Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
1.65 olan vatandaş ile 3 senelik sözleşme imzalanacakmış 3!!!
Teknik direktörlük deneyimi olmayan, işi gücü milletin kuyusunu kazmak olan adamla 3 yıllık koca sözleşme. Bu sezon bittiği vakit Fatih Terim'in öz oğluyla devam edilme kararı alınırsa Fenerbahçeliliğimi donduruyorum ve yemin olsun Emre Belözoğlu denen şahıs kulüpten gitmeden tutmuyorum. İsterse 3 sene üst üste şampiyon yapsın.

• Üzücü
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Seni tanıyamaz hale geldim.
Emre'den dolayı değil ya, seneye bayağı avantajlıyız. :D Rakipler bir kere sallantıda. GS'de seçim var, başkan adayları pek güçlü isimler değil. Terim devam edecek mi etmeyecek mi muamma. Yazın kadroyu güçlendirecek maddi imkanları yok. Trabzon eksiklerini kapatsa dahi bizden daha favori olamazlar. BJK'nin de kadroyu güçlendirmesi ve genişletmesi lazım ama orada da maddi açıdan durum pek iyi değil. Seneye de en büyük favori BJK diyemiyorum ben. Fener'in ise satıp, gelir elde edebileceği oyuncu bir hayli var. Kadronun 2-3 eksiği var zaten doldurduğunda bayağı iyi takım oluyoruz. Seneye şampiyon olacağımızı düşünüyorum ben olamazsak da yanıldım derim. Yazınki hamlelerden sonra daha net çıkar durum ortaya. Bu sezon Erol Bulut olmasa şampiyonduk, bir ay önce gitse yine şampiyonduk. Seneye Erol Bulut yok, bu sezon düştüğümüz duruma düşmeyiz.
------

Bunu da yeni gördüm. Ghezzal'in 17 asisti var diye yere göğe sığdıramıyoruz, Alex'in de 17 asistlik sezonu var ama tek farkı yanında 28 golle.

Alex'in döneminde keşke sosyal medya olsaydı. Hak ettiği kadar iz bırakamamış oldu.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

35-40. saniyeler arasındaki gibi formayı çıkardım ve kenara koydum. Fenerbahçe'yi her zaman çok sevdim ama benden bu kadar maalesef. Emre'ye falan katlanacak ne gücüm kaldı ne de sabrım. Üstüne Emre'den Fatih Terim'den bile daha fazla nefret ediyorum.
Emre Belözoğlu gittiği vakit tekrar buluşuruz Fenerbahçe. Ama o zamana kadar benden elveda.
------

Sezon sonu Emre Fener'den giderse ve tecrübeli hoca gelirse şu şekil geri dönerim.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

35-40. saniyeler arasındaki gibi formayı çıkardım ve kenara koydum. Fenerbahçe'yi her zaman çok sevdim ama benden bu kadar maalesef. Emre'ye falan katlanacak ne gücüm kaldı ne de sabrım. Üstüne Emre'den Fatih Terim'den bile daha fazla nefret ediyorum.
Emre Belözoğlu gittiği vakit tekrar buluşuruz Fenerbahçe. Ama o zamana kadar benden elveda.
------

Sezon sonu Emre Fener'den giderse ve tecrübeli hoca gelirse şu şekil geri dönerim.

Raidió Teilifís Éireann diye isim sponsorumuz olmalı Fenerbahçe’nin @Dosi @xdragxx @12.Adam @bazinga @HeisenBerg @serhatt

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: xdragxx