Fenerbahçe - Genel Sohbet & Transfer Konusu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Benzer işler...

20210226_142556.jpg

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Beğendim
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Bu hafta içi belli olur her şey. Rize'de puan kaybetmezse Beşiktaş, lig biter büyük ölçüde. Bizim Alanya maçı zor maç olacak önce tabii Beşiktaş maçını görmek lazım. Şampiyonluğa gerçekten inanmış bir vaziyette olabiliriz, havlu atmış da olabiliriz Perşembe akşamı. Bakalım.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu hafta içi belli olur her şey. Rize'de puan kaybetmezse Beşiktaş, lig biter büyük ölçüde. Bizim Alanya maçı zor maç olacak önce tabii Beşiktaş maçını görmek lazım. Şampiyonluğa gerçekten inanmış bir vaziyette olabiliriz, havlu atmış da olabiliriz Perşembe akşamı. Bakalım.
bana lisedeki maçı hatırlattı harunun hatalarını 5-0 mağlup duruma düşmüştü sınıfım kaleciden kaynaklı maç 5-5 bitirmiştim sınıf trabzonluydu kaleciyi çıkardım maçta başka kaleci koydum @HeisenBerg @Dosi

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Emre Belözoğlu, Tudor'un oyun sistemini uyguluyor Fenerbahçe'de. Maça en iyi kadroyla çık, rakibi presle boğ, skoru eline al. Yalnız Tudor'daki gibi tek handikap ikinci yarının ortalarından itibaren takımın yorulması ve girenlerin as kadrodaki kadar kaliteli olmaması. Bunu da çözerse Türk futbolu yeni bir hoca kazanacaktır :A @HeisenBerg @xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Emre Belözoğlu, Tudor'un oyun sistemini uyguluyor Fenerbahçe'de. Maça en iyi kadroyla çık, rakibi presle boğ, skoru eline al. Yalnız Tudor'daki gibi tek handikap ikinci yarının ortalarından itibaren takımın yorulması ve girenlerin as kadrodaki kadar kaliteli olmaması. Bunu da çözerse Türk futbolu yeni bir hoca kazanacaktır :A @HeisenBerg @xdragxx
Tüm yetenekli adamları koyuyor, iyi yapıyor. :A Dediğin gibi girenlerle oyun devam edemiyor çünkü kalite düşüşü oluyor daha az değişiklik yapmalı her zaman beş tane yapmasına gerek yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Emre'den bir halt olmaz yoruma bile gerek yok :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Tüm yetenekli adamları koyuyor, iyi yapıyor. :A Dediğin gibi girenlerle oyun devam edemiyor çünkü kalite düşüşü oluyor daha az değişiklik yapmalı her zaman beş tane yapmasına gerek yok. :A
Gustavo'yu kesmesi Fener'in yararına oldu :A Elindeki tüm orta sahaları sahaya sürüyor hocam.. :A
------

Emre'den bir halt olmaz yoruma bile gerek yok :A
Hocam şampiyon yapsın da takımı gör sen.. :A