NOW Ferhat ile Şirin - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dizi iyi beğendim. 2. bölüm de iyiydi. :A O sahne ise çok önemli değil dizide yaşları arasında o kadar fark yok sonuçta. :A Ha bir de Cansu Dere yaşı büyük olsa da o kadar göstermiyor sonuçta. :A
Erkeklerinde kendinden küçük kadınlarla olmasına eleştiri ediyorum forumda ama kadınların okadar büyük olupta ben 40 ve 28 uçuk ve büyük olanda kadın gerçi o ecünnüden herşey beklenirde para içinde herşey yapılmamalı yaa :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Erkeklerinde kendinden küçük kadınlarla olmasına eleştiri ediyorum forumda ama kadınların okadar büyük olupta ben 40 ve 28 uçuk ve büyük olanda kadın gerçi o ecünnüden herşey beklenirde para içinde herşey yapılmamalı yaa :A :A :A
Para için değil hikaye böyle hikaye. Gerçek hikayedeki durumda ablası da kardeşi de aynı kişiye aşık oluyor, yaş farkı orada da var yani. Cansu Dere'nin paraya mı ihtiyacı var sanki. Zaten kaliteli işlerde oynayan ve bunları seçen bir oyuncu. Bu dizinin de hikayesini beğenmiştir diye seçmiştir. Öyle her yerde her dizide oynamıyor ki. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Para için değil hikaye böyle hikaye. Gerçek hikayedeki durumda ablası da kardeşi de aynı kişiye aşık oluyor, yaş farkı orada da var yani. Cansu Dere'nin paraya mı ihtiyacı var sanki. Zaten kaliteli işlerde oynayan ve bunları seçen bir oyuncu. Bu dizinin de hikayesini beğenmiştir diye seçmiştir. Öyle her yerde her dizide oynamıyor ki. :A
Göz doymaz bunların parasız bırak öpüşmeyi selamını vermezler yapımcıya :A :A :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Göz doymaz bunların parasız bırak öpüşmeyi selamını vermezler yapımcıya :A :A :A
Sanatta her şey para değildir. Sanatı kalite için yapan parayı o kadar da ön plana almayan sanatçılar vardır, bunu kimse yok sayamaz. :A Ha Cansu Dere belki bunlardan değildir ama iş seçen ve her işte oynamayan biri olduğunu biliyoruz sonuçta. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sanatta her şey para değildir. Sanatı kalite için yapan parayı o kadar da ön plana almayan sanatçılar vardır, bunu kimse yok sayamaz. :A Ha Cansu Dere belki bunlardan değildir ama iş seçen ve her işte oynamayan biri olduğunu biliyoruz sonuçta. :A
Gerçek sanatçıa sözümüz yok ecünnüleri oyüzden savas halındeyim zaten bu Cansuda onların önemli sınıflarından bir ecünnüdür :A :A :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Zaten inanmamiştim övdüğüne :F Ama ben sana katılabilirim. Şöyle

Bu dizi Cansu Derenin oyunculuk kariyeri boyunca (bence gelmiş geçmiş olacak) en kötü kararı oldu. Hiç mi hiç yakışmadı. Gerek hikayesi gerek rolüyle bu dizi Cansu'da sırıtıyor. Umarım kısa sürede biter:A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten inanmamiştim övdüğüne :F Ama ben sana katılabilirim. Şöyle

Bu dizi Cansu Derenin oyunculuk kariyeri boyunca (bence gelmiş geçmiş olacak) en kötü kararı oldu. Hiç mi hiç yakışmadı. Gerek hikayesi gerek rolüyle bu dizi Cansu'da sırıtıyor. Umarım kısa sürede biter:A
Ben mafyayı gördüm atladım :F Kurşunun yerine bununla kalmaya foxta devam ediyorum @xBUGRAx ağacına tüy dikecem bu gidişle :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash