Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Mesut'un masrafını Arsenal + Real Madrid ödeyecekmiş. Cristiano Ronaldo "Ben de katkıda bulunmak isterim." demiş ama Ali Koç ve Yağız Sabuncuoğlu kabul etmemiş. Kulüplerin birbirine yardım etmesi ne güzel. :bhr:

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fenerbahçeli olmak böyle bir şey işte :A
Her yaptığın şey takip ediliyor. Ben rakiplerin futbolcularının maaşlarını zerre önemsemiyorum ve bakınmıyorum bile :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Mesut'un maaşı da bayağı kelepir bu arada açıklandı. 3 milyon euro + 500 bin euro imza parası. Bu paranın neredeyse iki katını maçları tribünde izleyen birine verenleri de düşünürsek çok iyi iş.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Klasik Aziz Yıldırım misyonu devam ediyor, Türkiye’nin en büyük kulübü bu yüzden Galatasaray işte. Fenerbahçe her daim böyle olmuştur ve böyle olduğu için de başarısızlığa mahkum kalmıştır. 7-8 senedir şampiyon olamayan, en son ŞL’ye gittiğinde PS2 dönemi olan bir takım adına Türkiye’nin en büyük kulübü derseniz zaten baştan olay kopar. Fenerbahçede çok net bir şekilde büyüklük kompleksi var, en büyük en güçlü futbol kulübü olamadıklarını onlar da biliyorlar ve bu yüzden gerek bu tür para transferleri gerekse de her transfer ettiklerine söylettikleri PR sözlerle bu kompleksi kanıtlıyorlar...
Mehmet Topuz ile 4.5 milyon için anlaşmıştık adam Beşiktaş forması bile giydi. Sonra bizim verdiğimiz paranın iki katını basıp kulübe oyuncuyu da ikna efip almışlardı. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Fenerbahçeli olmak böyle bir şey işte :A
Her yaptığın şey takip ediliyor. Ben rakiplerin futbolcularının maaşlarını zerre önemsemiyorum ve bakınmıyorum bile :A
Diğerleri olduğu gibi maaşları açıkladığı için kimsenin merakı olmuyor zaten. :D Bizde sizinkileri ya dış basından ya da gittikten sonra öğreniyoruz. :D

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dünya gözüyle Fenerbahçemizi şöyle bir ortamda görecek miyiz acaba çok çok çok zor hatta imkansız ama insan bekliyor işte :A
Uefa Avrupa Ligi falan da tabii ki mutlu eder ama aralarında 5-10 gömlek fark var.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dünya gözüyle Fenerbahçemizi şöyle bir ortamda görecek miyiz acaba çok çok çok zor hatta imkansız ama insan bekliyor işte :A
Uefa Avrupa Ligi falan da tabii ki mutlu eder ama aralarında 5-10 gömlek fark var.

Kupa seremonisini geçtim kupada maça çıkmak bile mutlu edecek. En son ŞL maçına çıktığımızda muhtemelen lisede takdir kovalıyordum. :A

• Güldürdün

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

İmkansız bence maalesef. Çeyrek final görsek bir daha çok ama çok mutlu olurum. Önce bir katılalım ama. :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

A D A M!

Bakın Mesut'un kariyerini bırakın. Mesut'un kariyerinin yarısına sahip olsaydım Burak Yılmaz'a vereceğim cevap şu olurdu.
"Burak Yılmaz muhatabım değil bunları kıskançlığın belirtisi olarak görüyorum o da haklı sonuçta ben de Burak Yılmaz olsam beni kıskanır aklımca laf sokmaya çalışırdım."

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
5747510818c7736904f40639.jpg