Fenerbahçe'nin Teknik Direktörü Belli Oldu!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1587964548578-iso.jpg

Fenerbahçe'de teknik direktör belli oldu!

20 Aralık 2021'de Vitor Pereira ile yollarını ayıran Fenerbahçe'de yeni teknik direktör belli oldu. Fenerbahçe, İsmail Kartal ile sezon sonuna kadar anlaştığını duyurdu. Son olarak Konyaspor'u çalıştıran İsmail Kartal, 2014-15 sezonunda Fenerbahçe'nin teknik direktörlüğünü yapmıştı.

• Güldürdün
Reactions: baron

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Yine troll haber mi diye bir süre baktım sonra kahkaha attım. Bu kulüp vallahi beni mutlu ediyor. Şaka bir yana Koç döneminin en iyi hocasını getirdi.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İsmail Kartal'ın geleceğini zaten biliyorduk ama keşke sezonun ikinci yarısı başlamadan gelseydi. Löw diye muhtemelen aksiyona girildi ama o da ikna edilemedi. Çözüm yolu olarak geçici süreliğine İsmail Kartal'ı teknik direktör olarak getirmekte bulundu. Teknik direktörsüz kalmaktan çok daha iyi. En azından mücadele edebilen bir takım ortaya koyarsa bu süreçte çok iyi olur ve sezon sonunda en azından ilk üçte yer alalım, bu bile çok iyi. Bu sezonu da unutalım ama iyi mücadele etmeyi unutmayalım, en azından ilk üçte yer alalım.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
1-Yalancı ALİ. Madem görüştüğün hocalar sezon ortasında gelmem başında gelirim dedi o zaman birisiyle sezon sonu için anlaşsaydın ve bunu da resmi sitede yazsaydın. x sezon sonunda başımızda olacak o zamana kadar İsmail Kartal geldi diye. Ayrıca sezon ortası gelmem diyen hoca varsa ki ben inanmıyorum o adamın bizde işi yok. Gelip toparlayım takımı demiyorsa, Konferans Ligi'nde bir şeyler yapayım demiyorsa başlarım öyle hocaya da.
2. Olmaz da hadi oldu diyelim. İsmail Kartal Türkiye Kupası, Konferans Ligi'ni aldı. O zaman sen 6 aylığına hoca yaptığın yani hoca olarak bile görmediğin bir isimle nasıl devam etmeye yüz bulacaksın?

Yahu basın gidin şu kulübün yakasından :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,117
Puanı
280
Yöneticiler, eskilerde keramet vardır diyor herhalde. Yoksa bu teknik adamların izahı yok.

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ali Koç, muhtemelen Galatasaray'ın bir anda teknik direktör değiştirip, yeni teknik direktörünü açıkladığını görüp özendi. Diğer türlü 20 Aralık'ta Vitor Pereira ile yollarını ayırdı, ligin ikinci yarısına teknik direktörsüz girdi. Daha da teknik direktörsüz giderdi takım ama tepkilerden çekindi.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
1-Yalancı ALİ. Madem görüştüğün hocalar sezon ortasında gelmem başında gelirim dedi o zaman birisiyle sezon sonu için anlaşsaydın ve bunu da resmi sitede yazsaydın. x sezon sonunda başımızda olacak o zamana kadar İsmail Kartal geldi diye. Ayrıca sezon ortası gelmem diyen hoca varsa ki ben inanmıyorum o adamın bizde işi yok. Gelip toparlayım takımı demiyorsa, Konferans Ligi'nde bir şeyler yapayım demiyorsa başlarım öyle hocaya da.
2. Olmaz da hadi oldu diyelim. İsmail Kartal Türkiye Kupası, Konferans Ligi'ni aldı. O zaman sen 6 aylığına hoca yaptığın yani hoca olarak bile görmediğin bir isimle nasıl devam etmeye yüz bulacaksın?

Yapma böyle şeyler olur filan dersin olur.Bunak @HeisenBerg eski defterleri açacak. :A Tarlada işi olmayanın harmanda yüzü olmaz derler.

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İsmail Kartal'ın yönetim anlayışı ile yeni sezonda takımın başına geçecek ve uzun vadeli plan yapılacak olan teknik direktörün yönetim anlayışı aynı mı? Takımı getirmek istedikleri nokta, temas etmek istedikleri futbolcular aynı mı? Oyun anlayışı, taktikler, çalışılacak yardımcılar ve bu yardımcıların vizyonları aynı mı?

Gelecek sezonlara da etki etmek istiyorsan olabildiğince erken bir zaman ve geniş çaplı bir temel atmalısın. 2022-2023 sezonuna güçlü bir şekilde girmek için çalışmalara ne zaman başlamak daha uygun olur? 2022'nin Temmuz-Ağustos ayları mı yoksa 2021 Ocak mı? Cevap belli ve atılması gereken adım da belli. Muhtemelen "Şimdi göreve başlayın, yeni bir yapılanmaya gidelim, temelimizi sağlam atalım, siz de başrol olun" diyip teklif sunulan kişi kulüpte bir ışık göremedi ve teklifi geri çevirdi. Açıklamada sezon başında başlamak istiyorum demiş. İşe şimdiden başlamak varken neden hava sıcaklığının 40 dereceyi bulduğu bir zamanda gelsin ve yapılanmayı o zaman başlatsın? Görev almak, bu takımı yönetmek isteyen adam hemen şimdi gelir, her yere elini kolunu sokup yardımcılarını atar ve kulübün gelecekteki zihniyet idealini olabildiğince yaymak ister.

Çok ilginç gerçekten.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Sezon ortasında gelmez tabii hocalar. Sezon başı kampı yapmamış, transferleri kendi yapmamış adam gelir mi sezon ortası.

İsmail Kartal büyük Fenerli valla yoksa hocasız kalmıştık. 6 ay çalışıp sonra gönderileceğini bile bile tamam demiş.

Bu arada 14/15'de Aziz bir forvet alsa şampiyon yapardı net keza otobüsümüz kurşunlanmasa da olabilirdik. Aldığı Süper Kupa son kupamız ona bu sezon Türkiye Kupası'nı da eklerse çok güzel hatırlanır.
------

@HeisenBerg: "İsmail Kartal'ı getireceğinize Vitor hocamı yollamasaydınız daha iyiydi."
Yok ben kişilerden çok Fenerbahçe'nin iyiliğini istediğim için birçok Fenerli'nin Vitor'a yaptıklarını kimseye yapmam. :A
Hele İsmail Kartal'a hiç yapmam.

• Güldürdün

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sezon ortasında gelmez tabii hocalar. Sezon başı kampı yapmamış, transferleri kendi yapmamış adam gelir mi sezon ortası.

İsmail Kartal büyük Fenerli valla yoksa hocasız kalmıştık. 6 ay çalışıp sonra gönderileceğini bile bile tamam demiş.

Bu arada 14/15'de Aziz bir forvet alsa şampiyon yapardı net keza otobüsümüz kurşunlanmasa da olabilirdik. Aldığı Süper Kupa son kupamız ona bu sezon Türkiye Kupası'nı da eklerse çok güzel hatırlanır.
------

Yok ben kişilerden çok Fenerbahçe'nin iyiliğini istediğim için birçok Fenerli'nin Vitor'a yaptıklarını kimseye yapmam. :A
Hele İsmail Kartal'a hiç yapmam.
Vitor Pereira'nın fotoğrafını avatarına koyup, hunharca savunmasını yapmandan ötürü geliyor başına bunlar. :A @xdragxx'e hediyesini vermişsindir artık. Sezon sonuna kadar bile dayanmadı, hatta yıl sonuna kadar. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Koca koca camiaları takımlarının başına hoca getiremez hale getirdik. Evet onu da biz yaptık. Koç ciddi ciddi hoca bulamıyor. Bulamadığı için sezon başında Vitor'u getirdi. Yenisini bulamadığı için kovamadı. Yine birini bulamadığı için Kartal'ı getirdi. Sezon sonu yine birini bulamayacak. :D

Löw sezon sonu gelirim dediği an zaten İsmail Kartal'ı getirirlerdi 2 ay beklemezlerdi. Bunlar FB'ye gelmek isteyen hoca bulamadı. İsmail son çare dediler taraftar da sene sonu Löw diyor. :D

• Güldürdün
Reactions: eskici

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Olm bu nasıl açıklama? :A

Bir kere de şaşırtın bizi be. :A

İsmail Kartal'ın ben nedense başarılı olacağını düşünüyorum. Otoriter bir yapısı var ama adama 6 ay sonra seni göndereceğiz demek çok yanlış. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Koca koca camiaları takımlarının başına hoca getiremez hale getirdik. Evet onu da biz yaptık. Koç ciddi ciddi hoca bulamıyor. Bulamadığı için sezon başında Vitor'u getirdi. Yenisini bulamadığı için kovamadı. Yine birini bulamadığı için Kartal'ı getirdi. Sezon sonu yine birini bulamayacak. :D

Löw sezon sonu gelirim dediği an zaten İsmail Kartal'ı getirirlerdi 2 ay beklemezlerdi. Bunlar FB'ye gelmek isteyen hoca bulamadı. İsmail son çare dediler taraftar da sene sonu Löw diyor. :D
Burdan şampiyonluk verirseniz
Artık pes derim @mesmeso