Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Adam Fenerbahçe'nin kimyasını öyle bir bozdu ki yıllardır toparlanamadık. :(
Alex'in gidişiyle kimyamız bozuldu. Aslında ona yakın bir forvet arkası oyuncumuz olsaydı çok iyiydi. Ona yakın Diego vardı ama o da kendi etrafında dönmekten kendini göstermeye fırsat bulamadı. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Alex'in gidişiyle kimyamız bozuldu. Aslında ona yakın bir forvet arkası oyuncumuz olsaydı çok iyiydi. Ona yakın Diego vardı ama o da kendi etrafında dönmekten kendini göstermeye fırsat bulamadı. :A
Mesut var işte. :A

Alex'in gitmesinden ziyade Aykut Kocaman anadolu takımı futbolu seviciliğini kastetmiştim daha çok. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Mesut var işte. :A

Alex'in gitmesinden ziyade Aykut Kocaman anadolu takımı futbolu seviciliğini kastetmiştim daha çok. :A
Mesut çok iyi bir futbolcu, ona itirazım yok ama inanılmaz şekilde Alex gibi skora etki yapacak bir oyuncu değil. Hani şimdi mecburen gol atmak zorunda kalıyor ama eski takımlarına bakarsak, asist yapıyor ama golcü kimliği çok fazla yoktu. Alex'e bakarsak leblebi gibi gol atıyor, asist yapıyordu. :A

Aykut Kocaman'ın Anadolu takımı gibi bir oyun tarzı var, orası doğru. Defansif bir tarzı var ama adam forvet oynuyordu, orası da ilginç. Yine de şampiyon yaptı, iyi takım kurdu, yarı final oynattı. Her ne kadar oyun anlayışını sevmesek de, Alex konusunda Aykut Kocaman'a sinir de olsak bir şekilde bir yerlere götürdü takımı. Bir ara seri galibiyetler de elde ediyordu. Hani oyun anlamında sevmesek de, sonuç anlamında iyiydi. Her neyse, her şeyin başı sonu Aziz Yıldırım aslında. Alex de Souza mevzusu, Aykut Kocaman mevzusu, Ersun Yanal mevzusu gibi mevzular konuşuluyorsa o dönemlerde, ne yazık ki en büyük pay Aziz Yıldırım'ın.

• Beğendim
Reactions: bazinga and 12.Adam

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1642849236325.png

Acun Ilıcalı'nın Hull City takımının teknik direktörü Grant McCann, 1 Temmuz 2019'dan beri takımın başında ve takımı geçen yıl birinci lige taşıdı.

Ülkesi:
1642849182333.png

Fenerbahçe'ye gelsin mi @pompy, ister misin? Nasıl teknik direktör? :A Yakında @pompy'nin radarına girebilir. Gerçi İrlanda Cumhuriyeti'nden değil, ilgisini çekmeyebilir. :A

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,181
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 114125

Acun Ilıcalı'nın Hull City takımının teknik direktörü Grant McCann, 1 Temmuz 2019'dan beri takımın başında ve takımı geçen yıl birinci lige taşıdı.

Ülkesi: Ekli dosyayı görüntüle 114124

Fenerbahçe'ye gelsin mi @pompy, ister misin? Nasıl teknik direktör? :A Yakında @pompy'nin radarına girebilir. Gerçi İrlanda Cumhuriyeti'nden değil, ilgisini çekmeyebilir. :A

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları.
Linksiz görsel için teşekkürler 😊

• Güldürdün
Reactions: Araf

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ekli dosyayı görüntüle 114125

Ülkesi: Ekli dosyayı görüntüle 114124

kuzey irlandada ligmi var @Araf

• Güldürdün
Reactions: Araf

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fenerbahçe’ye isim sponsoru Exxen Fenerbahçe diye
------

Mesele lig değil @pompy, İrlandalı olması. :A
Kuzey İrlanda ama Ben İrlanda cumhuriyetinden teknik direktör olursa Fenerbahçe toparlanır İsmail Kartal biraz oradaki takımlarla maç yapsın İrlanda kampı yapardım eğer olağanüstü seçim kararı çıkarsa Divan kurulu seçiminde İrlandada yapılması hayırlı olur

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: The_Erinch and Araf