Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Pelkas iyi oyuncu. Bizde Bakasetas olmasa net kıskanırdım. Pereira'nın Zajc ve Ferdi'nin üstüne düşmesine sevindim ancak adam Ozan ve İrfan'ı gözden çıkarmış gibi.

Top rakipteyken FB inanılmaz sıkıntılı. Bizden çok daha fazla sıkıntılı. Yerleşme sorunu da çok var. Ligde bunu avantaja dönüştürecek hoca sayısı az yoksa erkenden FB'yi patlatırlardı. FB ligde yine bir yere kadar gider ama avrupada bu durum yüzünden sıkıntı yaşayabilirler.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Pelkas iyi oyuncu. Bizde Bakasetas olmasa net kıskanırdım. Pereira'nın Zajc ve Ferdi'nin üstüne düşmesine sevindim ancak adam Ozan ve İrfan'ı gözden çıkarmış gibi.

Top rakipteyken FB inanılmaz sıkıntılı. Bizden çok daha fazla sıkıntılı. Yerleşme sorunu da çok var. Ligde bunu avantaja dönüştürecek hoca sayısı az yoksa erkenden FB'yi patlatırlardı. FB ligde yine bir yere kadar gider ama avrupada bu durum yüzünden sıkıntı yaşayabilirler.

Bu kadar Fenerbahçe ile içli dışlı bir rakip taraftarı çok az gördüm galiba :A Çoğu Fenerli bile hazırlık maçlarına bakmıyor.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Gs, Bjk maçlarını izliyor musun bu kadar :A Oralarda görmediğim için şaşırdım yazıyorsan ya da izliyorsan gözümden kaçmış olabilir tabii :A
GS'nin PSV maçlarına bakmıştım. Geçen hafta bizim maçtan sonra da baktım. BJK'nin maçları hep dışarıda olduğum zamanlara geldi. :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Giresunspor maçının bu akşam olduğunu tamamen unutmuşum. Gerçi D Smart vermiş maçı. :)

Şimdi özeti izledim de Giresunspor hiç hazır değil. Oyuncular arasında uyum yok daha henüz. Ligin ilk 6 maçında filan son sıralarda görebiliriz. :)

Fenerbahçe'ye gelirsek Vitor 11'ini belirlemiş gibi duruyor. Son 3-4 maça aynı 11'le başladı hep. Muhtemelen Adana Demirspor maçına da aynı 11'le başlayacak. :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910

Ferdi/Novak solda oynadığı için öyle o durum. Min-jae Kim eklenince Szalai sol stopere geçecek sol kanat beke de Kolasinac gelirse o yerleşme sorunu da ortada kalkar.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and mesmeso

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1628692651324.png

Fenerbahçe, armanın yıldızsız kullanımına yönelik başvurunun TFF tarafından kabul edildiğini açıkladı.

Kaynak: Türkiye’nin En Çok Şampiyon Olan Kulübü Olarak Türkiye Futbol Federasyonu’na Yaptığımız “Armamızın Yıldızsız Kullanımı” Başvurusu Hakkında

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
12.08.2021 antrenmanı:

1628777213191.png

Mesut Özil: "Mesut da Mesut, Mesut da Mesut; göstereceğim ben size Mesut'u."

1628777280152.png

Vitor Pereira: "İstek parça alınır."

1628777322245.png

Attila Szalai: "Haydi bre pehlivan!"

1628777376969.png

Luiz Gustavo: "Bu hocadan olacak galiba."

1628777431169.png

Ozan Tufan: "Premier Lig'de koşarken ben."

1628777489508.png

İrfan Can Kahveci: "Ne güzel ilk 11 oynayacaktık; önde oynasak Mesut - Pelkas, arkada oynasak Gustavo - Zajc çıkıyor karşıma. O değil de, Zajc ne ara çıktı böyle? Yeni transfer sanki. Sevilla'ya gidecektim ben en başta."

1628777638889.png

Mert Hakan Yandaş: "Heyt be Mesut abime bak be, yürüyüşüne kurban olayım abim!"
İrfan Can Kahveci: Biz burada yedek kaldık, adam takmış Mesut'a."

1628777734571.png

Çağtay Kurukalıp: "'Sen kimsin?' diye sorma sakın. Benim ben, Çağtay işte. İsmimdeki a'yı iddia yüzünden kaybettim."

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Pelkas sakatlandı diye panik havası görüyorum. Bi sakin...

Pelkas'ın yerine oynayacak oyuncumuz bol. İrfan Can Kahveci var, hatta Ozan Tufan bile oynayabilir orada. Mert Hakan Yandaş var, hatta Sosa'yı da oynatabiliriz. Hatta ve hatta Miha Zajc da oynayabilir. Pelkas'ın olmaması kötü ama onu aratmayacak kadro derinliğine sahibiz. En azından Süper Lig'de sıkıntı yaşamayız.