Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,344
Puanı
1,060
Mandzukic'e aşırı olumsuz bakmıyorum ben çok yüksek ücretler olmadıktan sonra. Yıllarca çok büyük takımlarda üst düzey futbol oynadı, bitiriciliği hiç fena değil. Mario Gomez tarzı bir etki yaratabilir bizde. Fakat bence Zahavi'yi istemeyip Mandzukic'i almak gibi bir hata yapmazlar. Muhtemelen daha gelecek vaat eden, gelir elde edebileceğimiz birinin peşinde koşuyoruzdur.
Kim olsun isterdin?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gayet iyi bir ikili olur :D Ama ben Hulk yerine Costa tercih edebilirim bilmiyorum, Cavani zaten hayal yoksa herkesin ilk tercihi Cavani olur :A
Diego Costa'nın zirve dönemi bitti bence ya 30 gol atar demek çok iddialı olur. Son 3 yılın toplamında bile 30'a yakın gol atamamış. :D

Cavani olma ihtimali varsa diğer isimleri tartışmaya gerek yok elbette. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Diego Costa'nın zirve dönemi bitti bence ya 30 gol atar demek çok iddialı olur. Son 3 yılın toplamında bile 30'a yakın gol atamamış. :D

Cavani olma ihtimali varsa diğer isimleri tartışmaya gerek yok elbette. :A
Costa cidden benim tahmin ettiğimden daha az golcüymüş ya :A 200 La Liga maçı 70 gol :D Cavani olmayacaksa Hulk olsun o zaman.
Bakalım Tümer baya baya isim bir futbolcu getirecek Emre dedi, Rıdvan Dilmen de gelecek futbolcunun çok maçını izledim gelirse ligde fark yaratır diyo bakalaım :A

Benim Cavani'den sonra istediğim isim de Sörloth. Çok ütopya olacak ama Sörloth 3-4 gündür Ts'li yöneticilerin telefonuna çıkmıyormuş :A Şöyle Sörloth'u Leipzig falan alıp bize 1 senelik kiralasa harika olur :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: mesmeso and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Costa cidden benim tahmin ettiğimden daha az golcüymüş ya :A 200 La Liga maçı 70 gol :D Cavani olmayacaksa Hulk olsun o zaman.
Bakalım Tümer baya baya isim bir futbolcu getirecek Emre dedi, Rıdvan Dilmen de gelecek futbolcunun çok maçını izledim gelirse ligde fark yaratır diyo bakalaım :A

Benim Cavani'den sonra istediğim isim de Sörloth. Çok ütopya olacak ama Sörloth 3-4 gündür Ts'li yöneticilerin telefonuna çıkmıyormuş :A Şöyle Sörloth'u Leipzig falan alıp bize 1 senelik kiralasa harika olur :A
Sörloth imkansız, @mesmeso61 forumu başımıza yıkar. :A

Rıdvan Dilmen çok fazla yabancı ülke futbolu izlemez, o bile çok maçını izlediyse gerçekten büyük oyuncu demek ki. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Rıdvan Dilmen çok fazla yabancı ülke futbolu izlemez, o bile çok maçını izlediyse gerçekten büyük oyuncu demek ki. :A
Aynen en büyük ipucu o :A
Sörloth olayı işin esprisi ya zaten Sörloth öyle kiralanacak bir topçu değil Leipzig alırsa her türlü oynatır :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860

Kardeşim sizin bu ülkede bonservisli oyuncu alabileceğiniz tek yer Kasımpaşa. Sörloth, Novak gibi vizyonsuz Sosa gibi de paragöz olmadığına göre size gelmesi için bir sebep yok. :D Leipzig onun için güzel yer ama geçen ki milli maçtan sonra keşke Dortmund alsa onu dedim.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kardeşim sizin bu ülkede bonservisli oyuncu alabileceğiniz tek yer Kasımpaşa. Sörloth, Novak gibi vizyonsuz Sosa gibi de paragöz olmadığına göre size gelmesi için bir sebep yok. :D Leipzig onun için güzel yer ama geçen ki milli maçtan sonra keşke Dortmund alsa onu dedim.
Ya hep öyle olur zaten :A sizdeyken kral olanlar bize gelince vizyonsuz ve paragöz olurlar :D

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu sezon da hiç olacak gibi acil önlem almazsak :A
Şu kadro Ersun hocamda olsa keyif kahvesi içerek izlerdik maçları karbonat Erol resmen uyutuyor bizi :D