Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fenerbahçe cesur olmalı. Fenerbahçe'yi cesur insanlar yönetmeli.

Bu takımın en büyük sorunu işler ortalama giderken önlem alamamak hep en kötüsünü beklemek. Galatasaray hakkıyla, zekasıyla bizden 3 şampiyonluk önde. 14-15 ve 17-18 sezonları için Galatasaray camiasını bir kez daha tebrik ediyorum. Liderle arasında yalnız 2-3 puan fark olan hocaları kovdular tünelin sonunu görmedikleri için.

Forumdan isteyenle iddiasına da girebilirim. Erol Bulut Fenerbahçe'yi bu sezon şampiyon yaparsa ona 100 liralık 19-20 formasını aynı gün adresine sipariş edeceğim. Eğer yapamazsa bana 20 liralık bileklik alsa yeter :A
bu 2020 bitsin artık kadıköye kabus oldu dünya türkiye fenerbahçe

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Geçen sezon iyi gidilen dönemde bile takımı eleştiren Ali Koç, şimdi sırf kendisi getirdi diye Erol Bulut'a laf söyleyen taraftarlarını fırçalıyor. Ersun Yanal'a iyi kadro vermeyi bırak, arkasında dahi bir kez durmadı. Fenerbahçe tarihinin en fiyasko başkanı olma konusunda yolun sonuna kadar geldi. Erol Bulut'u bir an önce kovmazsa bir sezon daha heba olacak ve o da defolup gidecek. Sezon başından beri takımın iyi oynadığı maç yok. Koskoca 12 hafta. Kadıköy'de son 3 maçı kaybetmişsin, 3 gol atmışsın 9 tane yemişsin. Takım her hafta daha da kötüye gidiyor ve bir gram umut vaadetmiyor. Tüm bunlardan sonra hala takımda kalıyorsa Erol Bulut bu takıma her şey müstehak.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Geçen sezon iyi gidilen dönemde bile takımı eleştiren Ali Koç, şimdi sırf kendisi getirdi diye Erol Bulut'a laf söyleyen taraftarlarını fırçalıyor. Ersun Yanal'a iyi kadro vermeyi bırak, arkasında dahi bir kez durmadı. Fenerbahçe tarihinin en fiyasko başkanı olma konusunda yolun sonuna kadar geldi. Erol Bulut'u bir an önce kovmazsa bir sezon daha heba olacak ve o da defolup gidecek. Sezon başından beri takımın iyi oynadığı maç yok. Koskoca 12 hafta. Kadıköy'de son 3 maçı kaybetmişsin, 3 gol atmışsın 9 tane yemişsin. Takım her hafta daha da kötüye gidiyor ve bir gram umut vaadetmiyor. Tüm bunlardan sonra hala takımda kalıyorsa Erol Bulut bu takıma her şey müstehak.
11 tane yedik Kadıköy’de

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Bizim adımıza bu 4 maçtan en az 6-7 puan çıkarmaları olumlu olur. Çünkü Erol Bulut takımın başında kalmalı, dürüstçe söylüyorum bunu. Fener'in kadrosu bu ligin en geniş en iyi kadrosu, bunu hafife almak aptallık olur. Ancak bizdeki Tudor dönemi neyse bunun da farkı yok. Biz de o dönem iyi transferler yapıp o gazla başlamıştık ama tecrübesiz hocayla bir yere kadar. Daha ilk 5-10 haftada bu kadar tökezleniyorsa, es kaza son 5-10 haftaya girilse, şampiyonluk potasında neler olur kim bilir. Yılların Abdullah Avcı'sının bile ayakta kalamadığı o son düzlük...

Şu an en son isteyeceğim şey başarılı bir yabancı hocanın takımın başına getirilmesi. Yerli olursa sıkıntı olmaz ligin ortasında, ama yabancı ve kurt bir hocaysa risk büyür...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Bizim adımıza bu 4 maçtan en az 6-7 puan çıkarmaları olumlu olur. Çünkü Erol Bulut takımın başında kalmalı, dürüstçe söylüyorum bunu. Fener'in kadrosu bu ligin en geniş en iyi kadrosu, bunu hafife almak aptallık olur. Ancak bizdeki Tudor dönemi neyse bunun da farkı yok. Biz de o dönem iyi transferler yapıp o gazla başlamıştık ama tecrübesiz hocayla bir yere kadar. Daha ilk 5-10 haftada bu kadar tökezleniyorsa, es kaza son 5-10 haftaya girilse, şampiyonluk potasında neler olur kim bilir. Yılların Abdullah Avcı'sının bile ayakta kalamadığı o son düzlük...

Şu an en son isteyeceğim şey başarılı bir yabancı hocanın takımın başına getirilmesi. Yerli olursa sıkıntı olmaz ligin ortasında, ama yabancı ve kurt bir hocaysa risk büyür...
Buradan 4, 3 veya 1 puan çıkar. Başakşehir ve Alanyaspor maçları kafadan kaybedilir.

"Yılların Abdullah Avcı'sının bile ayakta kalamadığı o son düzlük." dedin ya, seninle orada biraz yakınlaştık işte. 🥰🥰 (Bu adamın/takımın o zamanlar maça gelen kılçıksız 40.000 taraftarı olsa Başakşehir 1. yıldızını takmış olurdu, 0 abartısız. Ve bu ihtimal aklıma geldikçe deliriyorum. 😡 )

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Büyük büyük konuşma yer cücesi Emre büyük büyük konuşma adamın asabını bozma. Hocaya güveni sonsuzmuş hep öyle devam edecekmiş.
Ulan Antep'e de yenilirsen görecem seni de o futboldan gram anlamayan başkanını da. Yedekte hoca tutma ben seni görecem daha hala skorlar birleştirir skorlar ayrıştırır diyor.
------

Yaaaaavvvvv halaaa ne anlatıyorsun Allah'ın Başakşehirli'si sinirden televizyonu yıkacam artık. Haaay senin o kulübe adım attığın güne lanet olsun. Sezon sonu o karbonat hocan da fair playcı başkanın da sen de bu kulüpten defolup gideceksin.
Cumartesi günü inşallah Gaziantep yenecek öbür hafta da Başakşehir. O zaman böyle gevşek gevşek konuşabilecek misin bakalım.

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860

Olası bir Antep mağlubiyeti hoca değiştirir demek istiyorum. En kötü Alanya çeker Erol'un fişini.

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fenerbahçe mutlu olunca mutlu olan mutsuz olunca üzülen Emre Bellö

basaksehir-atti-emre-belozoglu-sevindi_02.jpg

emre_3920.jpg

Fenerbahçe kaybedince herkesten fazla üzülen Emre Belözoğlu

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bir iki kötü sonuç daha gelsin bakalım durabiliyor musunuz Erol'un arkasında. Emre tamamen gaz alma odaklı konuştu, istenilen sonuçlar kısa vadede gelmezse Erol'u kapının önüne koyacaklarından adım gibi eminim.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,318
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bir iki kötü sonuç daha gelsin bakalım durabiliyor musunuz Erol'un arkasında. Emre tamamen gaz alma odaklı konuştu, istenilen sonuçlar kısa vadede gelmezse Erol'u kapının önüne koyacaklarından adım gibi eminim.
İstikrar lazım böyle sürekli değişiklikle gidilmez örnek Bodrumspor var @HeisenBerg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Koymazlar :A
2010-2011'den örnek verdi 2-3 kez üstüne basa basa. 9-10 puan geriye düşsek bile Erol kalacak :D

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Koymazlar :A
2010-2011'den örnek verdi 2-3 kez üstüne basa basa. 9-10 puan geriye düşsek bile Erol kalacak :D
Bence kalmaz. Şu an Erol tepki çekiyor ama bir iki mağlubiyete tepki Ali Koç ve Emre üzerinde yoğunlaşacak. O zaman öyle bir kovarlar ki. Şu an Erol onlar için sadece bir kalkan.