Fenerbahçe - Lille | Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu - Rövanş Maçı

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,546
Puanı
1,060
Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçında Fenerbahçe sahasında Lille'yi ağırlıyor.

20.00'da başlayacak maç ile ilgili yorumlar ve sohbet bu konudan yapılabilir.

Fenerbahçe: Livakovic, Mert, Çağlar, Djiku, Oosterwolde, İsmail, Szymanski, Mert Hakan, Tadic, Saint-Maximin, Dzeko

Lille: Chevalier, Diakite, Meunier, Alexsandro, Gudmundsson, Tiago Santos, Gomes, Andre, Cabella, David, Haraldsson

İlk yarı güzel pozisyon bulduk atamadık çıldırdım burda. Mert Hakan ile Çağlar aklımı aldılar. Maximin benim favorim bundan sonra. Dzeko ile bu iş olmaz.

Zorla da olsa gol attık. Uzatmalarda tempoyu sürdürüp 1 gol daha yemeden atarız umarım.

Takımda bir sıkıntı var ceza sahasına gelen rakip cok rahat takılıyor buna çare lazım. İyi ki rakip çok kötü :(
------

Maximin’i çıkarıp eski usul Tadic-İrfancan’a dönse alacak turu.
Öyle de oldu ve gol geldi :D

Şu Meunier'in sevinmesi beni sinir etti. Kaybeden kim olursa olsun Avrupa Ligi çok iyi bir takım kazanacaktı.

Çok sinirliyim çok. Şans zaten yok ki Fenerbahçe'de direkler felan. Kaleci de panter oldu. Dzeko neden çıkmadı Cenk Tosun niye daha erken girmedi. Top taşıyan kimse yok savunma kötü orta saha takviye lazım. Geriye dönemiyor. Sonuç olarak şampiyonlar ligi macerası sona erdi.

Çok sinirliyim çok. Şans zaten yok ki Fenerbahçe'de direkler felan. Kaleci de panter oldu. Dzeko neden çıkmadı Cenk Tosun niye daha erken girmedi. Top taşıyan kimse yok savunma kötü orta saha takviye lazım. Geriye dönemiyor. Sonuç olarak şampiyonlar ligi macerası sona erdi.
Bende hakeme sinirlendim
Top kazara çarptı
@RüzgarGülü

Mourinho getir 50 milyon harca yine de ŞL'yi görememe. Gidin İsmail Kartal'dan özür dileyin elini öpün. Biz önde basan oyunu beceremedik diyin.

Mourinho getir 50 milyon harca yine de ŞL'yi görememe. Gidin İsmail Kartal'dan özür dileyin elini öpün. Biz önde basan oyunu beceremedik diyin.
Eleştirmek için erken diyeceğim ama ŞL elendik artık orası doğru. Morinyoc4 maçtır farkını gösteremedi. Geçen seneden çok farklı oynamıyor hatta daha berbat sezon başladığı için. 4 maçtır farkını hissettiremeyen Ocak ayını görür mü bilmem.

Eleştirmek için erken diyeceğim ama ŞL elendik artık orası doğru. Morinyoc4 maçtır farkını gösteremedi. Geçen seneden çok farklı oynamıyor hatta daha berbat sezon başladığı için. 4 maçtır farkını hissettiremeyen Ocak ayını görür mü bilmem.
Sezon başında geçen yılki şablonu devam ettirip yavaş yavaş kendi oyununa dönmesi lazımdı. Bir anda kendi oyununu oynatmak isteyip oyuncuların ezberini de bozdu ve cezasını çekti.

Sezon başında geçen yılki şablonu devam ettirip yavaş yavaş kendi oyununa dönmesi lazımdı. Bir anda kendi oyununu oynatmak isteyip oyuncuların ezberini de bozdu ve cezasını çekti.
Bugünkü maçta 3 lü forvete dönmesi çok tuhaftı. Golcü alınca gol atılmıyor. Teknik adam teknik düşünmesi lazım malesef.

• Beğendim
Reactions: mesmeso