Ferit Aktuğ 'Sefirin Kızı' Kadrosunda! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20210203_192952.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi 'Sefirin Kızı' kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu!

Yapımcılığını O3 Medya ve NGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Emre Kabkuşak'ın oturduğu, başrollerini Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün'ün paylaştığı dizinin kadrosuna Ferit Aktuğ dahil oldu.

'Sefirin Kızı' yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00'de Star TV'de!

Kaynak: Dizi Doktoru

• Harika
Reactions: STAR and Angelica
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bu dizi için fazla uğraşıyorlar ama ne olursa olsun kurtarılamayacak gibi hissediyorum. Kim girerse girsin kadroya olmayacak bence.
Bu dizi Neslihan Atagül'süz olmaz ki dizinin en sevilen karakteriydi ve kötülenecek şekilde senaryo yazılarak diziden yollamışlar. Kaçırmadan izleyen annem bile Nare olmayınca bıraktı diziyi.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sevdiğim bir oyuncu ama yanlış seçim yapmış.

Dizinin yeni kötüsü olur kesin Tuba ile bağlantısı falan vardır. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Canım Uraz kendini ne güzel kurtardın da arkadaşına hiç mi demedin "kabul etme" diye. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Rolü ne olacak büyük ihtimal Mavi ile ilgilir olurda ne olur acaba ay merak ettim :D

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Severim kendisini de gidecek başka iş mi kalmamıştı? Hem dizi için olumlu olmaz hem de kendisi için.

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Diziler-filmler eleştirilir, dalga geçilir anlarım da...

Onlarca kişinin ekmek yediği projelere rahatça “bitsin bu” diyebilmek.. Çok yazık...

Türkiye’nin tipik sorunu. Hak adalet arıyorum derler. Ama başkalarının hakkını asla umursamazlar...

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Keşke hikayede değişiklik yapmak yerine ara verselerdi. Tuba Büyüküstün iyi bir transfer ama dizinin adı bile kadın başrol üzerine kurulu. Neslihan Atagül'ün hastalığı oyunculuğu bırakacak kadar ciddiyse final de yapılabilirdi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060

Onlarca kişinin ekmek yediği projelere rahatça “bitsin bu” diyebilmek.. Çok yazık...

Türkiye’nin tipik sorunu. Hak adalet arıyorum derler. Ama başkalarının hakkını asla umursamazlar...
Bir şey sormak istiyorum. Siz gerçekten bunun ciddiyetle yazıldığını mı düşünüyorsunuz? Öyle düşünüyorsanız vallahi yazık beyninize. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Bunu siz mi diyorsunuz? :A Eğer ciddiyseniz çok ilginç ve gülünç.

"Onca kişinin emek verdiği, ekmek yediği" Exxen'in dizilerini izlemeden sırf Acun'a olan nefretinizden kötüleyen de sizsiniz. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Keşke hikayede değişiklik yapmak yerine ara verselerdi. Tuba Büyüküstün iyi bir transfer ama dizinin adı bile kadın başrol üzerine kurulu. Neslihan Atagül'ün hastalığı oyunculuğu bırakacak kadar ciddiyse final de yapılabilirdi.

Niye ki Neslihan ın hastalığı ciddiydi ne zaman biteceğide belli değildi e seyircide izlemek istiyor bence Tubanın gelmesi iyi oldu önceki senaryoda Nare üstüne kuruluydu Maviye neden olmasın :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Zamanında diğer dizilere neler dediğini bilmesem inanırdım bu yazdıklarının samimiyetine ama boş duyar kasmışsın.

Geçen eski konulara bakıyordum mesela Ufak Tefek Cinayetler ile ilgili hem başlamadan önce hem de başladıktan sonra neler neler yazmışsın konularda hepsi ortada. :)