Fenerbahçe Valencia ile Kazandı: 1-2

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Süper ligin 19. hafta maçında Gaziantep FK ile Fenerbahçe karşılaştı. Mücadeleyi Fenerbahçe deplasmanda 1-2 kazanmayı başardı.

Fenerbahçe'ye galibiyeti getiren goller Enner Valencia'dan gelirken, Gaziantep FK'nın tek sayısı ise Kitsiu'dan geldi.

Gaziantep FK'da Sagal gördüğü ikinci sarı kartla takımını 10 kişi bıraktı.

Enner Valencia attığı iki gol ile ligdeki gol sayısını 15'e çıkardı.

Bu sonuçla Fenerbahçe puanını 38 yaptı ve Galatasaray ile arasındaki 4 puan farkını korudu.

1673807113948.png

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çok zor ve çok önemli bir galibiyet oldu. Enner Valencia iyi ki var. :)

Arda'nın da çok daha fazla süre alması gerektiğini tekrar hatırladık. Oyuna girer girmez oyunun şeklini değiştirdi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,292
Puanı
1,060
Çok zor ve çok önemli bir galibiyet oldu. Enner Valencia iyi ki var. :)

Arda'nın da çok daha fazla süre alması gerektiğini tekrar hatırladık. Oyuna girer girmez oyunun şeklini değiştirdi.
Valencia çok büyük bir sakatlık yaşamadığı sürece gol kralı oldu diyebiliriz. :)

Arda'nın her hafta en azından 20-25 dakika oynaması gerekli. Ama sezon başından beri ligde sadece 40 dakika şans bulabilmiş.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Valencia çok büyük bir sakatlık yaşamadığı sürece gol kralı oldu diyebiliriz. :)

Arda'nın her hafta en azından 20-25 dakika oynaması gerekli. Ama sezon başından beri ligde sadece 40 dakika şans bulabilmiş.
Büyük konuşmayalım belli olmaz bu işler. 5 gol fark bir şey değil. :A

Kesinlikle öyle. Avrupa'nın en büyük yeteneklerinden birine sahibiz ve o kadarcık oynatmak şaka gibi. :(

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,626
Puanı
1,061
Bu maç gösterdi ki sezonun kalanındaki maçlar kolay olmayacak. Dünya Kupası'ndan beri pimi çekilmiş bomba gibi oynuyoruz, Jesus ve bazı oyuncuların acilen kendisine çeki düzen vermesi gerek.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu maç gösterdi ki sezonun kalanındaki maçlar kolay olmayacak. Dünya Kupası'ndan beri pimi çekilmiş bomba gibi oynuyoruz, Jesus ve bazı oyuncuların acilen kendisine çeki düzen vermesi gerek.
Galatasaray icinde kolay olmayacak biz ikinciligi koruyalim 26 Nisan 2023 e kadar
galatasary tüzük kongresini ikinci defa toplayamazsa kulüp tescil edilemiyor
26 nisan 2023 ten sonra maçlara çıkamıyorlar
@batuhankaralar @bazinga
------

@Dosi @Yakamoz-Asi

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi