) filminden uyarlanacak romantik drama türündeki dizinin ilk sezonu 8 bölüm sürecek ve R&C Productions yapımcılığını üstlenecek.

Filmin konusu da bir araba kazasında kocasını kaybetmeden önce onun bir erkekle ilişki yaşadığını keşfeden Antonia’yı konu alıyor. Bu haberle sarsılan Antonia kendisini, kocasının eski sevgilisi Michele ve onun garip çevresiyle beklenmedik bir arkadaşlık kurarken buluyordu.

Filmde Antonia’yı Margherita Buy, Michele’yi ise Stefano Accorsi canlandırdı. Filmde ayrıca Serra Yılmaz da rol aldı.

Dizide yer alması beklenen Can Yaman zamanlama sorunları nedeniyle yapımda yer alamayacak.​

Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Disney+ Türk yapıma onay vermesi beni daha memnun etti bu konuda.
Dizi konusunda yorum yapamam ama Cahil Perileri biliyorum.

Bu arada Yurtdışında yaşayan yada Avrupa adı bilinen isimler oynarsa şaşırmam ki Serra ve Can bundan vesiledir.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Bekliyoruz bakalım. Umarım güzel olur.
------

Disney+ Türk yapıma onay vermesi beni daha memnun etti bu konuda.
Dizi konusunda yorum yapamam ama Cahil Perileri biliyorum.

Bu arada Yurtdışında yaşayan yada Avrupa adı bilinen isimler oynarsa şaşırmam ki Serra ve Can bundan vesiledir.
Aslında tam Türk yapımı denemez ama sevindirici tabii.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
50+ yaşlı italyan kadınlar adamın kariyerini kurtardılar Türkiye'de piyasada kalamazdı o vasat oyunculukla.