NOW Ferhat ile Şirin - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Öncelikle dizinin müzikleri çok güzel, çok beğendiğimi söyleyebilirim. Dizinin görüntü kalitesi de çok güzel, çekimlerini de beğendim. Mehmet Ada Öztekin çok iyi iş çıkarmış.

Tolga Sarıtaş'ı 'Söz'deki karakterine öyle oturtmuşum ki gülünce bir garip geliyor, dişlerini net görüyoruz artık. :A Leyla Tanlar çok tatlı zaten, Cansu Dere de role güzel oturmuş. Kadının havası çok farklı gerçekten.

Dizi epey karanlık bir iş, böyle karanlık işler benim içimi karartıyor bazen. Umarım aydınlanır ortamlar biraz. Diğer bölümleri de merakla bekliyoruz, bundan sonra cuma akşamları FOX'tayız. :bhr:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
1. BÖLÜM

Öncelikle dizinin müzikleri çok güzel, çok beğendiğimi söyleyebilirim. Dizinin görüntü kalitesi de çok güzel, çekimlerini de beğendim. Mehmet Ada Öztekin çok iyi iş çıkarmış.

Tolga Sarıtaş'ı 'Söz'deki karakterine öyle oturtmuşum ki gülünce bir garip geliyor, dişlerini net görüyoruz artık. :A Leyla Tanlar çok tatlı zaten, Cansu Dere de role güzel oturmuş. Kadının havası çok farklı gerçekten.

Dizi epey karanlık bir iş, böyle karanlık işler benim içimi karartıyor bazen. Umarım aydınlanır ortamlar biraz. Diğer bölümleri de merakla bekliyoruz, bundan sonra cuma akşamları FOX'tayız. :bhr:

Yönetmen değişmeli bence. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1. BÖLÜM

Sahne geçişleri falan da pat diye olmuş film gibi çekmiş düzeltsin. :A
Oooo @Yiğitt de izliyor demek sonunda cuma günü bir dizi bulduk :Z :Z :Z

• Harika
Reactions: Yiğitt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İşten kalan vakitlerde oyun oynayamıyorum pek. Zaten kısıtlı vaktim var üstüne dizi film falan izleyince vakit kalmıyor doğal olarak. :A Yoksa uzay mekiğiyle işimiz yok elbette. :A
Aaa boş ver oyunu zaten yabancı dizi izleyip foruma girmen yeter :A

Uzay aracı yapsanda iyi olurdu burada mahsur kalan @Tolstoyevski @pompy memleketlerine dönerlerdi sayende :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Aaa boş ver oyunu zaten yabancı dizi izleyip foruma girmen yeter :A

Uzay aracı yapsanda iyi olurdu burada mahsur kalan @Tolstoyevski @pompy memleketlerine dönerlerdi sayende :A :A :A
Olabilir ama oyunu komple bırakmam mümkün değil, ara ara oynamaya devam edeceğim ömrüm boyunca. :A Aynı şekilde dizi ve sinema da hayatımda yer almaya devam edecek. :A

Maalesef o kadar ilerletemedik teknolojimizi. Bu yüzden burada kalmaya devam edecek o arkadaşlar. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem