Fenerbahçe-Konyaspor Maçı Yorum Konusu - 16.02.19

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Mis gibi golümüzü yediler ofsayt falan boş iş bunlar. :A

Fena oynamadığımız bir maç oldu ama futbolda en önemli şey gol. En büyük gol ümidin Islam Slimani denilen beceriksiz kazmaysa böyle sonuçlara mahkumsun. Vallahi Kezmanları Güizaları hatta neredeyse Vladimir Beschastnykh'i bile özledik. :A
Adam bir tek avrupada atıyor Ligde soldadoyla çıksak yenmiştik @bazinga

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
En çok da başarısızlıklarını Galatasaray’a saldırarak örtmeye çalışan Galatasaray düşmanı Ali Koç’un ilk senesinde böylesine eşi benzeri görülmemiş başarısızlığa uğramasına seviniyorum :A İlk geldiğinde Ali Koç’u hepimiz seviyorduk ama zamanla gördük ki adam küçük Aziz Yıldırım çıktı :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Adam bir tek avrupada atıyor Ligde soldadoyla çıksak yenmiştik @bazinga
Orada da önüne düştü boş kaleye attı. O kadar maça ben çıksam ben de es kaza 1-2 gol atardım herhalde. :( Soldado cezalıydı maalesef ama defanstan falan adam koysak forvete daha iyi olur. Frey ile ikisi asla ama asla oynamalılar bir daha. :(

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Orada da önüne düştü boş kaleye attı. O kadar maça ben çıksam ben de es kaza 1-2 gol atardım herhalde. :( Soldado cezalıydı maalesef ama defanstan falan adam koysak forvete daha iyi olur. Frey ile ikisi asla ama asla oynamalılar bir daha. :(
Soldadonun söylediği küfür değil bunu bilerek Alper ulusoy tayin etti bu maçın kaderini benim kazara asistim var Sınıf turnuvasında @bazinga Bu maça soldadoyla çıkılsa farklı olurdu @bazinga

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
En çok da başarısızlıklarını Galatasaray’a saldırarak örtmeye çalışan Galatasaray düşmanı Ali Koç’un ilk senesinde böylesine eşi benzeri görülmemiş başarısızlığa uğramasına seviniyorum :A İlk geldiğinde Ali Koç’u hepimiz seviyorduk ama zamanla gördük ki adam küçük Aziz Yıldırım çıktı :D
İşte bugün senin Ahmet Çakar sevginin başladığı gündür. :A Koy şu fotoğrafı avatara, yakışır. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hayat işte neydim değil ne olacağım diyeceksin, her an ders çıkarabileceğimiz şeyler sunuyor. 1 sene önce bugün koskoca Koç grubunun varisi, Fenerbahçe’deki değişim havasının güçlü adayıyken 1 sene sonra tarihinde küme düşmeye oynamamış kulüp Koç başkanlığındaki ilk sezonunda küme düşmeye oynuyor ve o 1 sene önceki karizmasından eser kalmayan Ali Koç...

64985

images

@Sherlock @Maskeli Fedai @DarkLegenD @Doğu @MasacRE OzaN’ı etiketlemiyorum ban filan yemeyelim şimdi :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hayat işte neydim değil ne olacağım diyeceksin, her an ders çıkarabileceğimiz şeyler sunuyor. 1 sene önce bugün koskoca Koç grubunun varisi, Fenerbahçe’deki değişim havasının güçlü adayıyken 1 sene sonra tarihinde küme düşmeye oynamamış kulüp Koç başkanlığındaki ilk sezonunda küme düşmeye oynuyor ve o 1 sene önceki karizmasından eser kalmayan Ali Koç...

Ekli dosyayı görüntüle 64985

images

@Sherlock @Maskeli Fedai @DarkLegenD @Doğu @MasacRE OzaN’ı etiketlemiyorum ban filan yemeyelim şimdi :A
Yalnız ne heyecan yapmıştı fenerliler seçim zamanı ama. Ali Koç başkan Fenerbahçe şampiyon leyn diye dolaşıyorlardı ortalıkta :A

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yalnız ne heyecan yapmıştı fenerliler seçim zamanı ama. Ali Koç başkan Fenerbahçe şampiyon leyn diye dolaşıyorlardı ortalıkta :A
Ali Koç başkanı yedirtmeyiz. Takımı Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman izlerinden kurtarmak kolay değil tabii ama 3-5 yıl sonra ligi domine edince görüşeceğiz. :Z

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
5 yıl sonra BJK 4. yıldızı takabilir yalnız. :A
Bir şampiyonluk alırsa öpsün başına koysun. :A

BJK’nin 4.yıldızı takmasından önce Galatasaray 5.yıldızı takacaktır tıpkı 4’ü taktığında Beşiktaş 2’de kaldığı gibi :A Zaten Galatasaray bu sene şampiyon olursa kalıyor 3 ve ekonomik olarak da rahatlayacağı için önümüzdeki senelere ambargo koyması sürpriz olmaz. Fakat Başakşehir’e de sevinmeyin, onlar şampiyon olursa satılacaklar ve lige PSG gibi ambargo koyacaklar artık 8-10 sene üst üste Başakşehir şampiyonluğu görebiliriz o yüzden bu sene Galatasaray şampiyon olsun nasılsa seneye ya da diğer sene yine tökezler bir başka büyük şampiyon olur. :A

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
BJK’nin 4.yıldızı takmasından önce Galatasaray 5.yıldızı takacaktır tıpkı 4’ü taktığında Beşiktaş 2’de kaldığı gibi :A Zaten Galatasaray bu sene şampiyon olursa kalıyor 3 ve ekonomik olarak da rahatlayacağı için önümüzdeki senelere ambargo koyması sürpriz olmaz. Fakat Başakşehir’e de sevinmeyin, onlar şampiyon olursa satılacaklar ve lige PSG gibi ambargo koyacaklar artık 8-10 sene üst üste Başakşehir şampiyonluğu görebiliriz o yüzden bu sene Galatasaray şampiyon olsun nasılsa seneye ya da diğer sene yine tökezler bir başka büyük şampiyon olur. :A
İki hafta sonra Başakşehir'i kesin yeneriz zaten. Kazanmak istemediğimiz maçları kazanıp rakipleri şampiyon yapmakta üstümüze yok. :A

• Güldürdün

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Akhisar ın 13 yabancıyla çıkması beşiktaş karşısına Türkiye Kupasının teşekkürü gibi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ali Koç başkanı yedirtmeyiz. Takımı Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman izlerinden kurtarmak kolay değil tabii ama 3-5 yıl sonra ligi domine edince görüşeceğiz. :Z
Aziz Yıldırım kaç yıl Fb başkanlığı yaptı, sizi bir kere küme düşme potasına soktu mu ha sorarım size :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aziz Yıldırım kaç yıl Fb başkanlığı yaptı, sizi bir kere küme düşme potasına soktu mu ha sorarım size :A
Sokmadı ama takımı o vasatlaştırdı yıllarca boş adamlara para saçarak. Birkaç sene daha kalsa gerçekten düşecektik. :A

Ali Koç bir anda köklü değişiklik yapmak istedi ama bütçesizliğin de etkisiyle olabilecek en beceriksiz adamlara denk geldi. Zamanla öğrenecek o da, en azından akıl mantık sahibi adam. Devre arası hamleleri sene başı hamlelerine göre çok daha iyiydi. :Z