Spor Fernando Muslera

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Yerelde saydığım isimlerin de %80'lik bir başarısı var yalnız :A
Ben Galatasaraylı olsam Muslera fanı olurdum ama Taffarel, Hagi gibi isimleri bir tık öne koyardım.
Valla Taffarel'i izlemedim de o zamanlarda GS'de Muslera'nın yarattığı etkiyi yarattığını düşünmüyorum ben Taffarel'in. Muslera net iki şampiyonluk aldı Galatasaray'a.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Valla Taffarel'i izlemedim de o zamanlarda GS'de Muslera'nın yarattığı etkiyi yarattığını düşünmüyorum ben Taffarel'in. Muslera net iki şampiyonluk aldı Galatasaray'a.
Taffarel Uefa finalini aldı direkt sen 2 şampiyonluk diyorsun Orço :A
O maçta %100 2 kurtarışı var :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Galatasaray’da futbolu bıraktıktan sonra stadyumun Ya da tesislerin yanına heykeli dikilecek olan yaşayan Galatasaray efsanesi, gelmiş geçmiş en büyük yabancı Galatasaray efsanesi. Hagi’nin dahi önündedir artık, seviyesi böylesine arşa çıktı..

Çok büyük efsanesin çoook... Lazio’ya Lorik Cana’ya verip seni almak... Resmen Terim’in 96’da Galatasaray’ın başına geçmesi gibi lig tarihinin kaderini değiştiren olaylardan biridir.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tamam bence de büyük kaleci. Ama bugünkü maç özelinde Alanya'nın nasıl kaçırdı bunu diyebileceğim tek şutu ayağına çarpan toptu onda da şans yaver gitti :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Uğurcan Çakır ve Altay Bayındır'dan 5 kat daha fazla maaş alan kaleci.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Hiç lafım yok o konuda ama güncel değerlendirmeler yapılmalı. Şu an bu üç kaleci arasında çok fark yokken maaşlar arası uçurumu ben bir Galatasaraylı olsam dert ederdim açıkçası.
Bizde aldığı maaşı hak etmeyen futbolcular çok, o yüzden Muslera'ya gelene kadar onları dert etmek gerekiyor aslında :A

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bizde aldığı maaşı hak etmeyen futbolcular çok, o yüzden Muslera'ya gelene kadar onları dert etmek gerekiyor aslında :A
Aynen, haklısın. Dursun'un gereksiz para verdiği sözleşmeleri var devam eden. Cengiz döneminin de kötü sözleşmeleri var Babel-Falcao gibi. Hiç gündeme gelmiyor da maaş bütçesi en yüksek takım sizsiniz ama sorsak en çok Fener para harcıyor denir. :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aynen, haklısın. Dursun'un gereksiz para verdiği sözleşmeleri var devam eden. Cengiz döneminin de kötü sözleşmeleri var Babel-Falcao gibi. Hiç gündeme gelmiyor da maaş bütçesi en yüksek takım sizsiniz ama sorsak en çok Fener para harcıyor denir. :D
Ya şunda hemfikirizdir, tüm takımlar astronomik maaşlar veriyor futbolcularına :A O yüzden Fener'i GS'si, BJK'si batmış, Avrupa desen başarımız yok.. Kendi ligimizde birbirimizi kandırıp duruyoruz :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ya şunda hemfikirizdir, tüm takımlar astronomik maaşlar veriyor futbolcularına :A O yüzden Fener'i GS'si, BJK'si batmış, Avrupa desen başarımız yok.. Kendi ligimizde birbirimizi kandırıp duruyoruz :A
Yıllardır futbolu takip ederim, hem futbolun kendisini hem de futbolu yorumlayanları izlerim, bu kadar doğru çok az yorum gördüm... Sayın Gs'li dostum, Türk futboluna bile yön veriyor be kardeşim... :A Mehmet Demirkol musun, Rıdvan Dilmen misin, Emre Özcan mısın be adam... :A

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yıllardır futbolu takip ederim, hem futbolun kendisini hem de futbolu yorumlayanları izlerim, bu kadar doğru çok az yorum gördüm... Sayın Gs'li dostum, Türk futboluna bile yön veriyor be kardeşim... :A Mehmet Demirkol musun, Rıdvan Dilmen misin, Emre Özcan mısın be adam... :A
Emre Özcan'ın yan yana olduğu isimlere bak. Hiç mi utanmadın?

• Güldürdün
Reactions: Sherlock